Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Śledzi obiekty w kadrze i podąża za nimi. 3-osiowy gimbal ze sztuczną inteligencją Insta360 Flow

Autor: 
newsman
02-04-2023
Reklama

Śledzi obiekty na nagraniu i zachowuje ich ostrość dzięki sztucznej inteligencji. Twój film jest płynny, bez drgań i zakłóceń dzięki 3-osiowej stabilizacji obrazu.

Podąża za twarzami, nawet kiedy przez chwilę jest niewidoczna lub osoba jest poza kadrem. Ma kilka trybów nagrywania dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.

Nagrywasz filmy do woli przez cały dzień. Stabilizator działa aż 12 godzin bez przerwy. Do tego ma funkcję powerbanka, która ładuje Twój smartfon.

Poznaj najnowszy gimbal Insta360 Flow.

Insta360 Flow stabilizator obrazu ze śledzeniem twarzy
Insta360 Flow jedzie z Tobą na wakacje i rodzinne spotkania. Stabilizuje obraz, a do tego śledzi twarze i podąża za nimi

Nagrywasz profesjonalne filmy w dowolnych warunkach. 3-osiowa stabilizacja zapewnia płynne nagranie z telefonu i niweluje drgania.

Twój obiekt zawsze jest ostry i wyraźny. Ulepszony algorytm śledzenia AI dokładnie śledzi to, co filmujesz. Tryb śledzenia obiektu jest świetny w każdej sytuacji.

Zwiększasz poziom swoich ujęć i nagrywasz w slow motion. W zwolnionym tempie stabilizator śledzi obiekty nawet przy dużej liczbie klatek na sekundę.

Reklama

Nagrywasz kinowe ujęcia. Przy dużym powiększeniu gimbal śledzi obiekt i automatycznie dopasowuje ustawienia, żeby uzyskać bardziej stabilne ujęcia.

Śledzisz twarze na każdym nagraniu. Wybierasz osobę na ujęciu, a Deep Track 3.0 przez cały czas śledzi twarz w trakcie nagrywania. Nawet, kiedy jest na chwilę zasłonięta.

Rozpoznaje obiekt pod każdym kątem. Śledzi go, nawet jeśli kształt obiektu zmienia się wraz z ruchem użytkownika. Insta360 Flow śledzi obiekt, nawet kiedy wyjdzie poza kadr. Podąża w kierunku, w którym obiekt się porusza.

Dopasowujesz tryb nagrywania do swoich potrzeb. Tryb Auto jest świetny dla początkujących. Automatycznie dopasowuje ustawienia gimbala do sytuacji.

Tryb Follow reaguje na Twoje ruchy i daje Ci większą kontrolę. Jest świetny do nagrywania w pionie. Tryb Pan Follow otwiera szereg kreatywnych funkcji. Jest idealny do nagrywania w poziomie.

Tryb FPV symuluje ruchy drona i wspiera stabilizację gimbala. Aplikacja Insta360 pomaga znaleźć najciekawsze momenty i edytować materiał.

Kręcisz ujęcia do woli przez cały dzień. Stabilizator obrazu po naładowaniu działa do 12 godzin bez przerwy.

Sterujesz inteligentnym i intuicyjnym kołem. Masz dostęp do sterowania fotografowaniem, odtwarzania wideo i wielu innych opcji.

Gimbal jest wielofunkcyjny. Jest klasycznym selfie stickiem, który trzymasz w ręce i statywem tripod z nóżkami.

Zabrakło energii w Twoim smartfonie? Gimbal ma funkcję powerbanka. Wystarczy podłączyć telefon do stabilizatora.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl