Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Automatycznie czyści mopa i suszy go gorącym powietrzem. Robot sprzątający Deebot T10 Omni ze stacją czyszczącą

Autor: 
newsman
26-04-2023
Reklama

Robot sprzątający, który wyręcza Cię w odkurzaniu i myciu podłóg. Ma wysoką moc ssania 5000 Pa i skuteczne wirujące 2 nakładki mopujące.

Ma stację, która automatycznie opróżnia zbiornik z kurzem, czyści i suszy nakładki mopujące gorącym powietrzem.

Rysuje mapę domu w 2D i 3D. Rozpoznaje i omija różne przeszkody, a dzięki kamerze masz na żywo podgląd na to, co się dzieje w domu.

Poznaj najnowszego robota sprzątającego Deebot T10 Omni, który całkowicie uwalnia Twoje ręce.

Deebot T10 Omni robot sprzątający ze stacją czyszczącą mopa
Deebot T10 Omni

Odkurzasz i myjesz różne rodzaje podłóg. Robot generuje wysoką moc ssania 5000 Pa, która sprząta podłogi twarde, dywany i wykładziny.

2 nakładki mopujące usuwają plamy, brud i zacieki. Obracają się aż 180 razy na minutę.

Uwalniasz swoje ręce, bo stacja czyszcząca robi wszystko za Ciebie. Po każdym sprzątaniu robot automatycznie opróżnia zbiornik z kurzem.

Reklama

Brud wpada do dużego worka o pojemności 3 l, który wystarcza nawet na 60 dni sprzątania.

Stacja sama przygotowuje robota do kolejnej rundy sprzątania. Mieści do 4 l czystej wody i automatycznie dostarcza wodę do czyszczenia nakładek mopujących. Odbiera brudną wodę bez zanieczyszczania innych elementów.

Zbiornik czyszczący jest zaprojektowany tak, aby naśladować mycie ręczne. Stacja okresowo czyści i odwirowuje nakładki mopujące, więc maksymalizuje usuwanie brudu i jednocześnie zmniejsza zużycie wody.

Zapobiega rozwojowi bakterii i powstawaniu brzydkiego zapachu. Stacja automatycznie suszy nakładki mopujące gorącym powietrzem w ciągu 2 godzin.

Robot skanuje otoczenie i rysuje dokładną mapę domu dzięki technologii TrueMapping 2.0. Zapisuje mapę domu w 2D i 3D, żeby mieć szczegółowy widok Twojego domu.

Na mapie oznaczasz pokoje i ustawiasz parametry odkurzania i mycia. Robot sam wybiera najlepszą ścieżkę sprzątania.

Robot rozpoznaje i omija przedmioty dzięki sztucznej inteligencji. AIVI 3.0 to inteligentne rozpoznawanie obiektów. Automatycznie identyfikuje do 30 różnych typów obiektów, np. meble, pomieszczenia, kształty ludzi i zwierząt.

Wiesz, co się dzieje w domu. Kamera Starlight umożliwia podglądanie domu w czasie rzeczywistym, nawet przy słabym oświetleniu.

Producent wycenił robota na 1 199,99 $.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl