Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Delikatnie i skutecznie golisz wrażliwą skórę twarzy. Golarka Philips S9000 Prestige z powłoką zmniejszającą tarcie

Autor: 
newsman
03-04-2023
Reklama

Delikatnie i skutecznie goli wrażliwą skórę twarzy dzięki specjalnej powłoce z właściwościami hydrofilowymi. Zmniejsza tarcie, dzięki czemu golenie jest komfortowe i bezpieczne.

Czujnik zarostu wykrywa i analizuje grubość włosków. Automatycznie dobiera moc golenia, żeby usuwanie włosów było szybkie i wydajne.

Elastyczna głowica dopasowuje się do twarzy i łatwo docierasz do trudno dostępnych miejsc. Po goleniu specjalna stacja wyręcza Cię w czyszczeniu urządzenia.

Poznaj golarkę Philips S9000 Prestige.

Philips S9000 Prestige SP988336 golarka bezprzewodowa z powłoką zmniejszającą tarcie
Philips S9000 Prestige

Masz delikatną i wrażliwą skórę twarzy? Do tej pory golenie powodowało podrażnienia i pieczenie? Koniec z nieprzyjemnym i bolesnym goleniem.

Poślizg golarki Philips S9000 Prestige SP9883/36 jest płynny, a Twoja skóra jest chroniona przed podrażnieniami. Pomiędzy głowicami golarki i skórą jest powłoka ochronna Hydro SkinGlide, która poprawia komfort golenia.

To 500 tysięcy mikrokoralików z właściwościami hydrofilowymi, które zmniejszają tarcie nawet o 50%. To znaczy, że powłoka łapie wodę na skórze i równomiernie ją rozprowadza.

Reklama

Golenie jest łagodne, bezpiecznie, bardziej komfortowe i higieniczne. Powłoka golarki wyłapuje też mikroresztki naskórka.

Golisz nawet grube i gęste włosy. Technologia SkinIQ to czujnik zarostu, który odczytuje grubość włosów 500 razy na sekundę. Automatycznie dopasowuje moc cięcia, żeby golenie było skuteczne, wydajne i komfortowe.

Golisz włoski bez ciągnięcia i szarpania. Ostre i solidne ostrza NanoTech Dual Precision wykonują do 165 000 ruchów na minutę. To 72 samoostrzące się ostrza ze specjalnymi nanocząsteczkami. Ostrza są mocne, trwałe i mają ostre krawędzie.

Precyzyjnie docierasz do trudno dostępnych miejsc. Głowica jest elastyczna i dopasowuje się do konturów twarzy. Golarka precyzyjny system zawieszenia Ultraflex, który zapewnia idealne położenie ostrza i maksymalną precyzję cięcia.

Dopasowujesz szybkość pracy golarki i sposób golenia do swoich potrzeb. Golisz się na sucho lub na mokro z pianką lub żelem.

Najważniejsze informacje widzisz na cyfrowym wyświetlaczu z ikonami. Pokazuje poziom naładowania, wskaźnik konieczności czyszczenia, wymiany głowic i blokady podróżnej.

Oszczędzasz czas, bo golarka sama się czyści w specjalnej stacji. Płyn czyszczący marki Philips myje golarkę skuteczniej niż sama woda. Nie ma alkoholu i jest bezpieczny dla skóry.

Stacja czyszcząca dokładnie myje i smaruje golarkę w ciągu zaledwie 1 minuty. Dzięki temu zachowujesz wydajność urządzenia i zwiększasz higienę.

Golisz się przez 60 minut bez przerwy. Golarkę ładujesz na eleganckiej ładowarce Qi przez około 3 godziny.

Jest wielofunkcyjna i łatwo zamieniasz ją w urządzenie do stylizacji. W zestawie dostajesz trymer do nosa, trymer do wąsów i bokobrodów.

Jest też elegancki i solidny pokrowiec, który jest świetny w podróży.

Golarkę kupisz już za około 2149 zł. Zobacz aktualne ceny w sklepach.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl