Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Szalona zabawa z Baby Yodą i postaciami Disneya. Smartwatch dla dzieci Garmin vívofit® jr. 3

Autor: 
newsman
16-06-2022
Reklama
Garmin vívofit® jr. 3 smartwatch dla dzieci z bohaterami z bajek
Garmin vívofit® jr. 3

Szalone przygody z Baby Yodą, Mandalorianem i Iron Manem? A może interaktywna zabawa z Ariel i innymi księżniczkami Disneya?

Garmin vívofit® jr. 3 to nowy monitor aktywności dla dzieci. Sprawdza ilość kroków, dzienną aktywność malucha i jakość jego snu.

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna. Karty treningowe pomagają dziecku nauczyć się pajacyków, wyskoków i innych podstawowych ćwiczeń.

Zabawa w wodzie? Nie ma sprawy! Smartwatch jest wodoodporny, więc Twoja pociecha bez obaw chlapie się w basenie lub morzu.

Smartwatch zaprasza na wspólną interaktywną zabawę. Aktywność dziecka odblokowuje nagrody, gry i nowe przygody z bajowego świata. To wszystko dostępne jest w aplikacji Garmin Jr., która jest kontrolowana przez rodziców.

60 minut codziennej aktywności odblokowuje nową przygodę. Im więcej minut aktywności, tym więcej frajdy podczas grania w grę – wyzwanie.

Przez aplikację rodzice mogą zarządzać zadaniami dzieci na dany dzień i przyznawać im nagrody. Maluch dostaje wirtualne monety, które później wymienia na ustalone z rodzicami nagrody.

Reklama

Dziecko dopasowuje zegarek do siebie. Smartwatch ma kolorowy wyświetlacz i różne tarcze z ulubionymi bohaterami do wyboru.

Bateria w zegarku wystarcza nawet na rok świetnej zabawy. Bez ciągłego ładowania, bez przerywania bajkowych przygód. Po rozładowaniu baterii łatwo ją wymienisz.

Producent wycenił smartwatcha vívofit® jr. 3 na 89,99€. Zobacz aktualne ceny zegarka na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl