Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Hybrydowy smartwatch dla żądnych przygód. Garmin Instinct Crossover

Autor: 
newsman
12-11-2022
Reklama

Łączy tradycję i nowoczesność. Niezawodne analogowe wskazówki z cyfrowym wyświetlaczem.

Zabierasz go na outdoorowe przygody w nieznanym. Ładujesz go słońcem i jest superwytrzymały. Odporny na zanurzenie w wodzie, wstrząsy i temperaturę.

Poznaj hybrydowy smartwatch Garmin Instinct Crossover.

Nowość hybrydowy smartwatch Garmin Instinct Crossover z ładowaniem energią słoneczną
Garmin Instinct Crossover wersja Solar

To połączenie analogowego zegarka z inteligentnymi funkcjami. Tradycyjne wskazówki są fluorescencyjne i współgrają z cyfrowym wyświetlaczem.

Wskazówki są czytelne, jasne i niezawodne. Masz dokładny i analogowy pomiar czasu dzięki technologii RevoDrive, czyli automatycznej kalibracji.

Kiedy odkrywasz nowe szlaki, nie rozpraszasz się ładowaniem baterii. Smartwatch w wersji Solar ładujesz energią słoneczną. Wydłużasz czas działania, kiedy jesteś w plenerze i nie masz przy sobie ładowarki.

Jest świetnym towarzyszem outdoorowych aktywności w trudnych warunkach. Wytrzymuje zanurzenie w wodzie, deszcz, śnieg, nurkowanie i sporty wodne. Ma wodoszczelność w klasie 10 ATM i jest odporny na działanie temperatury i wstrząsy.

Reklama

Uprawiasz sport na zewnątrz i w pomieszczeniach i masz podgląd na swoje wyniki. Smartwatch ma wbudowane profile aktywności do biegania, pływania, treningu siłowego, jogi, czy HIIT.

Dostajesz codzienne sugestie treningowe i dane na temat regeneracji po treningu.

Monitoruje Twoje zdrowie i samopoczucie przez cały dzień. Mierzy tętno, poziom stresu i bada jakość snu.

Wiesz, jak Twój organizm radzi sobie w trudnych warunkach. Smartwatch analizuje wskaźnik pułapu tlenowego. To zmiany w wydolności organizmu na dużych wysokościach i przy zmianie temperatury.

Bezpieczeństwo to podstawa. Po sparowaniu zegarka i telefonu smartwatch wysyła Twoją lokalizację do wybranych kontaktów.

Zegarek kupisz w kilku wersjach:

  • Instinct Crossover Standard.
  • Instinct Crossover Solar z ładowaniem słonecznym.
  • Instinct Solar Tactical z funkcjami taktycznymi, np. trybem ukrycia, zgodnością z noktowizorem i 2 formatami współrzędnych GPS.

Producent wycenił najtańszy model na 549,99€, a najdroższy na 649,99€.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl