Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Jedziesz 55 km bez przerwy. Hulajnoga elektryczna Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

Autor: 
newsman
23-11-2022
Reklama

Xiaomi zaprezentował nową hulajnogę elektryczną Xiaomi Electric Scooter 4 Pro.

Sprawnie poruszasz się po mieście i nie tylko. Jedziesz do 55 km na jednym naładowaniu z prędkością do 20 km/h.

Jazda jest komfortowa dzięki dużym rozmiarom hulajnogi i 10’’ oponom z samouszczelniającym się żelem. Pochłaniają wstrząsy i zapewniają płynną jazdę.

Miejska hulajnoga elektryczna Xiaomi Electric Scooter 4 Pro
Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

Codziennie jeździsz do pracy albo do szkoły? Lubisz sprawnie poruszać się po mieście między zakupami, treningiem i spotkaniami ze znajomymi?

Nowa hulajnoga elektryczna Xiaomi Electric Scooter 4 Pro zabiera Cię tam, gdzie chcesz. Ma bardzo duży zasięg i na 1 ładowaniu jedziesz do 55 km. Stan akumulatora widzisz w aplikacji Xiaomi Home.

Prędkość jazdy dopasowujesz do swojego otoczenia. Są 3 tryby prędkości, a maksymalnie to 20 km/h. Podjeżdżasz pod wzniesienia o kącie nachylenia do 20%.

Komfortowo jeździsz po mieście. Rozmiar hulajnogi jest ulepszony w porównaniu do modelu Pro 2. Hulajnoga elektryczna Pro 4 jest wyższa, dłuższa i szersza w kierownicy. Ma też szerszy pokład na stopy.

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro vs Pro 2 porownanie hulajnogi
Xiaomi Electric Scooter 4 Pro vs Pro 2
Reklama

Jeździsz bez obaw o przebitą oponę. Opony Xiaomi DuraGel 10’’ są duże i solidne. Nie mają dętki, za to samouszczelniający się żel w oponach poprawia ich wytrzymałość.

Świetnie pochłaniają wstrząsy na wyboistych drogach i zapewniają płynną jazdę.

Często wrzucasz hulajnogę do bagażnika albo wsiadasz do tramwaju? Hulajnoga jest łatwa i szybka do złożenia.

Rama jest z wytrzymałego stopu aluminium klasy lotniczej. Jest jednocześnie superwytrzymała i lekka. Cała hulajnoga waży 17 kg.

Wydłużasz czas działania hulajnogi, bo odzyskujesz energię z hamowania. To system odzyskiwania energii kinetycznej (KERS).

Przy każdym hamowaniu (w tym hamowaniu bez napędu) hulajnoga odzyskuje energię i przekształca ją w użyteczną energię kinetyczną.

Najważniejsze informacje widzisz na desce rozdzielczej. Masz podgląd na prędkość, tryb, moc i stan blokady. Sterujesz 1 przyciskiem, a prędkość regulujesz na ręcznej przepustnicy.

Producent wycenił hulajnogę na 3699 zł. Zobacz aktualną cenę w sklepach:

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl