in , ,

Szczoteczka elektryczna dla dzieci. Jaką wybrać?

Reklama

5/5 (13)

Chcesz zadbać o piękny i zdrowy uśmiech Twojego dziecka? Zastanawiasz się jaka jest idealna szczoteczka elektryczna dla dzieci do pielęgnacji jamy ustnej Twojej pociechy? Chcesz zachęcić je do codziennego, samodzielnego szczotkowania zębów? Teraz to bajecznie proste! Poznaj najciekawsze propozycje szczoteczek elektrycznych dla Twojego dziecka!

Elektryczne szczoteczki do zębów coraz częściej goszczą w naszych łazienkach. Są niezastąpionymi pomocnikami w utrzymaniu zdrowia jamy ustnej nie tylko u osób dorosłych, ale również u dzieci. Jakie są ich główne zalety w porównaniu z tradycyjnymi kolegami?

Dzięki kilku tysiącom drgań lub obrotów elektryczna szczoteczka do zębów pozwala na oczyszczenie zębów i dziąseł z większości zabrudzeń i bakterii. Dopasowują się do indywidualnych potrzeb jamy ustnej użytkownika, a za pomocą różnych trybów nie tylko szczotkują zęby i dziąsła, ale również mogą wybielać i masować!

Różowa szczoteczka elektryczna dla dzieci
Jaką szczoteczkę elektryczną do zębów dla dzieci wybrać? Odkryj najciekawsze propozycje!

Uciążliwe osady na uzębieniu wcale nie będą już takie straszne. Szczoteczki elektryczne oczyszczają przestrzenie pomiędzy zębami i linię dziąseł, dzięki czemu maleje ryzyko gromadzenia się zanieczyszczeń i bakterii. Docierają do wszystkich zakamarków, więc mycie zębów jest zdecydowanie dokładniejsze. Zaoszczędzają nie tylko cenny czas podczas codziennej toalety, ale także ilość wykonywanych przez użytkownika ruchów.

Dzięki codziennemu dokładnemu oczyszczaniu jamy ustnej sprawią, że wizyty u dentysty będą rzadsze i zdecydowanie przyjemniejsze. Nowoczesne szczoteczki elektryczne posiadają wymienne końcówki, dzięki czemu każde dziecko w rodzinie może mieć własną, z indywidualnym nadrukiem. Wtedy koszt zakupu całej szczoteczki będzie nieco niższy.

Szczoteczki elektryczne dla dzieci to również oszczędność czasu. Informuje nas w odpowiednim czasie o zakończeniu szczotkowania. W przypadku szczoteczek manualnych to my decydujemy o zakończeniu mycia zębów, nie zdając sobie sprawy z tego, jaki czas w rzeczywistości na to poświęcamy.

Zastanawiasz się, jaki produkt najlepiej spełni Twoje oczekiwania? Która elektryczna szczoteczka dla dzieci jednocześnie przypadnie do gustu Tobie i Twoim pociechom? Jesteś ciekawy? Zaczynajmy!

Reklama

Szczoteczki elektryczne dla dzieci – od czego zacząć?

Nie muszę Cię przekonywać, że profilaktyka i higiena jamy ustnej jest bardzo ważna już od najmłodszych lat życia. Warto więc zachęcić swoją pociechę do rozpoczęcia przygody z nowoczesną szczoteczką, która w łatwy i przyjemny sposób nauczy je dbałości o zdrowie zębów i dziąseł. Jeśli planujesz zakup szczoteczki elektrycznej dla swojego dziecka, zwróć uwagę na kilka ważnych czynników.

Pierwszym z nich jest prędkość szczoteczki i rodzaj ruchów, które zajmują się usuwaniem płytki bakteryjnej z zębów. Dla porównania tradycyjna szczoteczka pozwoli na wykonanie maksymalnie 600 ruchów na minutę, a wersja elektryczna – nawet 48000! Różnica jest znaczna, nie uważasz?

Kolejnym aspektem, na który musisz zwrócić uwagę, jest rodzaj główki. Asortyment zawiera końcówki do wybielania zębów, oczyszczające przestrzenie międzyzębowe lub masujące. Zdecyduj, który rodzaj będzie najtrafniej odpowiadał potrzebom Twojego dziecka.

Po zanalizowaniu powyższych kwestii określ swój budżet. W ofertach sprzedawców znajdziesz zarówno szczoteczki elektryczne dla dzieci za kilkadziesiąt złotych, jak również kilkaset. Pamiętaj jednak, że w większości przypadków cena zwiększa się wraz ze wzrostem prędkości szczoteczki, wytrzymałości akumulatora, zmianą rodzajów ruchów i zawartości zestawu.

Reklama

Droższe produkty w komplecie mogą zawierać różne dodatki, w postaci ilustrowanych poradników dla dzieci na temat prawidłowego mycia zębów, co jest dodatkowym walorem edukacyjnym. Takie modele mogą również łączyć się z ciekawymi, interaktywnymi aplikacjami, w których zabawne postacie prowadzą dziecko podczas codziennych lekcji mycia zębów.

Szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B

Amerykańska firma Oral-B to jeden z wiodących producentów akcesoriów do higieny jamy ustnej. Od 1950 roku dba o kondycję i profilaktykę dziąseł i zębów swoich klientów za pomocą nowoczesnych szczoteczek, nici dentystycznych i past do zębów. Firma w swoich produktach systematycznie wprowadza innowacje i najnowsze technologie, dzięki czemu codzienna higiena jamy ustnej jest bajecznie prosta.

Szczoteczka elektryczna dla dziewczynki do 50 zł

Oral-B Stages Power Kids

Szczoteczka elektryczna dla dziewczynki Oral-B Stages Power Kids
Szczoteczka Oral-B Stages Power Kids, cena ok. 35 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Seria Oral-B Stages Power Kids przedstawia ulubionych bohaterów z bajek, przez co dbanie o higienę jamy ustnej jest niezwykle przyjemne. Dzieci pokochają szczoteczki za ich wyraziste kolory i bajkowe motywy, dzięki czemu będą jeszcze bardziej zachęcone do codziennego szczotkowania zębów!

Dla chłopców świetnie sprawdzi się urządzenie z bohaterami filmu „Auta”, a dziewczynki z pewnością zachwycą się szczoteczką z wizerunkami bajkowych księżniczek.

Dzieci dopiero zdobywają umiejętności i techniki prawidłowego szczotkowania zębów, dlatego niezastąpiona szczoteczka z ruchami oscylacyjno – rotacyjnymi (2D Action) zapewni doskonałą czystość zębów i dziąseł.

Model ten zasilany jest bateryjnie i generuje 9600 ruchów na minutę, co gwarantuje efektywne i optymalne szczotkowanie dziecięcych zębów. Główka końcówki jest bezpieczna i nie podrażnia dziąseł, dzięki zastosowaniu włókien ExtraSoft. Odpowiednie ich uformowanie zwiększa efektywność mycia zębów.

Pośrodku główki zastosowano dłuższe pasma włókien, które dokładnie czyszczą powierzchnie żujące. W ten sposób zminimalizowano ich styczność z dziąsłami dziecka. Włókna niebieskie (Indicator) blednąc, wskazują na potrzebę wymiany końcówki.

Produkt posiada timer 2-minutowy, który pozwala na odmierzenie odpowiedniego czasu mycia zębów. Uchwyt szczoteczki jest bezpieczny, antypoślizgowy i ergonomiczny. Szczoteczki elektryczne Oral-B Stages Power są kompatybilne ze wszystkimi końcówkami Oral-B dla osób dorosłych. Z kolekcji Stages Power Kids dostępne są również szczoteczki akumulatorowe, w nieco wyższej cenie.

Reklama

Cechy:

 • Kolorowe, bajkowe motywy.
 • Ruchy oscylacyjno – rotacyjne (2D Action).
 • Prędkość maksymalna 9600 ruchów na minutę.
 • Bezpieczne włókna ExtraSoft.
 • Niebieskie włókna Indicator wskazują na potrzebę wymiany końcówki.
 • Zasilanie bateryjne.
 • Timer.
 • Bezpieczny i antypoślizgowy uchwyt.
 • Dla dzieci od 3 roku życia.

Szczoteczka elektryczna do 100 zł

Oral-B Vitality Kids

Szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B Vitality Kids
Szczoteczka Oral-B Vitality Kids, cena ok. 100 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B Vitality Kids umożliwi Twojemu dziecku dokładne i niezawodne czyszczenie zębów, oczywiście w towarzystwie ulubionych postaci bajkowych. Dla dziewczynek idealnym wyborem będzie model z bohaterkami „Krainy Lodu”, a dla chłopców „Toy Story”. Okrągła główka wykonuje ruchy oscylacyjno – rotacyjne i świetnie dopasuje się do kształtu każdego zęba i w łatwy sposób wyczyści przestrzeń międzyzębową.

Główkę szczoteczki wykonano z miękkich i bezpiecznych włókien, które są idealne dla dziecięcych zębów mlecznych. Tryb dokładnego oczyszczania usuwa więcej płytki nazębnej, w porównaniu ze szczoteczką manualną. Model posiada 2-minutowy timer, który zachęca do dłuższego i dokładniejszego mycia zębów, informując o zalecanym czasie czyszczenia jamy ustnej. Prędkość maksymalna to 7600 obrotów na minutę.

Firma Oral-B stworzyła specjalną aplikację liczącą czas – Disney Magic Timer, co dodatkowo ułatwia codzienne czynności higieniczne. Produkt zasilany jest akumulatorem, który pozwala na korzystanie z niej aż do 7 dni na jednym naładowaniu. Możesz zakupić zestaw, zawierający zabawne naklejki, które dziecko może umieścić w dowolnym miejscu. W komplecie znajdziesz stację ładującą.

Reklama

Cechy:

 • Ruchy oscylacyjno – rotacyjne.
 • Prędkość 7600 obrotów na minutę.
 • Zasilanie akumulatorowe.
 • Główka wykonana z miękkich i bezpiecznych włókien.
 • Timer.
 • Aplikacja Disney Magic Timer.
 • Odpowiednia dla dzieci powyżej 3 roku życia.
 • Stacja ładująca w zestawie.

Szczoteczki elektryczne dla dzieci powyżej 100 zł

Oral-B Junior 6+

Szczoteczka Oral-B Junior 6+
Szczoteczka Oral-B Junior 6+, cena ok. 125 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Szczoteczka elektryczna Oral-B Junior 6+ zasilana jest akumulatorem. Ta seria urządzeń ma żywe kolory, które zachęcają do codziennego szczotkowania zębów. Końcówka Sensi UltraThin wykonana jest z miękkich włókien, których delikatność dla zębów i dziąseł potwierdzono badaniami klinicznymi.

Wbudowany 2-minutowy timer informuje o czasie szczotkowania, dając sygnał co 30 sekund, że należy przejść do szczotkowania innego obszaru jamy ustnej. Dzięki pojemnemu akumulatorowi można korzystać z urządzenia nawet do 10 dni. Prędkość to 8800 obrotów na minutę. Szczoteczka posiada obroty w wersji 3D Action – oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne oraz czujnik siły nacisku.

Szczoteczka została zatwierdzona przez Fundację Zdrowia Jamy Ustnej (Oral Health Foundation). W zestawie znajdziesz przewodnik po szczotkowaniu, który pomaga edukować dzieci, w jaki sposób należy dbać o higienę jamy ustnej oraz ładowarkę.

Reklama

Cechy:

 • Ciekawa kolorystyka produktu.
 • Obroty oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne.
 • Prędkość maksymalna 8800 obrotów na minutę.
 • Miękka końcówka Sensi UltraThin.
 • Zasilanie akumulatorowe.
 • Timer.
 • Czujnik siły nacisku
 • Szczoteczka zatwierdzona przez Fundację Zdrowia Jamy Ustnej (Oral Health Foundation).
 • Odpowiednia dla dzieci powyżej 6 roku życia.
 • W zestawie przewodnik po szczotkowaniu zębów.
 • W komplecie ładowarka.

Szczoteczka elektryczna dla dzieci Philips

Firma Philips powstała w Holandii w 1891 roku. Początkowo ich działalność skupiała się na produkcji żarówek z włókna węglowego i innych urządzeń elektronicznych. Współcześnie, firma dostarcza nam nowoczesne rozwiązania w zakresie oświetlenia, telewizorów, sprzętów audio, motoryzacji, a także pielęgnacji i higieny ciała.

Szczoteczka elektryczna do 200 zł

Philips Sonicare For Kids HX6311/07

Szczoteczka Philips Sonicare For Kids HX6311/07
Szczoteczka Philips Sonicare For Kids HX6311/07, cena ok. 160 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare For Kids HX6311/07 jest idealna dla dzieci powyżej 4 roku życia. Skutecznie usuwa płytkę nazębną za pomocą technologii sonicznej. Dostępne są 2 różne rozmiary główek, które zostały zaprojektowane tak, by dokładnie czyściły zęby u dzieci w różnym wieku.

Aby codzienna higiena jamy ustnej była jeszcze bardziej przyjemna, funkcja KidPacer zapewnia zabawne dźwięki i melodie przez cały czas szczotkowania zębów. Właściwy nawyk mycia zębów pomoże nabrać opcja KidTimer, która przez 90 dni zwiększa czas szczotkowania zębów aż do osiągnięcia zalecanych 2 minut.

Szczoteczka posiada 2 tryby szczotkowania, który można dobrać do wieku dziecka. Szybszy będzie idealny dla starszych pociech, a wolniejszy – dla młodszych. Ergonomiczna konstrukcja pozwala bezpiecznie korzystać z urządzenia, bez ryzyka wyślizgnięcia się z dłoni.

Wyjątkowy, dynamiczny sposób czyszczenia dociera głęboko pomiędzy zęby i wzdłuż linii dziąseł. Gumowa główka doskonale chroni rosnące zęby dziecka. Prędkość maksymalna to 31000 obrotów na minutę. W zestawie znajdziesz ładowarkę, kolorowe naklejki i przewodniki wspierające naukę samodzielnego szczotkowania zębów.

Cechy:

 • Ruch soniczny.
 • Prędkość maksymalna 31000 obrotów na minutę.
 • Dostępne są 2 różne rozmiary główek.
 • Zasilanie akumulatorowe.
 • Funkcja KidPacer z dźwiękami i melodiami przez cały czas szczotkowania zębów.
 • Funkcja KidTimer, która przez 90 dni zwiększa czas szczotkowania do osiągnięcia zalecanych 2 minut.
 • 2 tryby szczotkowania – wolny i szybszy.
 • Timer.
 • Gumowa główka chroniąca zęby dziecka.
 • W zestawie kolorowe naklejki i przewodnik higieny jamy ustnej.
 • Dla dzieci powyżej 4 roku życia.
 • W zestawie ładowarka.
 • Wskaźnik naładowania.

Philips Sonicare For Kids HX6311/07 możesz kupić w sklepach:

Philips Sonicare For Kids HX6321/04

Szczoteczka Philips Sonicare For Kids HX6321/04
Szczoteczka Philips Sonicare For Kids HX6321/04, cena ok. 180 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Philips Sonicare For Kids HX6321/04 to szczoteczka soniczna zasilana akumulatorowo. Prędkość maksymalna to 62000 ruchów na minutę. Interaktywna aplikacja Philips Sonicare For Kids może zsynchronizować się ze szczoteczką dziecka za pomocą Bluetooth, dzięki czemu ma walor edukacyjny. Każda sesja szczotkowania zaczyna się wizualizacją ukazującą prawidłową technikę mycia zębów. Dziecko może śledzić swoje postępy w aplikacji.

Funkcje KidTimer z odmierzaniem czasu i opcja KidPacer, emitująca dźwięki i melodie, uprzyjemnia codzienne czynności higieniczne w łazience. Zegar aplikacji Quadpacer śledzi sesje szczotkowania w rzeczywistym czasie. Pokazuje moment ich rozpoczęcia, wstrzymania i zakończenia. Na rączce szczoteczki możesz zapisać aż do 20 sesji.

500 ruchów na sekundę pozwala na dokładne oczyszczenie zębów i linii wzdłuż dziąseł. Kolorowe naklejki pozwolą na spersonalizowanie szczoteczki. 2 tryby czyszczenia zadowolą zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. Dzięki ergonomicznej konstrukcji czyszczenie zębów jest łatwe i bezpieczne. Gumowa główka dodatkowo chroni dziecięce zęby.

Szczoteczka działa nawet do 2 tygodni od momentu pełnego naładowania. Posiada sygnalizator czasu mycia i kompatybilność z systemem Android. W zestawie dostępna jest ładowarka.

Reklama

Cechy:

 • Szczoteczka soniczna.
 • Ruchy pulsacyjne.
 • Prędkość maksymalna 62000 ruchów na minutę.
 • Interaktywna aplikacja Philips Sonicare For Kids zsynchronizowana ze szczoteczką.
 • Funkcja KidPacer z dźwiękami i melodiami.
 • 2 tryby czyszczenia zębów – szybszy i wolniejszy.
 • Zasilanie akumulatorowe.
 • Sygnalizator czasu mycia.
 • Zegar KidTimer.
 • Zegar Quadpacer.
 • W zestawie naklejki.
 • Gumowa główka.
 • Ergonomiczna konstrukcja.
 • Podświetlany wyświetlacz.
 • Działanie nawet do 2 tygodni od pełnego naładowania.
 • Ładowarka w zestawie.
 • Kompatybilność z systemem Android.

Philips Sonicare For Kids HX6321/04 możesz kupić w sklepach:

Szczoteczka elektryczna dla dzieci Foreo

Firma Foreo dynamicznie rozwinęła się w ciągu jedynie sześciu lat obecności na rynku. Początkowo składała się z dwóch pracowników w szwedzkiej centrali, a obecnie ma ponad 3000 pracowników na całym świecie. W tym czasie firma Foreo dostarczyła nam ponad 20 milionów produktów do pielęgnacji naszego ciała.

Produkty Foreo są dla każdego – bez względu na to, gdzie mieszkasz, ile masz lat lub jaki zawód wykonujesz. Każdy pasjonat nowej technologii i miłośnik dbania o zdrowie i urodę znajdzie coś dla siebie!

ISSA mikro

Szczoteczka ISSA mikro
Szczoteczka ISSA mikro, cena ok. 400 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Szczoteczka elektryczna ISSA mikro jest odpowiednia już dla dzieci w wieku niemowlęcym. Jej silikonowe włosie i delikatne soniczne pulsacje są idealne dla maluchów. Sprzyjają nauce dbania o higienę jamy ustnej już od pierwszych chwil życia. Korzystać z niej mogą dzieci od pierwszych miesięcy aż do 5 roku życia.

Produkt dostępny jest w kilku ciekawych opcjach kolorystycznych. Pulsacje szczoteczki sonicznej rozprzestrzeniają się na miękkim włosiu w dwóch trybach, które dopasujesz do wieku dziecka. Do dyspozycji masz tryb szczotkowania, który dokładnie wyczyści zęby dziecka, jak również tryb masażu, który delikatnie masuje dziąsła oraz łagodzi ból i swędzenie podczas ząbkowania.

Przed pojawieniem się pierwszych zębów u dziecka, szczoteczka usuwa resztki pokarmu i bakterie z jamy ustnej. W ten sposób ograniczysz powstawanie aft i stanów zapalnych w jamie ustnej malucha.

Zaokrąglone na końcach silikonowe włókna przenoszą 6000 pulsacji na minutę o bardzo wysokiej częstotliwości, dzięki czemu tworzą tzw. mikro wymiatanie wszystkich bakterii i zanieczyszczeń. Szczoteczka jest w całości wykonana z silikonu, dzięki czemu jest maksymalnie miękka i przyjemna w dotyku.

Materiał bardzo szybko schnie i jest niezwykle gładki, więc znajduje się na nim mniej bakterii, niż na tradycyjnej szczoteczce. Jest bezpieczny, bez dodatku BPA i ftalanów. Dodatkowo jest ona wodoodporna, więc można jej używać nawet w kąpieli.

Produkt posiada 2-minutowy timer, który sygnalizuje prawidłowy sposób szczotkowania zębów malucha. Dodatkowo, poprzez smutną buźkę poinformuje o tym, że szczoteczka nie była używana od 12 godzin. Dzięki temu kontrola częstotliwości mycia zębów jest łatwiejsza.

Silikonowe włókna wymagają wymiany około raz w roku. W zestawie znajdziesz również ładowarkę.

Reklama

Cechy:

 • Szczoteczka soniczna.
 • Dostępna w kilku opcjach kolorystycznych.
 • Delikatne, silikonowe włosie.
 • Prędkość to 6000 pulsacji na minutę o bardzo wysokiej częstotliwości.
 • Dwa tryby pracy – szczotkowania i masażu.
 • Zaokrąglone na końcach silikonowe włókna
 • Silikon jest szybkoschnący i gładki, co ogranicza powstawanie bakterii.
 • Przeznaczona dla dzieci od pierwszych miesięcy do 5 roku życia.
 • Wodoodporna.
 • Timer.
 • W zestawie ładowarka.

ISSA mini

Szczoteczka ISSA mini
Szczoteczka ISSA mini, cena ok. 440 zł.
Sprawdź aktualne ceny produktu

Szczoteczka soniczna dla dzieci ISSA mini to nowoczesny produkt, wyposażony w ulepszoną moc pulsacji Sonic Pulse i hybrydową główkę, która powstała poprzez połączenie polimeru PBT i silikonowych włókien. Dodatkowym atutem jest bardzo wytrzymała bateria, która pozwoli na używanie produktu po pełnym naładowaniu aż 265 dni!

Jest idealna dla dzieci powyżej 5 roku życia. Produkt występuje w kilku ciekawych kolorach. Jej kompaktowy rozmiar świetnie sprawdzi się nawet w podróży. Szczoteczka wykonuje 9000 pulsacji na minutę. Posiada również 2-minutowy timer z interwałem co 30 sekund.

Szczotkowanie zębów jest łagodne i bezpieczne. Zęby pozostają idealnie czyste, a dziąsła nie są narażone na podrażnienia. Funkcja Smiley wskaże za pomocą uśmiechu, czy zęby były szczotkowane przez 2 minuty. Uśmiechnięta buźka pojawi się w przypadku prawidłowego mycia zębów. Szczoteczka jest wodoodporna. Ładowanie odbywa się za pomocą ładowarki USB.

Reklama

Cechy:

 • Szczoteczka soniczna.
 • Dostępna w kilku wersjach kolorystycznych.
 • Ulepszona moc pulsacji Sonic Pulse.
 • Hybrydowa główka z polimeru PBT i silikonowych włókien.
 • Wytrzymała bateria.
 • Kompaktowe wymiary.
 • Prędkość maksymalna 9000 pulsacji na minutę.
 • Timer 2-minutowy z interwałem 30-sekundowym.
 • Doskonała dla dzieci powyżej 5 roku życia.
 • Funkcja Smiley.
 • Wodoodporna.
 • Ładowanie za pomocą USB.

Szczoteczka elektryczna dla dzieci – którą wybrać?

Jak widzisz, wybór idealnej szczoteczki elektrycznej dla dziecka nie musi być trudny i czasochłonny. Przeanalizuj przede wszystkim potrzeby Twojej pociechy i zwróć uwagę na jej wiek. W ofertach producentów znajdziesz zarówno kolorowe produkty dla kilkumiesięcznych maluchów, jak i dzieci 6-letnich.

Szczoteczki elektryczne dla dzieci oraz szczoteczki soniczne oferowane są przez wielu renomowanych producentów. Jest to ważne, gdyż higiena jamy ustnej to sprawa delikatna i na pewno nie chcesz narażać zdrowia swojego dziecka. Pamiętaj też, aby przechowywać szczoteczkę elektryczną w higienicznych warunkach.

Wybrałeś produkty marki Oral-B? A może zdecydowałeś się na silikonową nowość Foreo? Czekam na Twój komentarz!

Warte przeczytania?

Reklama

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rela
Rela
2 lat temu

Dzieciaki mojej siostry używają tych szczoteczek oral b kids to też stwierdziłam że kupie swoim.Przy okazji zakupu skorzystałam też z konkursu w media expert odpowiedziałam na pytanie i może uda się wygrać voucher na wakacje. A te szczoteczki widzę że robią furorę w łazience bo zauważyłam że dzieciaki jakoś tak częściej po nie sięgają:) czyste zęby dzieci to zadowolona mamusia

Redakcja
Admin
Reply to  Rela
2 lat temu

Świetny wybór! Powodzenia w konkursie, trzymamy kciuki 🙂

Olga
Olga
2 lat temu

Szczoteczka elektryczna to dobra inwestycja bo jak zęby sa dobrze doczyszczone to potem sie mniej wydaje u dentysty. Sama używam szczoteczki elektrycznej od dawna i teraz moje dzieciaki też już mogą więc im kupiłam elektryczne. Szkoda że nie wiedziałam wcześniej o tym konkursie bo też chcętnie bym wzieła udział.

przemekb102
przemekb102
1 rok temu

Dbanie o higienę jamy ustnej pociechy to dla wielu rodziców nie lada wyzwanie, gdyż jak wiadomo nie każdy maluch lubi myć zęby. Doskonałą zachętą do wykształcenia u najmłodszych nawyku codziennego szczotkowania jest zakup elektrycznej szczoteczki do zębów dla dzieci 🙂

Dzień Kobiet co kupić, co wybrać?

Prezent na Dzień Kobiet 2021. Najlepsze pomysły.

Jaki blender ręczny kupić? Ranking

Jaki blender ręczny kupić? Ranking 2021.