Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Wyjątkowe prezenty dla dwojga. Jak podarować parze coś, co nie będzie kurzyć się na półce?

Autor: 
Współpraca
24-01-2024
Reklama

Wystarczy krótkie zapytanie w wyszukiwarce, żeby znaleźć listę przynajmniej stu pomysłów na prezent dla dwojga. Jak jednak wyróżnić się spośród rodziny lub znajomych, wybierając coś nietuzinkowego i ciekawego? Poznaj najbardziej kreatywne inspiracje.

Para kubków, pościel czy zestaw ręczników – to bez wątpienia praktyczne prezenty dla dwojga. Żeby jednak podarować parze coś wyjątkowego, potrzeba trochę więcej pomysłowości. Sprawdź, jakie prezenty obdarowana para zapamięta na długo.

Lot w tunelu aerodynamicznym

Jaki wyjątkowy prezent dla par z pewnością nie będzie kurzyć się na półce? Na przykład taki, który nie będzie kolejnym przedmiotem, a jedynym w swoim rodzaju przeżyciem. Prezentowanie doświadczeń zamiast tradycyjnych upominków materialnych jest coraz popularniejsze i trudno się temu dziwić. O nowym kosmetyku, gadżecie lub dekoracji prędzej czy później zapominamy, natomiast niesamowite wrażenia zostają z nami na zawsze.

Dlatego nasz pierwszy pomysł na prezent dla dwojga to lot w tunelu aerodynamicznym. Upominków w postaci voucherów dla dwojga nie brakuje, ale w ilu przypadkach obdarowani mogą w ramach atrakcji oderwać stopy od ziemi i poczuć, jakby latali w przestworzach? Tunel aerodynamiczny to znakomite połączenie zastrzyku adrenaliny z bezpieczną aktywnością. Nie musisz kazać obdarowanym skakać ze spadochronem, żeby poczuli te wyjątkowe emocje. Lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot jest w pełni bezpieczny, a samo wydarzenie odbywa się w kontrolowanych warunkach. Nad wszystkim czuwają doświadczeni instruktorzy.

Taki wyjątkowy prezent dla dwojga znajdziesz na stronie Flyspot.pl, gdzie dostępne są różnego rodzaju pakiety na loty w tunelu, w tym także dla dwojga. Jako że tunel to zamknięta przestrzeń, zrealizowanie voucherów możliwe jest o każdej porze roku, dlatego lot w tunelu to zarówno świetny pomysł na wakacyjną atrakcję, jak i znakomity prezent z okazji Walentynek.

SPA dla dwojga

Kontynuujemy propozycje pomysłów na prezent dla dwojga, które dostarczą obdarowanym osobom wyjątkowych przeżyć. Tym, czego często brakuje parom w codziennym życiu są możliwość zwolnienia oraz spędzenia wspólnie czasu. Możesz dodać do tego relaksujące okoliczności resortu SPA i tak oto otrzymujemy znakomity prezent dla dwojga.

Chwila odpoczynku i możliwości porozmawiania spokojnie bez stresu to coś, czego potrzebuje większość z nas. Dlatego wspólny prezent dla par w postaci voucherów do SPA to upominek, który po prostu musi się udać. Wizytę w takim miejscu można połączyć z romantycznym wyjazdem na dłużej lub zagospodarować w ten sposób wspólny wieczór bądź weekend i odwiedzić SPA w okolicy.

Kurs dla par

Reklama

Oprócz niezapomnianych doświadczeń, wyjątkowy prezent dla par może obejmować nie tylko przeżycie miłych chwil, ale również nabycie nowych umiejętności. W ramach łączenia tego, co przyjemne z czymś pożytecznym, proponujemy voucher dla par na kurs albo warsztaty. Takich ofert nawet w małych miastach nie brakuje. Mogą to być zajęcia z gotowania, wspólne ćwiczenie jogi bądź pilatesu albo spróbowanie innej aktywności.

Już sam kontakt z jakimś niecodziennym zajęciem będzie warty zapamiętania, a kto wie, może próbne warsztaty z czasem przerodzą się w nowe hobby albo wręcz prawdziwą pasję. Tego typu prezentu dla dwojga możesz poszukać w najbliższej okolicy lub zorganizować wydarzenie jako część np. wakacyjnego wyjazdu. Nagle zwykły wypad nad jezioro zamienia się w fascynującą naukę żeglugi albo kurs nurkowania.

Wizyta na torze lub jazda po bezdrożach

Oczywiście według stereotypów atrakcje związane z motoryzacją zarezerwowane są dla mężczyzn, ale wbrew pozorom voucher dla par na przejazd po wyścigowym torze albo trasą off-roadową mogą być równie emocjonujące dla niego, jak i dla niej. Dlatego kolejnym pomysłem na prezent dla dwojga może być możliwość poprowadzenia niecodziennego auta.

Wystarczy wiedzieć, która z tych aktywności będzie bardziej atrakcyjna dla obdarowanych osób. Czy więcej emocji dostarczy szybka jazda wyścigowym samochodem po torze, czy może znajoma para nie boi się brudu i chętnie zmierzy się z wymagającą trasą gdzieś na bezdrożach za kierownicą terenówki? Możliwości jest wiele, podobnie jak firm, które organizują tego typu wydarzenia. Jeśli w jego i jej żyłach płynie benzyna, taki voucher dla par będzie strzałem w dziesiątkę.

Jesteśmy przekonani, że niecodzienne doświadczenia mogą być dużo ciekawszym prezentem dla dwojga niż robot kuchenny albo zastawa stołowa. Sprawdź, która z propozycji najlepiej pasuje do osób, które chcesz obdarować i zapewnij im niezapomniane wrażenia.

Artykuł sponsorowany.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl