Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne

Odtwarzaj ulubioną muzykę w… okularach. NOWOŚĆ! Audio okulary Soundcore Frames

Autor: 
newsman
16-11-2021
Reklama
Okulary do odtwarzania muzyki Soundcore Frames
Soundcore Frames

Kto powiedział, że muzyki można słuchać tylko w słuchawkach?

Jeśli jesteś wielbicielem modnych, praktycznych i wielofunkcyjnych gadżetów, mam dla Ciebie niespodziankę.  Soundcore Frames to audio okulary z wymiennymi ramkami.

Ramki dopasowujesz do swojego stylu i nastroju. Eleganckie oprawki są z wytrzymałej stali nierdzewnej i kupisz wersję dla kobiet, mężczyzn, albo uniwersalne.

Słuchasz ulubionej playlisty i chronisz swoje oczy przed słońcem. Spolaryzowane soczewki blokują do 99% promieni UVA/B. Nosisz je tam, gdzie chcesz, bo są odporne na stłuczenia i zarysowania.

Dźwięk otacza Cię dookoła. System nagłośnieniowy OpenSurround daje Ci dźwięk przestrzenny. To 4 głośniki wokół uszu i niestandardowy procesor dźwięku. Do wyboru masz aż 7 poziomów dźwięku przestrzennego.

Zabierasz audio okulary na długą wycieczkę, albo na plażę. Na jednym naładowaniu słuchasz muzyki przez około 5,5 godziny. Już 10 minut ładowania wystarcza na 90 minut słuchania muzyki.

Okulary są wodoodporne. Używasz ich w trakcie aktywności fizycznej i nie martwisz się, jeśli przypadkowo je zachlapiesz.

Reklama

Audio okulary dbają o Twoje bezpieczeństwo i komfort. Nie blokują Ci ucha, więc odtwarzasz playlistę, ale jednocześnie słyszysz, co dzieje się dookoła.

Wygodnie nosisz je przez cały dzień. Są lekkie, a materiały, z których są zrobione, zmniejszają nacisk na uszy i nos. Mają elastyczne zawiasy, więc pasują do różnych kształtów twarzy.

Podczas spaceru lub wycieczki rozmawiasz z rodziną i znajomymi. Twój rozmówca doskonale Cię słyszy dzięki 2 mikrofonom. Redukcja szumów pomaga wychwycić Twój głos z otoczenia, blokując hałasy z ulicy. Kiedy rozpoczynasz połączenie, automatycznie włącza się tryb prywatności.

Okulary działają z aplikacją Soundcore. Sterujesz dźwiękiem, ręcznie aktywujesz tryb prywatności, wybierasz poziom dźwięku przestrzennego, albo sprawdzasz za pomocą wizualizacji, które ramki najlepiej do Ciebie pasują.

Producent wycenił audio okulary na 179,99€.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl