Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Graj na żywo muzykę, która porusza! Przenośna rewolucja dźwięku z Bose S1 Pro+ Wireless PA System

Autor: 
newsman
21-06-2023
Reklama

Bose ma dla Ciebie prawdziwą dźwiękową rewolucję, która przeniesie Twoje muzyczne doświadczenia na zupełnie nowy poziom.

Poznaj S1 Pro+ Wireless PA System: idealny głośnik na występy na żywo.

Potężne brzmienie, możliwość podłączenia mikrofonu i instrumentów i strumieniowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth to tylko kilka najważniejszych zalet.

Łatwo go przenosisz z miejsca na miejsce dzięki uchwytowi. Jest świetny na domówki z karaoke: podłączasz mikrofon i śpiewasz ulubione przeboje!

Gra bez przerwy nawet do 11 godzin. Dostosowuje jakość dźwięku do położenia głośnika dzięki 4 pozycjom ustawienia i automatycznemu korektorowi dźwięku.

Nowość profesjonalny mobilny głośnik Bose S1 Pro+ do muzyki na żywo
Bose S1 Pro+

Bose S1 Pro+ to nie jest zwykły głośnik. To profesjonalne narzędzie dla muzyków, którzy potrafią przekształcić dźwięk w coś więcej.

W głośniku jest zamknięta moc profesjonalnego dźwięku. Oferuje jeszcze potężniejsze brzmienie niż jego poprzednik.

Reklama

Dzięki zintegrowanemu mikserowi z trzema kanałami podłączasz mikrofony, instrumenty, a nawet przesyłasz muzykę strumieniowo przez Bluetooth lub wejście AUX.

Ten przenośny system PA zapewnia doskonały dźwięk, niezależnie od miejsca. Dzięki uchwytowi z łatwością przeniesiesz go z samochodu na miejsce występu.

Grasz bez przerwy przez całą noc. Dzięki wytrzymałej baterii odtwarzasz muzykę nawet przez 11 godzin.

S1 Pro+ dopasowuje dźwięk do dowolnej przestrzeni. Wykorzystuje 4 pozycje ustawienia i automatyczny korektor dźwięku. Dostosowuje jakość dźwięku do położenia głośnika.

A co powiesz na prywatnego dźwiękowca w swojej kieszeni? Korzystając z aplikacji Bose Music, sterujesz głośnikiem z dowolnego miejsca.

S1 Pro+ to nie tylko profesjonalne narzędzie dla muzyków. Po występach używasz go jako głośnika do strumieniowego przesyłania muzyki z telefonu.

Twoi znajomi uwielbiają karaoke? Zaproś przyjaciół, podłącz mikrofon i daj im szansę na sprawdzenie swoich wokalnych umiejętności.

Głośnik Bose S1 Pro+ Wireless PA System kupisz za około 3799,00 zł. Zobacz aktualne ceny w sklepach:

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl