Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Recenzja Giant Revolt 2 Black Diamond 2022: jakie cechy wyróżniają ten model spośród innych rowerów gravelowych?

Autor: 
Współpraca
02-05-2023
Reklama

Giant Revolt 2 Black Diamond to wzbogacona wersja jednego z chętnie wybieranych przez kolarzy graveli w ubiegłym roku. Model ten zdobył uznanie w świecie kolarskim. To  profesjonalny i wszechstronny sprzęt, którego cena jest adekwatna do jego jakości. Rowery marki Giant  przeznaczone są do jazdy górskiej, szosowej oraz przełajowej, a więc świetnie sprawdzą się nawet w trudnym terenie i zmieniających się warunkach. Czym wyróżnia się ten jednoślad?

Nowości w rowerach gravelowych: Giant Revolt 2 Black Diamond 2022

Wymieniając najlepsze rowery gravelowe tego roku nie sposób nie wspomnieć o Giant Revolt 2 Black Diamond 2022. Model ten wyróżnia się sztywną aluminiową ramą ALUXX ze zmodernizowaną geometrią szutrową, obniżonym środkiem suportu, oraz dłuższym wysięgiem ramy. W ten sposób wykonana rama jest maksymalnie stabilna oraz niebywale zwrotna, a to dzięki krótszym widełkom dolnym.

Ponadto dłuższy wysięg, krótszy mostek oraz niższy suport dają lepszą przyczepność na wymagających powierzchniach. Giant Revolt ma z przodu i z tyłu osie przelotowe 12 mm, co nie jest standardem wśród jednośladów w tej półce cenowej.

Dzięki zmienionej geometrii każdy kolarz dobierze optymalne dla siebie ustawienie. Rama została dostosowana do jazdy długodystansowej, jest lekka i wysoce wytrzymała. Warto też dodać, że cieńsze i opuszczone widełki górne sprawiają, że konstrukcja ta dobrze pochłania wszelkie drgania oraz wstrząsy, przez co jazda staje się przyjemniejsza.

Kierownica i sztyca D-Fuse skutecznie amortyzuje jazdę, zapewniając przy tym odpowiednią sztywność podczas podjeżdżania czy skręcania. Za wygodę korzystania z roweru Giant Revolt 2 Black Diamond odpowiada także wspornik siodła w technologii D-Fuse. Co ważne, można też zamontować okrągłą sztycę o średnicy 30,9 mm albo sztycę regulowaną.

Wyposażenie tego modelu w technologię Flip Chip na haku tylnym daje nam możliwość regulacji rozstawu kół według indywidualnych preferencji. Jeśli chodzi o osprzęt w Giant Revolt 2 Black Diamond zastosowano Shimano Sora w układzie 2x9. Komponenty Shimano są cenione ze względu na swoją wysoką jakość i trwałość.

Atutem tego komponentu jest obecność 2 koronek na korbie. Odpowiadają one za elastyczność doboru przełożeń, która jest ważna dla początkujących kolarzy. Giant Revolt 2 Black Diamond  znakomicie sprawdzi się jako pierwszy gravel. Osprzęt Shimano Sora to pewność płynnych zmian przełożeń i bezobsługowości. 

Dlaczego warto zainwestować w Giant Revolt 2 Black Diamond 2022?

Reklama

Giant Revolt 2 Black Diamond 2022 to znakomita propozycja zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej doświadczonych kolarzy. Model ten charakteryzuje się wszechstronnością i lekkością. Aluminiowy jednoślad umożliwia bezproblemowe pokonywanie nawet trudny tras, przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. To z pewnością wyjątkowy jednoślad, który daje nam przyjemność z jazdy. 

Giant Revolt 2 będzie dobrym wyborem niezależnie od tego czy chcemy jeździć po lesie, czy szutrze. Model zapewnia odpowiednią amortyzację na różnych podłożach, ścieżkach, drogach gruntowych. To sprzęt do zadań specjalnych, na którym można spędzić wiele godzin, bez bólu pleców i odczuwanego dyskomfortu.

Dlaczego Giant Revolt 2 cieszy się tak dobrą sławą? Wynika to z tego, że łączy on w sobie wysoką wydajność, wszechstronność i dobrą amortyzację. Giant Revolt 2 jest świetnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie nowoczesne rozwiązania.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl