Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Wyrzuca kurz bez chmury pyłu. Odkurzacz bezprzewodowy Samsung Bespoke Jet

Autor: 
newsman
12-04-2022
Reklama
Nowy odkurzacz bezprzewodowy Samsung Bespoke Jet ze stacja oprozniajaca
Samsung Bespoke Jet

Masz alergię? Kiedy opróżniasz zbiornik odkurzacza, widzisz, jak chmura pyłu wzbija się z powrotem w powietrze?

Wiesz, że to, co przed chwilą odkurzyłeś, jest znowu w pokoju. To żadna frajda oddychać zanieczyszczonym powietrzem z kurzem, pyłem i alergenami.

Nowa seria odkurzaczy bezprzewodowych Bespoke Jet™ wie, jak rozwiązać ten problem.

Ma stację All-in-One, do której odkurzacz automatycznie wyrzuca zawartość zbiornika. Wystarczy, że naciśniesz 1 przycisk.

Alergeny, pył, kurz i inne zanieczyszczenia są szczelnie zamknięte w stacji. Baza ma specjalny worek, który ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii do 99,9%. To znaczy, że nie martwisz się wzbijaniem chmury pyłu w powietrze.

Sprzątasz cały dom na 1 naładowaniu. Odkurzacz działa do 60 minut, a jeśli kupisz model z dodatkową wymienną baterią, wydłużasz czas sprzątania do 120 minut. Stacja All-in-One to też stacja ładująca, w której ładujesz odkurzacz przez około 3,5 godziny.

Odkurzasz dywany i podłogi twarde dzięki mocy ssania 210 W. Wygodnie sprzątasz wysoko położone półki, sufity i karnisze. Odkurzacz jest lekki, a sam korpus waży tylko 1,44 kg. Ruch odkurzacza jest płynny i nie obciążasz ramion i nadgarstków.

Reklama

Wiesz, co dzieje się z odkurzaczem. Ma cyfrowy wyświetlacz LED, na którym widzisz poziom ssania i pozostały czas baterii. Odkurzacz pokazuje Ci informacje o wykrytych problemach, a w trakcie ładowania aktualny stan baterii.

Wszystkie szczotki i końcówki masz zawsze pod ręką. W zestawie masz kompaktowy stojak, na którym przechowujesz akcesoria.

Rodzina Bespoke Jetto 3 nowe modele:

  • Bespoke Jet™ Pet z zestawem szczotek dla właścicieli zwierzaków.
  • Bespoke Jet™ Complete Extra do dużych domów, w których są zwierzaki. W zestawie masz pakiet szczotek do sierści i drugą wymienną baterię.
  • Pro Extra do odkurzania i mycia dużych powierzchni. W zestawie masz końcówkę myjącą z 2 obrotowymi nakładkami. Myjesz podłogę, albo ją polerujesz.

Producent wycenił najtańszy model odkurzacza (Jet™ Pet) na 3699 zł, a najdroższy model (Jet™ Pro Extra) na 4599 zł.

Zobacz aktualne ceny odkurzaczy bezprzewodowych w sklepach:

  • Bespoke Jet™ Pet na Ceneo.
  • Bespoke Jet™ Complete Extra na Ceneo.
  • Bespoke Jet™ Pro Extra na Ceneo.
Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl