Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Odkurzasz pod meblami bez schylania się z elastycznym Tefal X-Force Flex Animal Care TY9958

Autor: 
newsman
30-11-2021
Reklama
Nowy odkurzacz pionowy TEFAL X-FORCE FLEX ANIMAL CARE TY9958
Tefal X-Force Flex Animal Care TY9958

Schylasz się, kiedy odkurzasz pod meblami i kanapą? Denerwujesz się przy tym, a po sprzątaniu bolą Cię plecy?

Odkurzasz wygodnie z prostymi plecami dzięki odkurzaczowi bezprzewodowemu Tefal X-Force Flex Animal Care TY9958.

Łatwo odkurzasz zakamarki i trudno dostępne miejsca, bez niepotrzebnego schylania się. To sprawka technologii Flex, czyli elastycznej rury. Zgina się, więc odkurzacz wjeżdża pod niskie meble, stół i kanapę.

Widzisz, gdzie ukrył się brud dzięki szczotce do podłóg z podświetleniem LED. Pokazuje Ci zanieczyszczenia w słabo oświetlonych miejscach, na przykład pod kanapą, czy za meblami. Wiesz, że sprzątasz skutecznie i nie robisz poprawek.

Sprzątasz wszystkie podłogi w domu – kafelki, panele, podłogi drewniane, wykładziny i dywany. Moc ssania to 200 AW, więc odkurzacz skutecznie zasysa drobny brud, duże okruchy, sierść i włosy.

Dobierasz tryb odkurzania do ilości brudu i rodzaju powierzchni, którą sprzątasz. Masz 5 trybów pracy, a wybierasz je na cyfrowym panelu sterowania.

Szukasz urządzenia wielofunkcyjnego? Odłączasz moduł ręczny i montujesz odpowiednie akcesorium. Sprzątasz wnętrze auta, kurz z mebli, sufity, fotele, czy lampy. Sierścią i włosami z tapicerki zajmuje się zestaw Animal Kit.

Reklama

Wygodnie sprzątasz wysoko położone miejsca (np. półki i kratki wentylacyjne). Moduł ręczny jest lekki i waży 1,9 kg. Twoje ręce wolniej się męczą, kiedy podnosisz go do góry.

Chcesz sprzątać szybciej? Myjesz i odkurzasz podłogę za jednym ruchem. Do odkurzacza możesz dokupić specjalną głowicę do mycia podłóg z regulowanym przepływem wody.

Sprzątasz wszystkie podłogi w mieszkaniu za jednym razem. Na 1 naładowaniu odkurzasz przez 70 minut, więc masz sporo czasu na sprzątnięcie kilku pokoi. Wystarczą około 3 godziny na naładowanie baterii.

Zbiornik na kurz mieści dużo zabrudzeń i rzadko go opróżniasz. Ma pojemność 900 ml, więc nie robisz niepotrzebnych przerw w trakcie sprzątania.

Producent wycenił odkurzacz na 2149 zł. Zobacz aktualne ceny w sklepach na Ceneo.

Reklama
Reklama
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl