in ,

Jaki pulsometr wybrać? Ranking 2021.

Reklama

5/5 (3)

Zegarek z pulsometrem to modny wynalazek ostatnich lat do mierzenia pulsu przez całą dobę? Ostatnie słowo nowoczesnej technologii, analizujące niezliczone parametry Twojego ciała? Niewielki asystent treningowy, który daje porządnego kopniaka motywacji, przy okazji informując o powiadomieniach z telefonu? A może połączenie wszystkich tych cech?

Odkryj, dlaczego pulsometr jest stworzony właśnie dla Ciebie i który model trafił do naszego rankingu 2021!

Zegarek z pulsometrem do biegania
Zastanawiasz się, jaki pulsometr wybrać? Odkryj, który model jest właśnie dla Ciebie!

Co to jest pulsometr?

Usłyszałeś nazwę „pulsometr” i zastanawiasz się, czym właściwie jest? Mała podpowiedź – nie ma nic wspólnego z pulsującymi obiektami w kosmosie ani falującą, metrową miarką do mierzenia odległości. W największym skrócie pulsometr jest urządzeniem do mierzenia Twojego pulsu (tętna). Nazywany jest również monitorem pracy serca lub HRM od angielskich słów Heart Rate Monitor.

Jak działa? Czujniki zbierają informacje z Twojego ciała i przekazują je do pulsometru. Urządzenie pokazuje wyniki pomiarów na wyświetlaczu. Możesz je nosić na nadgarstku, ramieniu, przedramieniu lub klatce piersiowej – wszystko zależy od rodzaju, który wybierzesz.

Dla kogo jest pulsometr?

Prawidłową odpowiedzią jest stwierdzenie „Dla każdego!”. Nie musisz być zawodowym maratończykiem albo triathlonistą, żeby stać się szczęśliwym posiadaczem pulsometru. To prawda, że wielu wielbicieli aktywności fizycznej nie wyobraża sobie treningu bez niego, jednak monitor pracy serca przyda się każdemu, kto chce sprawdzić, jak pracuje jego „wewnętrzny napęd”!

Jednymi z najliczniejszych grup wielbicieli pulsometrów są biegacze, cykliści i pływacy. Z równie wielką przyjemnością korzystają z nich popołudniowi leśni spacerowicze i górscy piechurzy żądni wrażeń, którzy chcą mieć na oku sposób pracy swojego serca.

Reklama

Pomiar tętna – czy warto to robić?

Czym właściwie jest puls? Błyskawiczna powtórka ze szkoły! Puls (tętno) to rytmiczny ruch naczyń, których ściany rozciągają się i kurczą. To efekt tłoczonej przez serce krwi.

Zamknij na chwilę oczy i wsłuchaj się w ten rytm. Słyszysz go z wnętrza klatki piersiowej? A może wyczuwasz regularność wibracji w pobliżu nadgarstka? To właśnie Twoja wewnętrzna fabryka, pracująca pełną parą.

Zobacz popularne pulsometry sportowe dostępne na Ceneo.

Pomyślałeś: w porządku, ale dlaczego należy mierzyć puls? Już wyjaśniam! To prosta i szybka informacja zwrotna z ciała, która mówi, w jaki sposób pracuje Twoja „pompa”. Znacznie szybciej możesz wykryć nieprawidłowości w jej działaniu.

Serce to Twój osobisty warsztat, pracujący 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu i przez całe życie, więc warto zadbać o niego we właściwy sposób. To Ty decydujesz, w jaki sposób będzie Ci służył 🙂

Tętno spoczynkowe i maksymalne

Jak pomiar pulsu pomoże Ci w treningach? Usiądź wygodnie, bo za chwilę usłyszysz kilka ciekawostek na temat swojego ciała i jego aktywności. Ostrzegam, że mogą Cię poważnie zainteresować!

Niewłaściwa intensywność treningów prowadzi do przetrenowania, przemęczenia organizmu i zniechęcenia. Brak widocznych efektów i motywacja spadająca z prędkością błyskawicy to tylko krok od rozczarowania, a co za tym idzie – całkowitego zrezygnowania z aktywności fizycznej. Jedno jest pewne – nie o tym marzyłeś.

Jak określić odpowiednie natężenie treningu? Jak skutecznie trenować i osiągać upragnione rezultaty? Z pomocą przychodzi pulsometr, który określi tętno spoczynkowe (HRmin) i maksymalne (HRmax). Zapamiętaj te dwie nazwy, bo za chwilę przekonasz się, że są bardzo pomocne.

Jak zmierzyć tętno spoczynkowe i maksymalne?

Idealne warunki do zmierzenia tętna spoczynkowego to poranek zaraz po przebudzeniu, najlepiej w pozycji leżącej. Dla osób zdrowych normą jest około 70 uderzeń na minutę. Pomiarów najlepiej dokonać kilka dni z rzędu i wyliczyć średnią.

Tętno maksymalne możesz obliczyć za pomocą wzorów dostępnych w Internecie lub dokonać pomiaru w ruchu, na przykład na bieżni lub biegając w terenie. Jak to zrobić? Zacznij od rozgrzewki, a następnie pobiegnij średnim tempem przez kilkanaście minut. Teraz czas na sprint z maksymalną prędkością, aż do wyraźnego zmęczenia! Pulsometr wskaże Ci wartość Twojego maksymalnego tętna.

Pulsometr dla kobiet
Tętno spoczynkowe i maksymalne to ważna informacja zwrotna z organizmu. Sprawdź, co dzieje się z Twoim ciałem!

Strefy tętna – co to?

Znasz już swoje wyniki? Rewelacyjnie! Czas na wykorzystanie ich w praktyce. Codziennie śledzenie tętna minimalnego ma dwie korzyści. Pierwszą jest monitorowanie efektywności treningu. Jeżeli tętno spoczynkowe spada, jest to dla Ciebie informacja, że organizm dobrze przystosowuje się do aktywnego trybu życia.

Wartość porannego pulsu pomoże ustalić aktualny stan Twojego zdrowia. Wysokie i częste odstępstwa od ustalonej normy powinny Cię zastanowić. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być przetrenowanie, gorszej jakości sen lub choroba w organizmie.

Tętno maksymalne jest w dużym stopniu uwarunkowane genetycznie i nie masz na nie wpływu. Intensywne treningi nie spowodują jego wzrostu. Wręcz przeciwnie, wraz z wiekiem wartość HRmax ulega zmniejszeniu. Średnio możemy przyjąć spadek tętna maksymalnego na poziomie 1 uderzenia na rok.

Wraz z poziomem wytrenowania możesz zaobserwować spadek aktualnego tętna przy takim samym wysiłku fizycznym. Wyobraź sobie, że pierwszy raz biegniesz dystans 2 km pod górkę. Masz wrażenie, że za chwilę oszalałe serce wyskoczy Ci z piersi! Przy regularnym bieganiu tego dystansu (przykładowo po 2 miesiącach), Twoje tętno będzie stopniowo spadać.

Jak najlepiej wykorzystać te informacje? Odpowiedzią są strefy tętna, których jest 5.

Rola stref tętna w sporcie
Jakie są strefy tętna i jaka jest ich rola? Trening w strefie spalania tłuszczu to około 60-70% twojego HRmax.

Spalanie tłuszczu? Poprawa wytrzymałości tlenowej? Dzięki znajomości stref tętna w błyskawiczny sposób określisz, czy musisz dać z siebie więcej podczas treningu, czy wręcz odpuścić. Zoptymalizujesz tempo aktywności fizycznej w taki sposób, aby osiągnąć wymarzony efekt bez przemęczenia i kontuzji. Bezpieczna poprawa kondycji i zdrowia organizmu – jesteś za?

Pulsometr – tak czy nie? Zalety pulsometrów

Wciąż wahasz się i nie jesteś pewny, czy pulsometr to odpowiednia inwestycja? Czy warto z niego korzystać? Twoja głowa jest pełna wątpliwości? Być może zdziwisz się, ale… to świetna wiadomość! Właśnie masz szansę na poznanie największych zalet pulsometrów. Startujmy!

Siła witalna

Wiesz już, że pulsometr, dzięki przekazaniu informacji zwrotnej z Twojego serca, pozwoli Ci na monitorowanie stanu zdrowia. Im szybciej zauważysz nieprawidłowości w postaci zbyt szybkiego pulsu lub nienaturalnie wolnego, tym szybsza jest Twoja reakcja. Możesz samodzielnie uratować własne życie. Co o tym myślisz?

Przeforsowanie? Nigdy więcej!

Monitorowanie pracy serca pomaga w określeniu, jak Twoje ciało reaguje na wysiłek fizyczny. Jeżeli zdarzyło Ci się doprowadzić do całkowitego wycieńczenia po bieganiu i przez kolejny tydzień nie mogłeś nawet patrzeć na buty sportowe w korytarzu, czas temu zaradzić. Od dzisiaj maksymalna wydajność i bezpieczeństwo zawsze chodzą w parze!

Dyskretny balast

Pulsometr, niezależnie od rodzaju, jest lekki i praktycznie niewyczuwalny. Noszony na nadgarstku, przedramieniu lub klatce piersiowej nie powoduje uczucia dyskomfortu, który mógłby zdekoncentrować Cię podczas aktywności fizycznej. Skup swoje myśli na ruchu mięśni i rozkoszuj się wszystkim, co Cię otacza.

Reklama

Trener pod ręką

Wiesz już, jakie jest Twoje tętno. A co powiesz na pulsometr, który z chęcią policzy spalone kalorie, ilość wykonanych kroków i sprawdzi poziom wysycenia krwi tlenem? Szukasz kogoś, kto pomoże Ci określić cele treningowe i przyjrzy się Twojej regeneracji i odpoczynkowi w nocy?

Co prawda Twój elektroniczny instruktor nie wykona za Ciebie pajacyków czy przysiadów, ale zareaguje na brak Twojej aktywności i zmotywuje Cię do działania. Niezwłocznie da Ci znać, jakie korzystne zmiany zachodzą w Twoim ciele. Przyznaj, że współpraca w takim duecie może mieć wyłącznie pozytywne strony!

Agent do zadań specjalnych

Wiele modeli dostępnych na rynku jest odpornych na działanie wody, piasku i kurzu. Twój pulsometr z entuzjazmem będzie towarzyszyć Ci podczas pływania w basenie, nurkowania w morskich głębinach lub zwykłego prysznica. Nie zostawiaj go samego w domu na biurku, ale śmiało przeżywajcie znakomite przygody w sportowym tandemie!

Gdzie jestem?

Pulsometr wyposażony w GPS pokaże Ci aktualne położenie i z łatwością narysuje mapę biegu lub jazdy na rowerze. Nie zapominajmy o barometrze, termometrze, wysokościomierzu czy akcelerometrze, które są świetną bazą informacji przy aktywności na świeżym powietrzu. Niektóre zegarki podpowiedzą Ci również, jakiej pogody możesz się spodziewać. Żadna ulewa Cię już nie zaskoczy!

Zawsze bezprzewodowo

Pulsometr działa bezprzewodowo za pomocą połączenia Bluetooth lub ANT+. Inteligentny zegarek lub opaskę możesz sparować z telefonem, podobnie jak pas na klatkę piersiową. Dedykowane aplikacje, które proponują producenci, w jeszcze większym stopniu pozwalają na monitorowanie swojego organizmu i wysiłku fizycznego. Praktycznie i wygodnie, zgadzasz się?

Pulsometr na nadgarstek w formie zegarka
Pulsometr bezprzewodowo łączy się ze smartfonem i aplikacją. Dobrze wykorzystaj swobodę ruchów!

Pulsometr – jaki rodzaj wybrać?

Pulsometr wciela się w różne role, na przykład smartwatcha, smartbanda lub pasa na klatkę piersiową. Który rodzaj wybrać i dlaczego? Nie będę Cię trzymać dłużej w niepewności! Dowiedz się, który pulsometr jest dedykowany właśnie Tobie!

Smartband – co to jest?

Zacznijmy od smartbanda. To inteligentna i prosta w obsłudze opaska, która mierzy Twoją aktywność fizyczną. Wyglądem przypomina zgrabny, smukły zegarek lub silikonową bransoletkę, którą nosisz na nadgarstku. Z łatwością zastępuje pulsometr na palec.

Ma bezpośredni kontakt z ciałem, dzięki czemu monitoruje kilka istotnych parametrów jak tętno, jakość snu, ilość kroków, spalonych kalorii czy pokonany dystans. Bardzo często używana jest jako pulsometr do biegania.

Zegarek z pulsometrem, czyli smartwatch.

Czas na smartwatcha. Czym jest? Innymi słowy, to inteligentny zegarek, który jest pełen zaawansowanych technologii. Oprócz monitorowania aktywności fizycznej oferuje Ci o wiele więcej funkcji. Sterowanie muzyką z telefonu, wyzwalanie migawki w aparacie, dokonywanie płatności, prowadzenie rozmów telefonicznych i odbieranie wiadomości tekstowych to tylko kilka przykładów.

Wyglądem przypomina klasyczny zegarek. Może mieć różne paski – od silikonowych, przez materiałowe, kończąc na stylowych bransoletach. Ze względu na ogromną ilość funkcji zazwyczaj musisz ładować go częściej niż smartband.

Smartwatch i smartband to pulsometry jednoczęściowe – to jedno urządzenie, bez dodatkowych akcesoriów. Minusem obu tych rozwiązań jest fakt, że pomiar bywa mniej dokładny niż w przypadku pulsometru piersiowego.

Możesz spotkać się z nazwą „zegarek sportowy”. Czym różni się od smartwatcha? Zegarek sportowy to zegar elektroniczny, którego głównym zadaniem jest zbieranie danych z treningu, analizowanie ich i pomoc w planowaniu efektywniejszej aktywności ruchowej. Jednak różnice pomiędzy smartwatchami, a zegarkami sportowymi z biegiem czasu powoli zacierają się i niekiedy trudno jednoznacznie je wskazać.

Reklama

Pulsometr na klatkę piersiową

Ostatnim rodzajem jest pulsometr składający się z dwóch elementów, więc nazywany jest dwuczęściowym. To pas na klatkę piersiową, który łączy się z odbiornikiem z wyświetlaczem na nadgarstku. Opinie na temat tego pulsometru wskazują, że jest idealny dla sportowców zaawansowanych i wyczynowych, na przykład triathlonistów. Pomiar tętna z klatki piersiowej jest często dokładniejszy i bardziej wiarygodny.

Optyczny sensor tętna na ramieniu

Ciekawą alternatywą może być optyczny sensor tętna w formie opaski bez wyświetlacza, umieszczany na przedramieniu lub ramieniu. Może pracować jako samodzielne urządzenie treningowe albo być sparowane z aplikacją lub smartwatchem.

Porównanie pulsometrów smartwatcha smartbanda i pasa na klatkę piersiową
Jaki rodzaj pulsometru wybrać? Który z nich jest najlepszy?

Pulsometr ranking 2021. Od czego zacząć?

Jeżeli dotarłeś do tego miejsca, gratulacje! Oznacza to, że właśnie zdecydowałeś się na współpracę z pulsometrem. To świetna wiadomość! Od dzisiaj Twój partner „od serca” będzie towarzyszył Ci wszędzie tam, gdzie tylko chcesz.

Na rynku dostępna jest ogromna ilość urządzeń do pomiaru pulsu. Jak wybrać ten idealny model? Które funkcje Ci się przydadzą? Jaką kwotę musisz przeznaczyć na zakup?

Jeżeli właśnie w tej chwili Twoja głowa pęka od natłoku pytań, odetchnij głęboko. Już za chwilę otrzymasz spory kęs praktycznych wskazówek, które prostą drogą doprowadzą Cię do trafionego zakupu. Ruszamy!

Spacer po parku czy triathlon?

Po pierwsze i najważniejsze. Jaką aktywność fizyczną uprawiasz? Spacerujesz przy miłych pogawędkach telefonicznych ze znajomymi? Biegasz, pływasz i nurkujesz? Wędrujesz po górach i potrzebny jest Ci GPS? Odpowiedź na to pytanie pomoże Ci określić, jaki rodzaj pulsometru będzie dla Ciebie odpowiedni.

Jesteś zainteresowany monitorowaniem aktywności ruchowej, powiadomieniami z telefonu i dokonywaniem płatności za pomocą zegarka? Wybierz smartwatcha. Chcesz zmierzyć podstawowe parametry ciała i efekty treningów? Rewelacyjnie w tej roli sprawdzi się smartband. Zależy Ci na maksymalnie dokładnym pomiarze tętna w trakcie triathlonu? Pas na klatkę piersiową to Twój strzał w dziesiątkę!

Najdłuższa wspólna podróż

Maksymalny czas działania to kolejny parametr, na którym przez chwilę się skupimy. Załóżmy, że biegasz codziennie przez godzinę. Podczas treningu używasz pulsometru do pomiaru podstawowych parametrów jak tętno czy ilość spalonych kalorii. W takim przypadku możesz wybrać urządzenie o krótszym czasie działania.

Wybierasz się na trasę rowerową po górach? Konieczne jest używanie GPS, sprawdzanie temperatury powietrza i ostrzeżeń pogodowych? Im dłuższy czas działania urządzenia, tym lepiej dla Ciebie.

Bardzo często jest tak, że im więcej funkcji odpalasz w urządzeniu, tym szybciej wyczerpują baterię. W terenie nie zawsze masz okazję na postój i naładowanie jej do pełna. Warto o tym pomyśleć przed wycieczką.

Wodoodporny pulsometr do zadań specjalnych.
Marzysz o ekstremalnych przygodach? Wybierz pulsometr, który nie boi się wyzwań, wody i piasku!

Pełna opieka całą dobę

Marzysz o urządzeniu, które będzie monitorować maksymalną ilość parametrów przez całą dobę? Pulsometry oferują nie tylko mierzenie tętna, ale również sprawdzanie jakości snu, ilości wykonanych kroków, spalonych kalorii czy czuwanie nad cyklem menstruacyjnym. Wiele modeli wyposażonych jest w pulsoksymetr, który bada poziom nasycenia krwi tlenem.

Smartwatche proponują Ci również ćwiczenia oddechowe, testy na wydolność organizmu, przypomnienia o braku aktywności i ogromną ilość trybów sportowych. A to tylko niewielka garść tego, co kryją w sobie te niewielkie urządzenia!

Przed zakupem warto zorientować się, czy producent proponuje aplikację do zebrania wszystkich danych z aktywności fizycznej. Dzięki temu analizowanie parametrów jest łatwiejsze, bardziej czytelne, a tym samym – efektywność treningów znacznie wyższa.

Pomoc w terenie

Aktywność fizyczna w terenie wymaga odpowiedniego wsparcia. Chodzi przede wszystkim o GPS, pomiar dystansu, czy rysowanie mapy trasy, którą się poruszasz. Niemniej ważne są: akcelerometr, termometr i barometr.

Jeżeli nie chcesz utknąć gdzieś z powodu deszczu lub burzy, pomyśl o powiadomieniach pogodowych, które ostrzegą Cię przed trudnymi warunkami meteo. Niektóre smartwatche proponują Ci nawet latarkę LED, która nieco rozjaśni Twój świat 🙂

Woda to pestka

Wodoodporny pulsometr to absolutne must have dla wielbicieli wodnych aktywności. Oprócz pływania i brania prysznica w zegarku niektóre modele umożliwiają nawet swobodne nurkowanie! Pamiętaj, że deszcz to również woda 🙂 Jeżeli biegasz czy jeździsz na rowerze niezależnie od pory roku i pogody, śmiało wybierz taki pulsometr, który takich wyzwań się nie boi.

Reklama

Ster dla kapitana!

Nawigowanie pulsometrem może odbywać się na kilka sposobów. Sterowanie dotykowe, za pomocą przycisków lub połączenie obu sposobów to najczęściej spotykane opcje. Zdecyduj, która metoda jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Nie zapominaj również o wielkości ekranu. Dla niektórych użytkowników im większy wyświetlacz tym lepiej. Niewielkie cyfry i powiadomienia mogą być po prostu nieczytelne i wprowadzić Cię w błąd.

Smartfon zawsze pod ręką

Smartwatche współpracują z telefonami na wielu płaszczyznach. Powiadomią Cię o połączeniu telefonicznym od kumpla, wiadomości SMS lub mailu od klienta. Umożliwiają zdalne wyzwalanie migawki w aparacie, więc nie umknie Ci już żaden fantastyczny widok na trasie. Miłośnicy biegania przy akompaniamencie ulubionego zespołu mogą z powodzeniem sterować muzyką z telefonu.

Wybrane modele umożliwiają dokonywanie płatności za pomocą zegarka, więc jeżeli planujesz niewielkie zakupy podczas przejażdżki rowerem, portfel możesz zostawić w domu. Im mniejszy balast, tym lepiej 🙂

Jaka cena?

Ceny pulsometrów zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Ostateczna cena zależy od tego, jakie funkcje są dla Ciebie niezbędne, a które zupełnie nie przydadzą się podczas treningu. Niektóre smartwatche z rozbudowanymi funkcjami kosztują nawet kilka tysięcy złotych. Możesz przyjąć zasadę (z wyjątkami, rzecz jasna), że im więcej opcji potrzebujesz, tym pulsometr będzie droższy.

Reklama

Jaki pulsometr wybrać? Ranking 2021

Właśnie otrzymałeś zastrzyk wiedzy na temat pulsometrów i pora wybrać idealnego kandydata. Już wiesz, czego szukasz. Czas na przedstawienie Ci najlepszych propozycji w trzech przedziałach cenowych – do 300 zł, do 1000 zł i powyżej 1000 zł.

Pulsometr do 300 zł

Huawei Band 4

Pulsometr Huawei Band 4
Huawei Band 4.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Nasze zestawienie otwiera Huawei Band 4. Smartband, który przyjrzy się wartości Twojego tętna i jakości snu. Czujniki i algorytmy sztucznej inteligencji systemu Huawei TruSeen™ 3.5 wykrywają puls i za pomocą wibracji informują Cię, że przekroczyłeś wyznaczoną przez siebie „strefę bezpieczeństwa”.

Dla Huawei Band 4 cztery fazy Twojego snu nie mają żadnych tajemnic. Smartband doskonale wie, że regeneracja i wypoczynek są równie ważne, jak aktywność fizyczna. Błyskawicznie diagnozuje 6 najczęstszych problemów ze snem i udziela Ci wskazówek, jak możesz poprawić jego jakość. Ta smukła opaska to również pulsoksymetr, wskazujący poziom nasycenia tlenem krwi (SpO2).

Skorzystaj z kilku trybów sportowych jak jogging, wycieczka górska, trening na siłowni lub spacer po okolicy. Podczas każdej z aktywności otrzymujesz informację zwrotną o tętnie, dystansie, prędkości i spalonych kaloriach. Pulsometr jest wodoodporny do 50 m, więc śmiało możesz w nim pływać i brać prysznic.

Twój smukły, elektroniczny asystent na nadgarstku poinformuje Cię o połączeniach głosowych i wiadomościach. Zdalnie wyzwalaj migawkę aparatu w smartfonie, a jeśli Twoje urządzenie mobilne zagubi się w najmniej oczekiwanym momencie, funkcja Znajdź telefon z przyjemnością zajmie się rozpoczęciem poszukiwań.

Maksymalny czas użytkowania to około 9 dni. Smartbandem sterujesz za pomocą dotykowego wyświetlacza. Tarczę możesz spersonalizować, w zależności od tego, jaki masz dzisiaj nastrój.

Silikonowy pasek jest miękki i bezpieczny dla skóry. Zintegrowane gniazdo USB umożliwia podłączenie do standardowej ładowarki. Pulsometr współpracuje z Android i iOS oraz dostępny w kilku kolorach.

Cechy:

 • Smartband.
 • Maksymalny czas działania – do 9 dni.
 • Czas ładowania – ok. 1,5 godz.
 • Monitorowanie tętna, snu, pulsokrymetr.
 • Wodoodpornosć 5ATM, tryby sportowe.
 • Czujnik podczerwieni, przyspieszenia.
 • Sterowanie dotykowe, powiadomienia z telefonu.
 • Kolorowy wyświetlacz TFT 0,96″, Bluetooth 4.2.

Huawei Band 4 możesz kupić w sklepach:

Garett Sport 14

Smartwatch Garett Sport 14
Garett Sport 14.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Poznaj Garett Sport 14. To smartwatch, który z pomocą czujnika nadgarstkowego zmierzy wartość Twojego pulsu, ilość spalonych kalorii, wykonanych kroków, ciśnienie i poziom natlenowania krwi. Uważnie przyjrzy się Twojemu odpoczynkowi w nocy, a w trakcie dnia wykryje brak aktywności i niezwłocznie przypomni Ci, że Twój organizm błaga o odrobinę ruchu.

Zegarek jest wodoodporny w klasie IP68, co oznacza, że nie martwi się pyłem i zanurzeniem w wodzie. Jeśli planujesz aktywność poza domem, Twój smartwatch z chęcią poinformuje Cię o nowinkach pogodowych. Przy pomocy zegarka możesz analizować kilka dyscyplin sportowych, więc wybierz to, na co dzisiaj masz ochotę i ruszaj przed siebie!

Garett Sport 14 dyskretnie poinformuje Cię za pomocą wibracji o połączeniach, wiadomościach SMS czy e-mailach. Zgodnie z Twoim poleceniem uruchomi migawkę w smartfonie i odnajdzie zawieruszony telefon.

Z pomocą aplikacji FunDo Pro w telefonie możesz ustawić funkcje w zegarku, a smartwatchem możesz sterować wybranymi funkcjami telefonu. Co za wzorowa współpraca!

Pełne naładowanie baterii w zegarku zapewni działanie przez około 6 dni. Smartwatch jest kompatybilny z Android i iOS. Gumowy pasek nie powoduje otarć na skórze, a jego kolor (podobnie jak model tarczy) możesz zmieniać zawsze, kiedy masz na to ochotę. Urządzenie dostępne jest w kilku kolorach.

Cechy:

 • Smartwatch.
 • Maksymalny czas działania – ok. 6 dni.
 • Czas ładowania – ok. 1 godz.
 • Monitorowanie tętna, snu, pulsoksymetr.
 • Tryby sportowe, krokomierz, monitor braku aktywności.
 • Wodoodporność IP68, zdalne wyzwalanie migawki.
 • Powiadomienia z telefonu, informacje pogodowe.
 • Ekran OLED 0,96’’, Bluetooth 4.0.
 • Aplikacja FunDo Pro.

Garett Sport 14 możesz kupić w sklepach:

Polar OH1

Optyczny sensor tętna Polar OH1
Polar OH1.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Przedstawiam Ci optyczny sensor tętna Polar OH1. Umieszczasz go na ramieniu lub przedramieniu, gdzie bada Twój puls za pomocą 6 diod LED. Przypomina zwykłą opaskę, ale w rzeczywistości jest bazą informacji o Twoim tętnie z wbudowaną pamięcią wewnętrzną. Przechowa do 200 godzin danych z treningów, więc możesz nieco odpocząć od telefonu i zegarka sportowego.

Stworzono go z myślą o wielu aktywnościach sportowych, również tych w wodzie. Jest wodoodporny do 30 m, więc bez wahania pobijaj swoje rekordy w basenie. Maksymalny czas rejestrowania treningu to 12 godzin na jednym ładowaniu.

Sensora możesz używać jako samodzielne urządzenie treningowe lub sparować z różnymi aplikacjami fitness lub smartwatchem. To wszystko dzięki łączności za pomocą Bluetooth i ANT+. Dane możesz przesyłać jednocześnie do kilku urządzeń. Aplikacja Polar Beat umożliwia otrzymywanie danych na temat tętna prosto na ekran telefonu.

Polar OH1 współpracuje ze wszystkimi zegarkami sportowymi, komputerami rowerowymi i monitorami aktywności marki Polar. Jest również kompatybilny z systemami z Android i iOS. Opaska wykonana jest z miękkiego materiału, który możesz wyprać w pralce.

Cechy:

 • Optyczny sensor tętna.
 • Maksymalny czas działania – ok. 12 godzin.
 • Monitorowanie tętna.
 • Pamięć wewnętrzna do 200 godzin.
 • Wodoodporność do 30 m.
 • Aplikacja Polar Beat, Bluetooth i ANT+.
 • Klips do okularów pływackich w zestawie.

Polar OH1 możesz kupić w sklepach:

Acme SW101

Smartwatch Acme SW101
Acme SW101.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Acme SW101 to minimalistyczny smartwatch, który zmierzy Twoje tętno, pokonany dystans, ilość wykonanych kroków i spalonych kalorii. Proponuje Ci kilka trybów sportowych i sprawdzanie jakości snu. Poinformuje Cię o pogodzie, aby trening był maksymalnie bezpieczny i sprawiał Ci przyjemność.

Jeżeli jesteś amatorem aktywności fizycznej w każdych warunkach pogodowych, wodoodporność w klasie IP68 służy swoją pomocą. To gwarancja ochrony przed działaniem wody i kurzu. Co powiesz na zdalne uruchamianie migawki aparatu z telefonu oraz powiadomienia o połączeniach i wiadomościach SMS?

Maksymalny czas działania smartwatcha na pełnym naładowaniu to około 4 dni. Jest kompatybilny z systemami iOS i Android oraz wyposażony w kolorowy i czytelny wyświetlacz, na którym obserwujesz wyniki pomiarów. Sterowanie dotykowe połączone jest z nawigacją za pomocą przycisku. Pasek zegarka jest wykonany z silikonu.

Cechy:

 • Smartwatch.
 • Maksymalny czas działania – ok. 4 dni.
 • Monitorowanie tętna, snu.
 • Tryby sportowe, krokomierz, akcelerometr.
 • Pomiar dystansu, spalonych kalorii.
 • Wodoodporność IP68, zdalne wyzwalanie migawki.
 • Powiadomienia z telefonu.
 • Wyświetlacz LCD 0,95’’, Bluetooth 4.0.
 • Sterowanie dotykowe i przyciskiem.

Acme SW101 możesz kupić w sklepie:

Pulsometr do 1000 zł

Garett Sport 29

Zegarek sportowy Garett Sport 29
Garett Sport 29.

Pora na smartwatch Garett Sport 29, którego czujniki optyczne monitorują nie tylko Twój puls, ale również ciśnienie i natlenienie krwi. Zegarek podpowie Ci, ile wykonałeś kroków, jaki dystans przebyłeś i przy okazji – ile spaliłeś przy tym kalorii. Monitor snu sprawdzi, jak dobrze się wysypiasz. Po przebudzeniu jak na tacy otrzymujesz raport, czy Twoja regeneracja i odpoczynek są prawidłowe.

Wodoszczelność w klasie IP68 to sygnał dla Ciebie, że nie musisz obawiać się pyłu i kurzu. Zgodnie z deklaracją producenta, dla tego smartwatcha zanurzenie w wodzie przez godzinę to żaden kłopot. Do wyboru masz kilka trybów sportowych, a monitor braku aktywności przypomni Ci o tym, że czas na odrobinę ruchu.

Skorzystaj z wbudowanej latarki LED, kiedy wokół Ciebie panują ciemności, a Ty pilnie potrzebujesz nieco światła. Zegarek poda Ci najświeższe informacje pogodowe, zdalnie wyzwoli migawkę w telefonie i pomoże sterować muzyką.

Jesteś zawsze na bieżąco dzięki powiadomieniom o połączeniach przychodzących i wiadomościach. Jeśli zgubisz smartfon, a właśnie musisz pilnie wyjść, funkcja szukania telefonu pomoże odnaleźć niesforną zgubę.

Maksymalny czas działania na pełnym naładowaniu to około 7 dni. Garett Sport 29 jest kompatybilny z Android i iOS, wyposażony w gumowy, wymienny pasek i duży, dotykowy wyświetlacz. Smartwatch występuje w kilku wersjach kolorystycznych.

Cechy:

 • Smartwatch.
 • Maksymalny czas działania – ok. 7 dni.
 • Czas ładowania – ok. 2 godz.
 • Monitorowanie tętna, snu, pulsoksymetr.
 • Tryby sportowe, krokomierz, monitor braku aktywności.
 • Pomiar dystansu, spalonych kalorii.
 • Zdalne wyzwalanie migawki, sterowanie muzyką.
 • Wodoodporność IP68, latarka LED.
 • Powiadomienia z telefonu.
 • Wyświetlacz TFT LCD 1.3’’, Bluetooth 4.0.
 • Sterowanie dotykowe.

Garett Sport 29 możesz kupić w sklepach:

Acme SW301

Smarwatch Acme SW301
Acme SW301.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Przed Tobą Acme SW301, czyli sprytny smartwatch i monitor pracy serca z trybami sportowymi. Wykorzystaj go do monitorowania snu, liczenia kroków i spalonych kalorii. W jego wnętrzu znajdziesz zintegrowany GPS, który wskaże Ci lokalizację. W łatwy sposób śledź trasę spaceru lub biegu bez telefonu przy sobie. Praktyczne i wygodne!

Podczas aktywności fizycznej poza domem bardzo ważne jest zbadanie otoczenia. To również wpływa na jakość Twojego samopoczucia i efektywność treningu. Z pomocą smartwatcha sprawdź wartość ciśnienia powietrza, temperaturę i wysokość. Nie zapominaj o powiadomieniach pogodowych!

Zapominasz o piciu wody? Założę się, że doskonale wiesz, że nawodnienie organizmu jest niezmiernie ważne. Ustaw własne przypomnienie w zegarku, a Twój asystent na nadgarstku da Ci do zrozumienia, że to chwila na kilka łyków wody.

Za pomocą smartwatcha możesz zdalnie sterować migawką w telefonie i odtwarzaniem muzyki. Z szybkością strzały poinformuje Cię o przychodzących połączeniach, wiadomościach i e-mailach. Maksymalny czas działania baterii na jednym naładowaniu to około 2 dni.

Acme SW301 jest kompatybilny z Android i iOS. Sterujesz za pomocą dotykowego wyświetlacza z pokrętłem Digital Crown. Wymienny, silikonowy pasek jest wygodny i bezpieczny dla skóry.

Cechy:

 • Smartwatch.
 • Maksymalny czas działania – ok. 2 dni.
 • Monitorowanie tętna, snu.
 • GPS, barometr, termometr, wysokościomierz.
 • Tryby sportowe, krokomierz, akcelerometr.
 • Pomiar dystansu, spalonych kalorii.
 • Wodoodporność IP66.
 • Powiadomienia z telefonu, nagrywanie głosu.
 • Spersonalizowane przypomnienia.
 • Wyświetlacz IPS 1.3’’, Bluetooth 4.0.
 • Sterowanie dotykowe z pokrętłem.

Acme SW301 możesz kupić w sklepie:

Polar H10

Pulsometr piersiowy Polar H10
Pulsometr Polar H10.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Polar H10 to nadajnik na klatkę piersiową, który świetnie sprawdza się do monitorowania pulsu podczas pływania, biegania i fitnessu. Badając tętno, przesyła dane do różnych urządzeń, które łączą się za pomocą Bluetooth i ANT+. Oba połączenia mogą działać jednocześnie, a Ty zachowujesz swoje dane treningowe w aplikacji lub na smartwatchu.

Aplikacja Polar Beat zgromadzi dane dotyczące Twojego tętna, a Ty otrzymujesz na bieżąco informację na ekranie telefonu. Pojedynczą sesję treningową możesz zapisać w pamięci wewnętrznej Polar H10. Wystarczy, że rozpoczniesz trening w aplikacji, zostawisz telefon w bezpiecznym miejscu i… ćwiczysz!

Nadajnik jest wodoodporny do 30 m, więc świetnie nadaje się do treningów w basenie. Maksymalny czas pracy to 400 godzin, czyli około 16 dni. Elektrody Polar Pro zapewniają dokładny pomiar, bez zakłóceń.

Pasek wykonany jest z wygodnego materiału, a dzięki silikonowym wypustkom idealnie przylega do ciała. Już nic nie rozproszy Cię podczas sportowych zmagań.

Cechy:

 • Nadajnik na klatkę piersiową.
 • Monitorowanie tętna.
 • Maksymalny czas działania – ok. 16 dni.
 • Wodoodporność do 30 m.
 • Pasek Polar Pro Strap, elektrody Polar Pro.
 • Aplikacja Polar Beat, pamięć wewnętrzna.
 • Łączność Bluetooth i ANT+.
 • Zasilanie baterią.

Polar H10 możesz kupić w sklepach:

Garmin HRM-Tri

Pulsometr piersiowy Garmin HRM-Tri
Garmin HRM-Tri.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Nadajnik na klatkę piersiową Garmin HRM-Tri dedykowany jest miłośnikom triathlonu. Podczas biegania przesyła aż 6 pomiarów do sparowanego urządzenia, na przykład rytm, długość kroku czy odchylenie pionowe. W trakcie pływania przechowuje dane na temat Twojego pulsu i po wynurzeniu z wody przesyła je do połączonego urządzenia.

Świetnie sprawdza się również do jazdy na rowerze czy treningów zakładkowych, które łączą dwie lub trzy dyscypliny składowe triathlonu. Czas działania baterii przy jednej godzinie treningu triatlonowego dziennie to około 10 miesięcy.

Nadajnik jest lekki, nie przeszkadza i nie rozprasza Cię podczas treningu. Regulacja paska pozwala dobrać odpowiedni rozmiar do obwodu klatki piersiowej. Dodatkowym atutem są zaokrąglone i miękkie krawędzie, połączone z zakrytymi szwami. Komfortowe rozwiązanie!

Cechy:

 • Nadajnik na klatkę piersiową.
 • Monitorowanie tętna.
 • Maksymalny czas działania – ok. 10 miesięcy.
 • Dedykowany do triathlonu.
 • Przechowywanie i przesyłanie danych tętna.
 • Statystyki tętna w interwałach treningowych.
 • Wodoodporność 5 ATM.
 • Regulowany pasek, łączność ANT+.
 • Zasilanie baterią.

Garmin HRM-Tri możesz kupić w sklepach:

Fitbit Charge 4

Smartwatch Fitbit Charge 4
Fitbit Charge 4.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Przejdźmy do Fitbit Charge 4, zgrabnego smartwatcha, który dedykowany jest wielbicielom fitnessu, biegania, wycieczek rowerowych, czy pływania. Wbudowany pulsometr śledzi Twoje tętno 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W łatwy sposób badasz swoją aktywność w różnych strefach tętna w czasie rzeczywistym, więc doskonale rozumiesz swoje ciało.

Co powiesz na informacje o spalonych kaloriach, ilości wykonanych kroków i wartości pokonanego dystansu? Smartwatch automatycznie śledzi Twoje ćwiczenia, a jeśli miałeś sporo na głowie w trakcie dnia i zapomniałeś o nich – możesz liczyć na przypomnienie.  

Monitorowanie snu w różnych fazach podpowie Ci, jaką jakość ma Twój wypoczynek nocny, a wyniki śledzisz w aplikacji FitBit. Dla kobiet praktyczną funkcją jest nadzór nad cyklem menstruacyjnym. Szukasz sposobu na odpoczynek i relaks po stresującym dniu? Sprawdź wskazówki na wyświetlaczu zegarka, które pokażą Ci kilka ćwiczeń oddechowych. Jak pewnie się domyślasz, oparte są na badaniu Twojego tętna.

Wbudowany GPS to możliwość śledzenia tempa i dystansu podczas treningu w górach lub na wycieczce rowerowej. W mig sprawdzisz mapę, gdzie byłeś i jak przebiegała Twoja wędrówka. Wodoodporność do głębokości 50 m umożliwia pływanie, nurkowanie, a tym bardziej branie prysznica z zegarkiem.

Dokonuj płatności za pomocą Fitbit Pay, bez konieczności noszenia przy sobie portfela. To łatwy i wygodny sposób na zrobienie szybkich zakupów, szczególnie jeśli jesteś w stroju sportowym. Powiadomienia o połączeniach i wiadomościach ze smartfona zapewnią stałą łączność z bliskimi i przyjaciółmi.

Kontroluj swoją muzykę w Spotify, odtwarzaj ulubione playlisty, dodawaj piosenki do biblioteki i słuchaj podcastów podczas treningów. Maksymalny czas pracy na jednym naładowaniu bez GPS to 7 dni. Zegarek ma wygodny, wymienny, silikonowy pasek i dotykowy wyświetlacz. Jest kompatybilny z systemem iOS oraz Android i dostępny w kilku kolorach.

Cechy:

 • Smartwatch.
 • Maksymalny czas działania – ok. 7 dni.
 • Monitorowanie tętna, snu.
 • GPS, akcelerometr, krokomierz.
 • Śledzenie cyklu menstruacyjnego.
 • Pomiar dystansu, spalonych kalorii.
 • Wodoodporność do 50 m.
 • Sterowanie muzyką, powiadomienia z telefonu.
 • Bluetooth, NFC, Fitbit Pay.
 • Dotykowy ekran AMOLED.
 • Szkło Corning Gorilla Glass.

Fitbit Charge 4 możesz kupić w sklepach:

Suunto 3 Slate Grey Copper

Zegarek sportowy Suunto 3 Slate Grey Copper
Suunto 3 Slate Grey Copper.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Suunto 3 to lekki, ale jednocześnie trwały zegarek sportowy, który dostarcza Ci adaptacyjne wskazówki treningowe w trzech trybach. Do wyboru masz tryb intensywny, delikatnego polepszenia sprawności lub utrzymania bieżącego poziomu wytrenowania.

Urządzenie stworzy plan treningu na 7 dni, dobierając optymalne ćwiczenia dla Ciebie. Spersonalizowane wskazówki treningowe i śledzenie aktywności przez całą dobę to gwarancja równowagi w odpoczynku i ruchu.

Zegarek sportowy jest stworzony z myślą o wszystkich rodzajach aktywności, zaczynając od biegania i jazdy na rowerze, przez pływanie i jogę, a kończąc na wyciskaniu na siłowni. Mierzy prędkość i dystans nawet wewnątrz pomieszczeń, policzy ilość wykonanych kroków oraz spalonych kalorii. Wodoszczelność do 30 m sprawia, że śmiało możesz pływać z nim w basenie.

Aplikacja Suunto app poinformuje Cię o poziomie kondycji, jakości snu i ogólnej aktywności organizmu. Podłączając się do GPS w telefonie możesz zmierzyć prędkość i przebyty dystans. Zegarek sportowy Suunto 3 jest kompatybilny z Android i iOS. Maksymalny czas pracy z całodobowym monitoringiem i powiadomieniami z telefonu to około 5 dni.

Wyposażony jest w silikonowy pasek, który wygodnie układa się na nadgarstku, nie powodując obtarć i dyskomfortu. Wszystkie dane obserwujesz na kolorowym i czytelnym wyświetlaczu matrycowym. Zegarek dostępny jest w kilku kolorach i z różnymi rodzajami pasków.

Cechy:

 • Zegarek sportowy.
 • Maksymalny czas działania – ok. 5 dni.
 • Monitorowanie tętna, snu.
 • GPS z telefonu, krokomierz, licznik kalorii.
 • Adaptacyjne wskazówki treningowe.
 • Wodoszczelność do 30 m.
 • Powiadomienia z telefonu.
 • Aplikacja Suunto app.
 • Wyświetlacz matrycowy.

Suunto 3 Slate Grey Copper możesz kupić w sklepach:

Powyżej 1000 zł

Suunto 9 Baro

Zegarek sportowy Suunto 9 Baro
Suunto 9 Baro.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Suunto 9 Baro to wytrzymały zegarek sportowy z GPS, który śledzi Twoją aktywność bez przerwy nawet przez 120 godzin. To sprawka inteligentnych powiadomień i systemu zarządzania żywotnością baterii, które zapewniają odpowiednią długość działania.

Nie obawiaj się, że w trakcie długiego biegu lub zawodów bateria odmówi posłuszeństwa. Zegarek przypomni Ci o konieczności naładowania baterii przed następnym wyzwaniem.

Zegarek sportowy jest stworzony z myślą o wymagających zawodnikach. Do dyspozycji masz ponad 80 trybów sportowych, a wodoszczelność do 100 m to gwarancja niezakłóconego treningu w wodzie. Funkcja FusedTrack™ uruchamia algorytm, dzięki któremu dane z czujnika ruchu i GPS są połączone.

Skorzystaj z powiadomień pogodowych, które przydadzą Ci się szczególnie podczas aktywności na świeżym powietrzu. Barometr łączy dane z GPS z informacjami o wysokości barometrycznej. Otrzymujesz informację o ciśnieniu atmosferycznym i alarmy burzowe.

Dzięki aplikacji Suunto obserwujesz codzienne treningi i przygody, a także analizujesz ogólne trendy aktywności, snu i regeneracji. Po połączeniu zegarka ze smarfonem dostajesz powiadomienia o połączeniach przychodzących czy wiadomościach.

Urządzenie jest kompatybilne z Android i iOS, a sterujesz nim dotykowo. W zależności od modelu, do wyboru masz różne rodzaje pasków, od silikonowych, przez skórzane, aż po tekstylne.

Cechy:

 • Zegarek sportowy.
 • Maksymalny czas działania – ok. 5 dni.
 • Monitorowanie tętna, snu.
 • GPS, krokomierz, licznik kalorii.
 • Tryby sportowe, kompas, termometr, barometr.
 • Wodoszczelność do 100 m.
 • Inteligentne tryby baterii.
 • Powiadomienia pogodowe i z telefonu.
 • Aplikacja Suunto app, funkcja FusedTrack™.
 • Dotykowy wyświetlacz matrycowy 1,97’’.

Suunto 9 Baro możesz kupić w sklepach:

Garmin Fenix 5s Plus

Smartwatch Garmin Fenix 5s Plus
Garmin Fenix 5s Plus.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Poznaj Garmin Fenix 5s Plus, niewielki smartwatch, który nie tylko przyjrzy się Twojej aktywności fizycznej, ale również zapewni łączność ze smartfonem. Funkcje treningowe monitorują Twoją kondycję i wydajność. Zmierz pułap tlenowy, wydolność organizmu, obciążenie treningowe, czy dynamikę biegu. Kobiety mogą z powodzeniem śledzić swój cykl menstruacyjny.

GPS, GLONASS i Galileo to niezastąpione trio podczas aktywności w terenie. Podczas wycieczek przyda Ci się także kompas trójosiowy, wysokościomierz barometryczny i żyroskop. Kolorowe mapy TopoActive Europe i funkcja Trendline ułatwiają wyznaczanie tras i orientację w terenie.

Odbieraj wiadomości e-mail, SMS-y i inne powiadomienia ze smartfona. Zegarek ma pamięć na około 1000 utworów muzycznych, a funkcja Garmin Pay umożliwia dokonywanie płatności. Wybierając się na trening, możesz zostawić telefon i portfel w domu!

Maksymalny czas działania w trybie z GPS to około 11 godzin. Duży wyświetlacz 1,2’’ Garmin Chroma Display z podświetleniem LED jest czytelny nawet w pełnym słońcu. W zależności od modelu możesz wybrać pasek silikonowy, stalowy lub zamszowy. Urządzenie dostępne jest w kilku kolorach.

Cechy:

 • Smartwatch.
 • Maksymalny czas działania – ok. 11 godzin.
 • Monitorowanie tętna, snu.
 • Wysokościomierz, barometr, kompas, żyroskop.
 • Akcelerometr, termometr.
 • GPS, GLONASS, Galileo.
 • Wodoszczelność 10 ATM.
 • Funkcja Garmin Pay i Trendline.
 • Wbudowana pamięć 16 GB.
 • Powiadomienia z telefonu.
 • Wyświetlacz 1,2’’ Garmin Chroma Display.

Garmin Fenix 5s Plus możesz kupić w sklepach:

Polar Vantage V Titan

Smartwatch Polar Vantage V Titan
Polar Vantage V Titan.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Wisienką na torcie w naszym rankingu jest Polar Vantage V Titan. To zegarek sportowy klasy premium, dedykowany wszystkim wielbicielom sportu. Tytanowa obudowa to gwarancja wytrzymałości i lekkości. Zegarek pozytywnie przeszedł testy z zakresu norm wojskowych, dotyczące odporności na ekstremalne wstrząsy, wilgoć i temperatury.

Tętno mierzone jest przez całą dobę dzięki technologii Precision Prime. Wybierz optymalną metodę pomiaru, dostosowaną do uprawianej aktywności sportowej. Funkcja Recovery Pro sprawdzi poziom Twojej regeneracji. Zegarek dokładnie przyjrzy się jakości snu i zaproponuje ćwiczenia oddechowe Serene, które są idealną chwilą na odprężenie i relaks.

Dzięki Training Load Pro obliczysz obciążenie sesji treningowej i sprawdzisz, jak Twoja aktywność fizyczna wpływa na poszczególne partie ciała. Monitoruj ponad 130 dyscyplin sportowych! Wbudowany GPS, GLONASS, Galileo to zespół, który sprawdzi dynamikę biegu, zmierzy dystans i prędkość. Zegarek jest wodoszczelny, więc trening w wodzie to dla niego pestka.

Platforma Polar Flow to baza Twoich wszystkich danych treningowych. Sprawdzaj postępy i planuj dalsze treningi. FitSpark™ to Twoje osobiste plany treningowe z praktycznym pakietem wskazówek, które dobierane są na podstawie analizy Twojej kondycji, ogólnej aktywności i stanu regeneracji.

Otrzymuj powiadomienia z telefonu jak wiadomości, e-maile lub przypomnienia o wydarzeniach z kalendarza. Maksymalny czas działania z GPS i pomiarem tętna to ok. 40 godzin. Urządzenie ma dwukolorowy pasek o strukturze podobnej do materiału. Funkcjami zegarka sterujesz na dotykowym ekranie.

Cechy:

 • Zegarek sportowy.
 • Maksymalny czas działania – ok. 40 godzin.
 • Monitorowanie tętna, snu.
 • Krokomierz, licznik kalorii, tryby sportowe.
 • Wysokościomierz ciśnieniowy, akcelerometr.
 • Ćwiczenia oddechowe Serene, Fitness Test.
 • Osobiste plany treningowe FitSpark™.
 • GPS, GLONASS, Galileo.
 • Wodoszczelność WR50.
 • Powiadomienia z telefonu.
 • Dotykowy ekran.

Polar Vantage V Titan możesz kupić w sklepach:

Pulsometr do biegania ranking 2021. Zestawienie

ZdjęcieNazwaRodzajGPSPulsoksymetrMonitor snu
Pulsometr Huawei Band 4Huawei Band 4SmartbandNieTakTak
Smartwatch Garett Sport 14Garett Sport 14SmartwatchNieTakTak
Optyczny sensor tętna Polar OH1Polar OH1Optyczny sensor tętnaNieNieNie
Smartwatch Acme SW101Acme SW101SmartwatchNieNieTak
Smartwatch Garett Sport 29Garett Sport 29SmartwatchNieTakTak
Smarwatch Acme SW301Acme SW301SmartwatchTakNieTak
Pulsometr piersiowy Polar H10Polar H10Nadajnik na klatkę piersiowąNieNieNie
Pulsometr piersiowy Garmin HRM-TriGarmin HRM-TriNadajnik na klatkę piersiowąNieNieNie
Smartwatch Fitbit Charge 4Fitbit Charge 4SmartwatchTakNieTak
Zegarek sportowy Suunto 3 Slate Grey CopperSuunto 3 Slate Grey CopperZegarek sportowyNieNieTak
Smartwatch Suunto 9 BaroSuunto 9 BaroZegarek sportowyTakNieTak
Zegarek sportowy Garmin Fenix 5s PlusGarmin Fenix 5s PlusSmartwatchTakNieTak
Smartwatch Polar Vantage V TitanPolar Vantage V TitanZegarek sportowyTakNieTak

Najlepszy pulsometr dla sportowca

Jaki pulsometr jest najlepszy? Każda odpowiedź jest właściwa! Urządzenie dobrane do rodzaju Twojej aktywności fizycznej rewelacyjnie spełni swoje zadanie. Pulsometr może stać się nie tylko Twoim partnerem treningowym, ale zadba również o powiadomienia z telefonu oraz doskonałą jakość snu i wypoczynku. Pomoże Ci w trasie dzięki GPS i umożliwi przygody (ekstremalne lub niekoniecznie 🙂 ) w wodzie.

Wybrałeś zegarek sportowy Suunto? A może Twoim wymarzonym kompanem od dzisiaj jest urządzenie Polar lub Garmin? Jaki jest Twój trafiony zakup? Daj znać w komentarzu!

Warte przeczytania?

Reklama

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Kurtka pikowana damska – kilka rad przed zakupem

Ranking 2021 elektrycznych myjek do okien

Ranking myjek do okien 2021.