Szukasz elektrycznej hulajnogi na dojazd do pracy? A może kupujesz nową hulajnogę dla swojego dziecka?
Nie wiesz, którą hulajnogę wybrać?
Potrzebujesz hulajnogi z różnymi trybami jazdy? A może zależy Ci na lekkim i łatwym do składania modelu?
Zobacz nasz ranking najlepszych hulajnóg elektrycznych 2024.
Chcesz bezpiecznie sygnalizować swoje manewry innym kierowcom?
Hulajnoga elektryczna Sharp EM-KS3CEU-B dba o Twoje bezpieczeństwo na drodze.
Ma kierunkowskazy, więc wyraźnie sygnalizujesz swoje manewry. Inni kierowcy lepiej Cię widzą, więc Twoja podróż jest bezpieczna.
Codziennie dojeżdżasz do pracy albo na trening? Na 1 naładowaniu przejeżdżasz 25 km. Maksymalna prędkość to 20 km/h.
Łatwo i szybko ją składasz i wygodnie przewozisz w autobusie i tramwaju.
Prędkość, dystans, wybrany bieg i stan baterii widzisz na dużym wyświetlaczu. Masz też dostęp do aplikacji, w której widzisz najważniejsze informacje o podróży.
Na trasie potrzebujesz nawigacji? Hulajnoga ma wbudowany port USB, więc jednocześnie jedziesz i jednocześnie ładujesz telefon.
Chcesz się wyróżnić na drodze? Podświetlany podest to świetny gadżet, a po zmroku jesteś lepiej widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego.
Komfortowo jeździsz po wybojach, nierównościach i krawężnikach. Duża 8,5-calowa opona o strukturze plastra miodu minimalizuje trzęsienie i drgania. Jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia i przebicia.
Podest jest szeroki i wygodnie stawiasz na nim stopy. Powierzchnia jest antypoślizgowa, więc mocno trzymasz się na zakrętach i bezpiecznie jeździsz w deszczu.
Pracujesz na drugim końcu miasta?
Hulajnoga elektryczna Niu KQi3 Pro zawiezie Cię tam, gdzie chcesz.
Jest świetna na długie i średnie podróże. Na 1 naładowaniu przejeżdżasz do 50 km. To świetna opcja, jeśli masz daleko do pracy albo szkoły. Jeździsz z maksymalną prędkością 20 km/h.
Korpus jest tak zaprojektowany, żebyś miał optymalną równowagę. Łatwo i płynnie pokonujesz górki, wzniesienia i zakręty.
Kierownica jest pod katem 75 stopni, więc zachowujesz większą stabilność w trakcie jazdy. Podest jest szeroki, więc wygodnie trzymasz stopy.
Twoja podróż jest komfortowa. Szerokie 9,5 calowe opony pneumatyczne amortyzują wstrząsy i drgania. Masz dobrą przyczepność i łatwo poruszasz się po wybojach, krawężnikach i nierównościach.
Dopasowujesz tryb jazdy do swoich potrzeb. Do wyboru masz 4 ustawienia w zależności od tego, gdzie jedziesz: e-Save, Sport, Codzienny i Pieszy.
Jeździsz w każdą pogodę. Hulajnoga jest odporna na kurz i wodę w klasie IP54. Nie martwisz się zachlapaniem i jazdą w błocie.
Odzyskujesz część energii przy hamowaniu. Po wciśnięciu hamulca energia wraca z powrotem do akumulatora. Kiedy zwalniasz, bateria nabiera mocy.
Twoja podróż jest bezpieczna. Jesteś lepiej widoczny szczególnie po zmroku dzięki reflektorowi i lampce hamowania. Wbudowany dzwonek ułatwia poruszanie się w zatłoczonych miejscach.
W aplikacji NIU masz dane dotyczące swojej podróży. Zdalnie blokujesz hulajnogę, widzisz statystyki jazdy i dopasowujesz prędkość.
Szukasz hulajnogi dla dziecka?
Hulajnoga elektryczna Razor E90 Powercore to świetny prezent dla dzieci powyżej 8 roku życia.
Jest świetna na rekreacyjne przejażdżki i krótkie wycieczki. Na 1 naładowaniu dziecko jeździ przez 80 minut. To spora ilość czasu na zwiedzanie okolicy lub parku.
Dziecko łatwo steruje hulajnogą. Zwiększa prędkość przez naciśnięcie przycisku. Maksymalna prędkość to 16 km/h.
Bezpieczeństwo to podstawa. Silnik jest schowany w tylnym kole, więc dziecko nie może się do niego dostać.
Hulajnoga startuje powoli i płynnie, bez nagłych szarpnięć. Najpierw dziecko musi się odepchnąć nogą do prędkości około 5 km/h i dopiero wtedy włącza się silnik. Dzięki temu maluch zachowuje równowagę.
Szeroki i antypoślizgowy podest zapewnia stabilność i wygodną jazdę. Spore koła 6’’ mają dobrą przyczepność na każdej powierzchni.
Łatwo zaparkować hulajnogę dzięki wysuwanej podpórce.
Chcesz się wyróżnić w tłumie?
Hulajnoga elektryczna Ruptor R3 doda Ci charakteru. To prawdziwa terenowa i miejska bestia.
Jej masywna i pancerna konstrukcja nie tylko wygląda oryginalnie. Jest trwała i stabilna, a Twój sprzęt ma dłuższą żywotność.
Jeździsz po mieście i poza miastem. Łatwo pokonujesz wzniesienia i górki dzięki silnikowi o mocy 800 W.
Szykuje się dłuższa wycieczka? Na 1 naładowaniu jedziesz przez 55 km z prędkością maksymalnie 45 hm/h.
Zabierasz ze sobą w podróż bagaże. Maksymalny ciężar, który unosi hulajnoga, (razem z Tobą) to 150 kg.
Bezpiecznie poruszasz się wśród pieszych z małą prędkością. W trybie Pieszym jedziesz maksymalnie 5 km/h. To mała prędkość „spacerowicza”, więc towarzyszysz swoim znajomym, kiedy oni idą na piechotę.
Łagodnie hamujesz i masz całkowitą kontrolę dzięki hamulcom tarczowym. Grube 10’’ opony mają dobrą przyczepność na różnych powierzchniach. Łatwo pokonujesz ostre zakręty i wykonujesz manewry.
Masz kontrolę nad podróżą. Na dużym i jasnym ekranie widzisz aktualną prędkość i poziom baterii. Widzisz też temperaturę sterownika, więc unikniesz przegrzania silnika.
Sterujesz na odległość, bo hulajnoga współpracuje z aplikacją. Zmieniasz ustawienia i sprawdzasz przebieg i stan baterii.
W trakcie postoju dla bezpieczeństwa blokujesz hulajnogę. Przy próbie włączenia jej bez Twojej zgody włącza się alarm.
Szukasz taniej hulajnogi elektrycznej dla dziecka?
Segway Ninebot by Kickscooter Zing C20 jest stworzony dla młodych kierowców.
Jest świetny dla dzieci od 10 roku życia i nastolatków. Jego maksymalna prędkość to 16 km/h, a na 1 naładowaniu dziecko przejeżdża do 20 km.
Młody kierowca wie, kiedy czas na doładowanie hulajnogi. Widzi wskaźnik akumulatora, a ładowanie do pełna trwa około 5 godzin.
Hulajnoga jest świetna dla początkujących kierowców. Ma 3 tryby jazdy: turbo, stały i bezpieczny. Dziecko może zacząć przygodę z hulajnogą w trybie bezpiecznym.
Maksymalna prędkość w trybie bezpiecznym to 10 km/h, a przyspieszenie jest płynne. Łatwo manewrować hulajnogą, a niska prędkość pozwala na szybką reakcję kierowcy.
Jazda hulajnogą jest fajną przygodą dzięki podświetleniu. Podwozie zmienia kolor wraz ze zmianą trybu jazdy.
W trybie bezpiecznym światła pulsują na czerwono, w trybie stałym na niebiesko, a w trybie turbo są wielokolorowe.
Twoje dziecko jeździ po różnych drogach. 7 – calowe pełne opony są odporne na przebicie, więc jeżdżą po asfalcie i nierównych nawierzchniach. Nie musisz ich pompować.
Przejażdżka w deszczu? Nie ma problemu. Hulajnoga jest wodoodporna w klasie IPX4, więc jest odporna na zachlapanie wodą.
Młody kierowca hamuje ręcznym hamulcem tylnym.
Szybko składasz i rozkładasz hulajnogę 1 ręką. Jest też lekka, więc łatwo ją przenosisz i transportujesz.
Stalowa rama hulajnogi jest wytrzymała i stabilna. Kierowca stoi bezpiecznie na antypoślizgowym podeście. Uchwyty kierownicy są wygodne do trzymania i zrobione z gumy termoplastycznej.
W zestawie jest zasilacz.
Chcesz łatwo i wygodnie przewozić hulajnogę w tramwaju lub autobusie?
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential to lekka i kompaktowa hulajnoga elektryczna.
Szybko składasz ją przed wejściem do tramwaju lub autobusu. Potrzebujesz tylko 3 sekundy na złożenie i rozłożenie hulajnogi.
Złożona ma tylko 49 cm długości. Dodatkowo jest lekka (waży 12 kg), więc łatwo ją przenosisz.
Jedziesz do pracy lub na zajęcia? Na 1 naładowaniu jedziesz do 20 km. Maksymalna prędkość to 20 km/h.
Dopasowujesz tryb jazdy do swoich potrzeb. Hulajnoga ma 3 tryby.
Do ekspresowego dojazdu na miejsce wybierz tryb szybki (20 km/h), a do poruszania się po mieście tryb standardowy (15 km/h).
Do jazdy rekreacyjnej, albo w zatłoczonym miejscu przyda się tryb pieszego (5 km/h). Prędkość i statystykę jazdy widzisz na konsoli na kierownicy.
Łatwo obsługujesz hulajnogę. 1 przyciskiem włączasz ją i wyłączasz, przełączasz tryb prędkości i obsługujesz reflektor. Prędkość zwiększasz specjalnym przyciskiem na kierownicy.
Droga hamowania jest krótka, a Ty masz pełną kontrolę nad hulajnogą. To dzięki układowi anti–lock E-ABS z przodu i hamulcowi tarczowemu z tyłu, które uruchamiają się jednocześnie.
Żywotność akumulatora jest dłuższa dzięki systemowi odzyskiwania energii kinetycznej (KERS). W trakcie hamowania lub zwalniania energia jest przekształcana i wykorzystywana ponownie.
Widzisz statystykę jazdy, stan baterii, zdalnie blokujesz hulajnogę i pobierasz aktualizacje. Hulajnoga łączy się z aplikacją Mi Home.
Bezpieczna jazda to podstawa. Jeździsz po zmroku i przy słabym oświetleniu dzięki reflektorom i odblaskom.
Przedni reflektor jest jasny i sięga do 10 m przed Tobą. Dzięki reflektorowi z tyłu inni uczestnicy ruchu drogowego wyraźnie Cię widzą.
Do tego hulajnoga ma zestaw świateł odblaskowych.
Płynnie jeździsz po asfalcie i po nieutwardzonych powierzchniach, jak trawa, żwir czy drogi gruntowe.
Opony 8,5’’ są odporne na przebicia. Amortyzują wstrząsy i zapobiegają poślizgom, więc jazda jest komfortowa.
W zestawie jest zasilacz i adapter.
Dużo jeździsz po nierównych drogach?
Sencor Scooter Two radzi sobie z różnymi nawierzchniami.
Wygodnie jeździsz po asfalcie, trawie, żwirze i drogach gruntowych. Duże opony 10–calowe są odporne na uszkodzenia i przebicie.
W połączeniu z tylnym zawieszeniem amortyzują wstrząsy i drgania.
Swobodnie poruszasz się na duże odległości. Na 1 naładowaniu przejeżdżasz do 45 km. To świetna opcja, jeśli masz daleko do pracy lub szkoły. Maksymalna prędkość to 25 km/h.
Masz 2 tryby jazdy. Tryb standard jest ekonomiczny i oszczędza baterię. W trybie sport jedziesz z większą prędkością, więc szybciej dojeżdżasz na miejsce.
Wbudowany tempomat sam utrzymuje wybraną prędkość.
Jeździsz o każdej porze dnia. Oświetlenie z przodu pokazuje Ci drogę, a tylne zwiększa Twoją widoczność z tyłu. Plusem jest też odblask z boku.
Hamujesz podwójnym układem hamulcowym. To połączenie układu elektrycznego (silnika) i mechanicznego (hamulce tarczowe).
Po naciśnięciu hamulca z tyłu zaczyna migać czerwona lampka, więc inni uczestnicy ruchu drogowego wyraźniej Cię widzą.
Masz kontrolę nad podróżą. Na dużym wyświetlaczu widzisz prędkość, tryb jazdy, stan baterii i oświetlenie.
Zdalnie zarządzasz hulajnogą dzięki aplikacji Sencor Scooter. Włączasz blokadę przed kradzieżą, sprawdzasz prędkość, przebieg, szacowany zasięg i stan baterii.
Hulajnogę ładujesz do pełna w około 9 godzin. Pojazd dba o bezpieczne ładowanie. Ma ochronę przed spięciem, przepięciem i przegrzaniem.
Aluminiowa rama jest wytrzymała i stabilna. Łatwo składasz hulajnogę i ją przenosisz, bo waży 16 kg.
Codziennie jeździsz na drugi koniec miasta do pracy?
Xiaomi Electric Scooter Pro 2 ma długi zasięg jazdy.
Jest genialna dla wszystkich, którzy pokonują duże odległości jednego dnia. Na 1 naładowaniu przejeżdżasz do 45 km.
Zdążysz np. dojechać do pracy, na zakupy lub spotkanie ze znajomymi i wrócić do domu.
Szybko ją składasz i łatwo wnosisz do biura lub domu. Waży 14,2 kg, a złożenie zajmuje Ci tylko 3 sekundy. Mieści się w bagażniku, albo przewozisz ją w tramwaju lub autobusie.
Dopasowujesz tryb jazdy do swoich potrzeb. Hulajnoga ma 3 tryby prędkości. Tryb pieszego przydaje się w zatłoczonych miejscach, bo maksymalna prędkość to 5 km/h.
Do standardowej jazdy po mieście wybierz tryb standard (maksymalnie 20 km/h). Tryb sport przyda Ci się, jeśli chcesz szybko dostać się na miejsce.
Masz kontrolę nad jazdą. Najważniejsze informacje widzisz na desce rozdzielczej. Pokazuje Ci prędkość, tryb jazdy, moc, czy status blokady.
Łatwo obsługujesz hulajnogę. 1 przyciskiem włączasz i wyłączasz pojazd, przełączasz tryb jazdy i włączasz reflektory. Prędkość regulujesz przepustnicą na kierownicy.
Hamujesz bezpiecznie, a droga hamowania jest krótka. To dzięki podwójnemu układowi hamowania. System E–ABS z przodu nie blokuje kół i współpracuje z tylnym hamulcem tarczowym.
Masz większy zasięg jazdy dzięki systemowi odzyskiwania energii kinetycznej (KERS). Kiedy hamujesz i zjeżdżasz ze wzniesień, hulajnoga odzyskuje energię, przekształca ją i wykorzystuje ponownie.
Jazda jest bezpieczna po zmroku. Reflektor z przodu jest jasny, a jego wiązka jest poniżej linii wzroku. Nie oślepiasz pieszych.
Reflektor z tyłu zwiększa Twoją widoczność dla innych uczestników ruchu drogowego. Hulajnoga ma też odblaski z przodu, z boku i z tyłu.
Masz kontrolę nad swoimi podróżami. Hulajnoga współpracuje z aplikacją Mi Home. Widzisz w niej przebieg, prędkość, czas pracy akumulatora. Zdalnie blokujesz hulajnogę i robisz aktualizacje.
Opony 8,5’’ są odporne na przebicie. Płynnie jeździsz po asfalcie, ale też po trawie, żwirze, czy drogach gruntowych.
W zestawie jest zasilacz, adapter i zapasowa opona.
Szukasz hulajnogi do jazdy po mieście?
Motus Pro 8.5 Lite jest świetna na dojazdy do pracy, na zakupy, jazdy rekreacyjnej, czy na spotkania ze znajomymi.
Jazda jest wygodna i komfortowa dla kierowcy dzięki przedniej i tylnej amortyzacji. Łatwo wjeżdżasz na krawężniki i wyboje i nie podskakujesz, kiedy z nich zjeżdżasz.
Koła 8,5’’ mają dobrą przyczepność nawet na nierównym podłożu.
Maksymalny zasięg to 35 km, więc swobodnie poruszasz się po mieście. Rozpędza się do 20 km/h.
Jazda jest wygodna i bezpieczna dla kierowców o różnym wzroście. Regulujesz wysokość kierownicy i dobierasz ją do swojego wzrostu.
Dzięki temu z hulajnogi mogą korzystać 2 lub więcej osób.
Maksymalne obciążenie to 120 kg, więc hulajnoga jest genialna dla nieco cięższych kierowców. Aluminiowa rama jest wytrzymała i solidna.
Łatwo ją składasz i wnosisz do tramwaju, autobusu, albo na piętro. Waży 17 kg, a mocne zaczepy zabezpieczają ją przed rozłożeniem.
Bezpieczeństwo kierowcy to podstawa. Hulajnoga ma 3 mocne światła z przodu i 2 z tyłu. Jedno z nich pulsuje przy hamowaniu, więc jesteś widoczny nawet po zmroku.
Masz kontrolę nad jazdą. Na wyświetlaczu LCD widzisz dystans, obroty, stan baterii i bieg.
Wiesz, kiedy czas na ładowanie dzięki wskaźnikowi. Do pełna ładujesz ją w około 8 godzin.
Czym się różni hulajnoga elektryczna od klasycznej?
Główną różnicą jest sposób napędzania. Hulajnogę klasyczną napędzasz ruchem mięśni (odpychasz się nogami), a elektryczną napędza silnik.
Zwykła hulajnoga jest tańsza i lżejsza i nie musisz jej ładować.
Do jazdy na hulajnodze elektrycznej używasz mniej siły, więc jest lepsza na długie trasy (np. codziennie do pracy, albo szkoły). Niektóre z nich na 1 naładowaniu przejadą nawet 45 km.
Klasyczna hulajnoga jest świetna do rekreacyjnej jazdy, na przykład w parku.
Najdłuższa podróż na klasycznej hulajnodze to 7 100,7 km. Japończyk Kosuke Takizawa rozpoczął ją 1 lipca 2019 roku, a zakończył 21 kwietnia 2020 roku.
Kosuke Takizawa poruszał się na hulajnodze w... stroju samuraja w ramach Samurai Japan Project.
Wciąż nie wiesz, jaka hulajnoga jest dla Ciebie najlepsza? Potrzebujesz więcej informacji?
Czy lepsza jest hulajnoga z kilkoma trybami jazdy? Czy potrzebujesz hulajnogę z wyświetlaczem i dostępem do aplikacji?
Zobacz nasz krótki i praktyczny poradnik, jak w 7 krokach wybrać najlepszą hulajnogę.
Kupujesz hulajnogę dla siebie, czy dla dziecka?
Wiek kierowcy ma ogromne znaczenie. Dlaczego?
Hulajnoga dla dzieci i nastolatków różni się od tej dla dorosłych.
Pojazd dla dzieci i nastolatków osiąga niższą prędkość (np. 16 km/h), a hulajnoga dla dorosłych pędzi nawet 45 km/h.
Im wolniejsza hulajnoga, tym łatwiej nią sterować i manewrować. Wolna jazda jest świetna dla młodych i początkujących kierowców, którzy dopiero zaczynają naukę.
Hulajnoga dla dzieci ma mniejszy udźwig (np. maksymalna waga kierowcy to 50 kg) i jest łatwa w obsłudze. Jest też lżejsza, więc łatwo ją przenosisz, albo wkładasz do bagażnika.
Hulajnoga dla dzieci może mieć kilka „bajerów”, na przykład kolorowe podświetlenie podestu.
Hulajnoga dla dorosłych ma więcej funkcji, np. różne tryby jazdy (standardowa na dojazd do pracy, wolna do jazdy w zatłoczonych miejscach).
Dane z jazdy wyświetla na ekranie (np. prędkość, przejechane kilometry). Informacje o Twojej podróży przekazuje do aplikacji, która np. robi raporty.
Maksymalna waga kierowcy to nawet 120 kg. Sama hulajnoga jest też cięższa, bo niektóre ważą aż 21 kg. Musisz użyć więcej siły, żeby wnieść ją do tramwaju, autobusu, albo na piętro.
Wiesz już, że hulajnogi dla dzieci są wolniejsze niż te dla dorosłych.
Jeśli wybierasz elektryczną hulajnogę dla siebie, jak szybko powinna jechać? To zależy, gdzie będziesz nią jeździć.
Jeżdżąc po mieście (np. po ulicy lub po ścieżkach rowerowych) nie możesz przekroczyć 20 km/h. Jeśli chcesz jechać po chodniku, maksymalna prędkość to około 5 km/h.
Jeżeli kupujesz hulajnogę do jazdy po mieście, pojazd z maksymalną prędkością 20 km/h jest wystarczający.
Jeśli planujesz trasy poza miastem, możesz kupić hulajnogę, która jeździ szybciej. Niektóre z nich osiągają prędkość do 45 km/h.
Im większa moc silnika, tym większa prędkość. W hulajnogach dla dorosłych to około 250 – 350 W.
Obojętnie, jaki model wybierzesz – bezpieczna jazda to podstawa ?
Im większy zasięg hulajnogi, tym więcej przejedziesz na 1 naładowaniu. Niektóre hulajnogi przejeżdżają 50 km, a inne 20.
Zdecyduj, jakimi trasami najczęściej będziesz jeździć. Jeśli pracujesz na drugim końcu miasta i codziennie dojeżdżasz do pracy i do domu, wybierz hulajnogę z dużym zasięgiem.
Jeśli raz w tygodniu planujesz rekreacyjnie jeździć z rodziną i znajomymi w parku lub w mieście, wybierz hulajnogę z mniejszym zasięgiem. Podobnie, jeśli masz blisko do pracy, na zakupy lub na uczelnię.
Zazwyczaj im większy zasięg hulajnogi, tym jest droższa.
Zwróć uwagę na czas ładowania baterii. Im krócej się ładuje, tym szybciej ruszasz w trasę.
Przyda Ci się wskaźnik stanu akumulatora. Wiesz, kiedy czas na doładowanie.
Różne tryby jazdy Ci się przydadzą, jeśli dużo jeździsz po mieście. Wybierasz odpowiedni tryb, a hulajnoga elektryczna sama dobiera optymalną prędkość.
Zazwyczaj do wyboru masz 3 tryby:
Pamiętaj, że maksymalną prędkość na drodze, ścieżce rowerowej i chodniku określają przepisy ruchu drogowego.
Hulajnogi elektryczne dla dzieci bardzo często mają tryb bezpieczny. Jest świetny dla początkujących i pomaga nauczyć się jeździć elektryczną hulajnogą.
Najczęściej hamujesz tylnym hamulcem ręcznym.
Niektóre hulajnogi skracają drogę hamowania dzięki podwójnemu układowi. To połączenie systemu E–ABS z przodu, który nie blokuje kół i tylnego hamulca tarczowego.
Jeśli robisz długie trasy, przyda Ci się system odzyskiwania energii. To znaczy, że w trakcie zwalniania i hamowania hulajnoga elektryczna przetwarza energię na dodatkowy prąd. Zwiększa żywotność akumulatora.
Bezpieczna jazda to podstawa. Jeśli dużo jeździsz po zmroku, odpowiednie oświetlenie to Twoje must have. Im więcej światełek, tym bezpieczniejsza jazda.
Przyda Ci się jasny reflektor z przodu, który oświetla drogę przed Tobą. Tylny reflektor zwiększa Twoją widoczność z tyłu. Może pulsować, kiedy hamujesz. Ważne są też odblaski z przodu, z tyłu i po bokach.
Im większe i szersze koła, tym lepiej radzą sobie z nierównościami na drodze. Minimalizują drgania i hałas. Jazda jest komfortowa i stabilna, a koła mają dobrą przyczepność.
Średnica kół to zazwyczaj 8,5 – 10’’ w hulajnogach dla dorosłych.
Kółka w hulajnogach dla dzieci są trochę mniejsze (np. 7’’). Taką hulajnogą łatwiej manewrować, co jest ważne, kiedy maluch dopiero uczy się jeździć.
Niektóre hulajnogi mają system amortyzacji, który minimalizuje „podskakiwanie” przy wjeżdżaniu i zjeżdżaniu np. z krawężnika. Super opcja do jazdy po mieście.
Im lżejsza hulajnoga, tym łatwiej ją przenosić i transportować, np. w tramwaju lub autobusie. Wygodnie ją wnosić na piętro, albo wkładać do bagażnika.
Niektóre hulajnogi ważą tylko 10–12 kg.
Jeśli często przewozisz ją w tramwaju lub autobusie, zwróć uwagę na sposób i szybkość składania hulajnogi.
Złożona hulajnoga zajmuje mniej miejsca. Niektóre z nich składasz w 3 sekundy, więc robisz to błyskawicznie tuż przed wejściem do tramwaju.
Im szybciej i łatwiej się składa, tym większy komfort dla Ciebie.
Hulajnoga może mieć kilka dodatkowych funkcji.
Czy są Ci potrzebne? I tak i nie, bo to zależy od Twoich potrzeb.
Zobacz, co ma dla Ciebie.
Jaka jest najlepsza hulajnoga elektryczna? Taka, która dopasowuje się do Twojego stylu jazdy.
Jeśli dużo jeździsz po mieście, dojeżdżasz do pracy, do szkoły lub na zakupy, wybierz hulajnogę miejską z różnymi trybami jazdy.
Pojazd dopasowuje prędkość jazdy do miejsca, po którym jedziesz (ulica, ścieżka rowerowa, chodnik).
Jeśli kusi Cię szybka jazda poza miastem, wybierz hulajnogę z większą prędkością i dużym zasięgiem. Na hulajnodze zwiedzasz okolicę i nie martwisz się ładowaniem.
Dla dziecka wybierz hulajnogę z trybem dla początkujących, który pomaga młodym kierowcom w nauce.
Kup hulajnogę z kolorowym podświetleniem podestu, które zwiększa frajdę z jazdy.
Którą hulajnogę z naszego rankingu wybrałeś?
Opisz swoje doświadczenia w komentarzu!
Ja polecam x rider 10 ! Niezła i fajnie zasuwa dobra moc ma 🙂
Ja jeździłęm na elanderze SA50, wspominam bo dość mało jest hulajnóg na 12" kołach poniżej 5 koła. Trochę małą ma baterię niestety, ale komfort jazdy super.