Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Mop parowy - usuwa bakterie i brud, oszczędza Twój czas

Autor: 
Współpraca
22-12-2023
Reklama

Na sprzątanie składa się wiele czynności, uczonych przez naszych rodziców od pokoleń. Na szczęście nowoczesna technologia może nas w wielu pracach zastąpić, a wiele innych etapów sprzątania zlikwidować lub skrócić do minimum. Doskonałym przykładem jest mop parowy, który łączy cechy odkurzacza i myjki parowej. A to dopiero początek jego zalet!

Pozbądź się do 99,9% bakterii ze swojego domu

Możliwości mopa parowego nie kończą się jedynie na czyszczeniu powierzchni bez smug i przywracania świeżości podłogom, ścianom czy kafelkom. Warto posługiwać się profesjonalnym mopem parowym z jeszcze jednego istotnego powodu - urządzenia parowe marki Bissell są w stanie usunąć do 99,9% bakterii z Twojego mieszkania. Jak to możliwe, że bez żadnych detergentów można podczas mycia otrzymać niemal sterylną czystość? Oczyszczacz parowy ręczny Bissell SteamShot jest w stanie tego dokonać jedynie przy użyciu wody pod wysokim ciśnieniem. Jego wartość to 4,5 bara, gotowe do użycia już po 60 sekundach. Generator pary zawiera końcówki do czyszczenia każdego rodzaju powierzchni, w kuchni, w łazience i pomieszczeniach. Ręczna myjka parowa usunie pleśń z fug, zastygnięty tłuszcz z drzwiczek piekarnika oraz kurz z trudno dostępnych miejsc.

Mopy parowe do mycia podłóg

Masz dość tradycyjnych mopów wraz z wykręcaniem, koniecznością użycia środków chemicznych i wiader? Mop parowy Bissell SlimSteam 3w1 to wysoka i lekka konstrukcja zakończona obrotową stopą. Pojemność zbiornika pozwala na 15 minut nieprzerwanej pracy, bez konieczności stosowania dodatkowych drażniących detergentów. Niezależnie od rodzaju czyszczonej powierzchni, za pomocą SlimSteam będziesz w stanie dotrzeć do wąskich przestrzeni pod meblami, przy listwach i krawędziach, a nawet na półkach. Wszystko dzięki temu, że możesz w każdej chwili z pionowego mopa parowego odłączyć ręczną jednostkę przenośną o większym zasięgu. Mop parowy SlimSteam sprawdzi się w myciu różnych rodzajów twardych podłóg, a do tego wykładzin i dywanów. Podłogi wyłożone drewnem, ceramiką, granitem, marmurem i linoleum można bezpiecznie wyczyścić dzięki wyzwalaczowi pary, który na żądanie pozwala uwalniać na mytą powierzchnię odpowiednią ilość pary.

Zalety mycia przy użyciu samej wody

Skuteczne czyszczenie już od dawna nie musi oznaczać obowiązkowego użycia detergentów, spędzenia całego dnia na porządkach i walce z różnymi typami powierzchni. Mop parowy może z powodzeniem zastąpić całą masę akcesoriów do sprzątania, od odkurzacza i zwykłego mopa, po ściereczki, zmiotki i papierowe ręczniki. Do największych zalet mopów parowych Bissell należy siła generatorów pary - to dzięki nim mop nadaje się m.in. do odświeżania dywanów, do każdego rodzaju podłóg nielakierowanych, do pokrytych stwardniałym brudem płytek i blatów. Dzięki różnym końcówkom dotrzesz wszędzie, sprawiając, że każda powierzchnia będzie wyglądała jak nowa. Dodatkowym atutem jest bezwzględność pary wobec bakterii i grzybów. Ranking mopów parowych przedstawia sprawę jasno - ręczna myjka parowa Bissell SteamShot usuwa do 99,9% drobnoustrojów. Dzięki mopom parowym oszczędzasz także swój czas i siłę na ciekawsze zajęcia niż sprzątanie.

Mop parowy w działaniu

Mop parowy Steam Plus pozwala rozpocząć sprzątanie już po minucie od włączenia. Panel dotykowy pomaga w dokładnym dobraniu ustawień do aktualnych potrzeb i już można zaczynać prace porządkowe. Po zakończonych porządkach mop parowy można odwiesić na specjalnym uchwycie naściennym, gdzie będzie czekał gotowy do ponownego użycia.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl