Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Oddychaj zdrowym i czystym powietrzem w domu z Xiaomi Smart Air Purifier 4

Autor: 
newsman
03-02-2022
Reklama
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 z jonizacja
Xiaomi Smart Air Purifier 4

Rodzina Xiaomi powiększyła się o 2 nowe oczyszczacze powietrza.

Xiaomi Smart Air Purifier 4 i Xiaomi Smart Air Purifier 4 w wersji Pro dbają o czyste, zdrowe i świeże powietrze w Twoim domu. W jaki sposób? O tym już zaraz.

Dużo korzystasz z komputera, albo telewizora? Sprzęty elektroniczne uwalniają jony dodatnie, które powodują zmęczenie, bóle głowy i zaczerwienienie oczu.

Oczyszczacze jonizują powietrze, czyli uwalniają jony ujemne. Neutralizują jony dodatnie, więc poprawiają Twoje samopoczucie, a powietrze jest czyste i świeże – jak po burzy.

Twoje dzieci mają alergię? Oczyszczacze filtrują powietrze i usuwają pyłki, kurz, dym, szkodliwe gazy, czy alergeny od domowych zwierzaków. Koniec z katarem, kichaniem i czerwonymi oczami.

Pozbywasz się nieprzyjemnych zapachów z domu. Filtr ma węgiel aktywowany, który usuwa zapach futrzaków, czy opary po gotowaniu. Filtr jest wydajny i wystarcza nawet na 6 miesięcy.

Wersja Pro oczyszczacza ma podwójny czujnik laserowy PM2.5/PM10. Sprawdza powietrze pod kątem pyłków, zarodników, kurzu, dymu.

Reklama

Xiaomi Smart Air Purifier 4 najlepiej działa w pomieszczeniach do 48 m² (wydajność 400 m³/h CADR), a model Pro w pomieszczeniach do 60 m² (wydajność 500 m³/h CADR).

Rozprowadzasz czyste powietrze po całym pokoju. Oczyszczacze mają wlot powietrza 360°. To znaczy, że wyrzucają powietrze dookoła siebie i docierają w każdy zakątek pokoju.

Tryb automatyczny dba o Twoje zdrowie i samopoczucie. Czujnik monitoruje zmiany jakości powietrza w czasie rzeczywistym i automatycznie dopasowuje stopień oczyszczania.

Oczyszczasz powietrze w sypialni, albo pokoju dziecka. Oczyszczacze Xiaomi Smart Air Purifier 4 są ciche i dyskretne.

Pracują, kiedy Ty i Twoja rodzina smacznie śpicie. Xiaomi Smart Air Purifier 4 generuje hałas na poziomie 32,1 dB, a w wersji Pro to około 33,7 dB. Dla porównania to mniej więcej odgłos szeptu.

Sterujesz aplikacją Mi Home. Zdalnie włączasz oczyszczacz, masz przypomnienie o wymianie filtra i regulujesz oczyszczanie powietrza. Jeśli wolisz, sterujesz głosem dzięki współpracy z asystentami głosowymi Google i Alexa.

Producent wycenił Xiaomi Smart Air Purifier 4 na 949 zł, a wersję Pro na 1199 zł.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl