in , ,

Wyrzuca kurz bez chmury pyłu. Odkurzacz bezprzewodowy Samsung Bespoke Jet

Reklama

Nowy odkurzacz bezprzewodowy Samsung Bespoke Jet ze stacja oprozniajaca
Samsung Bespoke Jet

Masz alergię? Kiedy opróżniasz zbiornik odkurzacza, widzisz, jak chmura pyłu wzbija się z powrotem w powietrze?

Wiesz, że to, co przed chwilą odkurzyłeś, jest znowu w pokoju. To żadna frajda oddychać zanieczyszczonym powietrzem z kurzem, pyłem i alergenami.

Nowa seria odkurzaczy bezprzewodowych Bespoke Jet™ wie, jak rozwiązać ten problem.

Ma stację All-in-One, do której odkurzacz automatycznie wyrzuca zawartość zbiornika. Wystarczy, że naciśniesz 1 przycisk.

Alergeny, pył, kurz i inne zanieczyszczenia są szczelnie zamknięte w stacji. Baza ma specjalny worek, który ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii do 99,9%. To znaczy, że nie martwisz się wzbijaniem chmury pyłu w powietrze.

Sprzątasz cały dom na 1 naładowaniu. Odkurzacz działa do 60 minut, a jeśli kupisz model z dodatkową wymienną baterią, wydłużasz czas sprzątania do 120 minut. Stacja All-in-One to też stacja ładująca, w której ładujesz odkurzacz przez około 3,5 godziny.

Odkurzasz dywany i podłogi twarde dzięki mocy ssania 210 W. Wygodnie sprzątasz wysoko położone półki, sufity i karnisze. Odkurzacz jest lekki, a sam korpus waży tylko 1,44 kg. Ruch odkurzacza jest płynny i nie obciążasz ramion i nadgarstków.

Wiesz, co dzieje się z odkurzaczem. Ma cyfrowy wyświetlacz LED, na którym widzisz poziom ssania i pozostały czas baterii. Odkurzacz pokazuje Ci informacje o wykrytych problemach, a w trakcie ładowania aktualny stan baterii.

Wszystkie szczotki i końcówki masz zawsze pod ręką. W zestawie masz kompaktowy stojak, na którym przechowujesz akcesoria.

Rodzina Bespoke Jetto 3 nowe modele:

  • Bespoke Jet™ Pet z zestawem szczotek dla właścicieli zwierzaków.
  • Bespoke Jet™ Complete Extra do dużych domów, w których są zwierzaki. W zestawie masz pakiet szczotek do sierści i drugą wymienną baterię.
  • Pro Extra do odkurzania i mycia dużych powierzchni. W zestawie masz końcówkę myjącą z 2 obrotowymi nakładkami. Myjesz podłogę, albo ją polerujesz.

Producent wycenił najtańszy model odkurzacza (Jet™ Pet) na 3699 zł, a najdroższy model (Jet™ Pro Extra) na 4599 zł.

Zobacz aktualne ceny odkurzaczy bezprzewodowych w sklepach:

  • Bespoke Jet™ Pet na Ceneo.
  • Bespoke Jet™ Complete Extra na Ceneo.
  • Bespoke Jet™ Pro Extra na Ceneo.

Warte przeczytania?

Reklama

Militarne przygody? Tylko z Garmin tactix 7!

Zabawki na podwórko dla dzieci w różnym wieku