Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Lista zakupów na święta – sprawdź ją wcześniej i uniknij przedświątecznej gorączki

Autor: 
Współpraca
19-12-2023
Reklama

Myślisz, że tylko Ty odkładasz świąteczne zakupy na ostatnią chwilę? Kolejki w galeriach handlowych i długie terminy dostawy w sklepach online, z którymi spotkasz się tuż przed świętami, zdecydowanie na to nie wskazują. Dowiedz się, jak uniknąć błędów zakupowych, starając się dopiąć wszystko na ostatnią chwilę, w czym na pewno pomogą Ci zakupy z odroczonym terminem płatności.

Dlaczego warto planować świąteczne zakupy z wyprzedzeniem?

Robienie zakupów świątecznych na ostatnią chwilę oznacza sporą dozę stresu. Tłumy w galeriach handlowych, a nawet i w mniejszych sklepach nie tylko powodują dyskomfort podczas kupowania niezbędnych nam produktów. Sprawiają też, że towar znika z półek znacznie szybciej niż zwykle, co niesie za sobą ryzyko nieznalezienia tego, czego koniecznie potrzebujemy – na prezent lub do przygotowania świątecznej kolacji.

W kontekście bożonarodzeniowych zakupów warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt. Im bliżej świąt, tym wyższe okazują się ceny w niektórych sklepach. O ile zwykle masz do dyspozycji opcję awaryjną pod postacią szybkich zakupów online w korzystniejszych cenach, o tyle przed świętami nie zawsze jest to możliwe. Czas dostawy jest bowiem znacznie dłuższy niż standardowo, więc zamówienie może nie dotrzeć na czas – wówczas zakupy stacjonarne stanowią więc najbezpieczniejsze rozwiązanie.

Czas przedświąteczny jest również uwielbiany przez oszustów działających stacjonarnie i przez Internet, którzy wykorzystują roztargnienie osób robiących zakupy na święta. trzeba więc zachować szczególną ostrożność, aby nie dać się oszukać

Buy Now, Pay Later – dodatkowa gotówka na zakupy na święta

Dodatkowy zastrzyk gotówki na święta z pewnością przyda się każdemu – zwłaszcza, jeśli wiąże się z tak małą ilością formalności, jak opcje typu Buy Now, Pay Later. Możesz skorzystać np. z Wonga Pay, wykonując jedynie 3 kroki:

  1. Pobrać aplikację Wonga Pay ze sklepu Google Play.
  2. Zainstalować aplikację na telefonie.
  3. Zarejestrować się w aplikacji Wonga Pay, a następnie po weryfikacji zdolności kredytowej otrzymać limit.

W ramach niej otrzymasz dostęp do indywidualnego rachunku płatniczego, do którego automatycznie jest przypisana wirtualna karta debetowa Wonga Pay Visa. Przy jej pomocy zapłacisz zarówno za zakupy zrobione przez Internet, jak i stacjonarnie. Co więcej, możesz wypłacić gotówkę z bankomatu (koszt każdej wypłaty to 3 zł) i zrobić świąteczne zakupy np. na lokalnym bazarku. Po otworzeniu konta w Wonga Pay będziesz mieć do dyspozycji limit kredytowy, który może wynieść nawet do 7000 zł.

Szybkie zakupy online z odroczonym terminem płatności

Zakupy opłacone przy użyciu limitu w rachunku to bardzo wygodna forma kredytu. Największym atutem jest na pewno to, że nie musisz wypełniać fizycznego wniosku kredytowego za każdym razem, gdy coś kupujesz.

Reklama

Nie bez znaczenia pozostaje również to, że możesz uniknąć odsetek za korzystanie z limitu kredytowego. Wystarczy tylko, że zdążysz go spłacić w terminie, który przypada zawsze na 15. dzień miesiąca następującego po tym, w którym zrobiono zakupy. To oznacza płatność po 30 dniach, a niekiedy nawet do 45 dni za darmo od momentu użycia karty Wonga Pay Visa.

Wonga Pay umożliwia również rozłożenie należności na raty. Wtedy kwota zostanie podzielona na 5 wygodnych rat (RRSO 130,43%). Co więcej, z każdą spłaconą ratą zwiększy się limit kredytowy dostępny w aktualnym miesiącu rozliczeniowym. Możesz więc nadal robić zakupy z odroczonym terminem płatności, jeśli masz taką potrzebę. Dodatkowy zastrzyk gotówki pozostaje przez cały czas w Twoim zasięgu!


Artykuł sponsorowany.

To nie jest oferta. Przyznanie kredytu zależy od zdolności kredytowej. Szczegółowe warunki określają: Umowa Wonga Pay, Regulaminy Aplikacji Mobilnej Wonga Pay i Obsługi Kart Planet Pay oraz TOiP dostępne na: www.wongapay.pl/dokumenty. Kredytodawcą oraz dostawcą usług płatniczych jest Wonga.pl sp. z o.o. Wydawcą karty płatniczej jest Planet Pay sp. z o.o.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl