Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Hama dołącza do walki o Twoje zdrowie z nowym oczyszczaczem powietrza Hama Smart

Autor: 
newsman
31-08-2021
Reklama

Nowe urządzenie Hama Smart filtruje pomieszczenia o powierzchni do 65 mkw. z wydajnością 250 m sześc./h. Sprzęt ten usuwa 99,95 proc. wszystkich wirusów, pyłków oraz cząsteczek innych alergenów, takich jak sierść zwierząt, kurz domowy i zanieczyszczenia zapachowe o wielkości do 0,3 µm. To doskonała propozycja szczególnie dla alergików.

Kompaktowy oczyszczacz wyposażono w potrójny filtr - wstępny, HEPA i filtr z aktywnym węglem. Urządzenie automatycznie analizuje powietrze w pomieszczeniu i ustawia odpowiednią prędkość obrotową wentylatora do usuwania kurzu, brudu, sierści czy cząsteczek wirusów.

Można nim sterować zdalnie aplikacją w telefonie, reaguje też na komendy głosowe poprzez asystentów Amazon Alexa czy Google Assistant.

Sterowanie Hama Smart.

Hama Smart pracuje przy wykorzystaniu silnego potrójnego filtru. Powietrze w pokoju oczyszczane jest wielokrotnie filtrem wstępnym (do pozbycia się kurzu i sierści), HEPA (H13, usuwa z naszego otoczenia wirusy, bakterie, pył i drobne pyłki), a na końcu filtrem z węglem aktywnym z warstwą zimnego katalizatora, który odpowiada z walkę z zapachami oraz gazami odlotowymi, np. formaldehydem.

Ta ostatnia funkcja doskonale niweluje zapachy towarzyszące gotowaniu czy smażeniu, jak i dym papierosowy.

Żywotność filtra w zależności od intensywności codziennego użytkowania wynosi od 6 do 12 miesięcy. Specjalny czujnik analizuje powietrze w pomieszczeniu i automatycznie ustawia odpowiednią prędkość obrotową wentylatora do usuwania cząsteczek.

Można to również oczywiście regulować manualnie. Sprzęt w trybie uśpienia pracuje z natężeniem dźwięku 30 dB (tyle hałasu generuje przeciętna lodówka), zaś wynik przy nastawieniu na pełną moc wynosi 50 dB i jest to poziom, uznawany jako nadal nieinwazyjny oraz przyjemny dla ludzkiego słuchu.

Reklama

Oczyszczacz obsługuje asystentów głosowych Amazon Alexa czy Google Assistant, co przekłada się na wygodną obsługę komendami głosowymi  i możliwość łączenia z innymi inteligentnymi urządzeniami, np. systemem sterowania ogrzewaniem.

Można nim również swobodnie sterować aplikacją w smartfonie, co pozwala na monitorowanie na bieżąco jakości powietrza i np. usuwanie alergenów o dowolnej porze, jeszcze przed powrotem do domu. Do sterowania służy także dotykowy podświetlany wyświetlacz typu LED ze wskaźnikiem potrzeby wymiany filtra. Podświetlenie ekranu można wyłączyć.

Dzięki sieci WLAN oczyszczacz powietrza da się połączyć z wentylatorem i uzyskać możliwie jak najlepsze warunki w pomieszczeniu do oddychania pełną piersią.

Hama Smart w sklepach powinno być dostępne za około 549 złotych. Możesz to sprawdzić na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl