Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Gorące prezenty na gorące wieczory

Autor: 
Współpraca
07-08-2023
Reklama

Wraz z przyjściem lata u wielu par zaczyna bujniej kwitnąć życie intymne. Wakacje i sezon urlopowy pozwalają spędzać więcej czasu razem, odpocząć, a i sama pogoda sprawia, że krew szybciej krąży w żyłach i więcej w niej hormonów radości. Można więc skorzystać z tej, jakże mile widzianej, atmosfery, by rozszerzyć trochę horyzonty, poszukać czegoś nowego i przyjemnego. Warto się więc wybrać na zakupy do sklepu „dla dorosłych”.

Dyskrecja zakupów online

Nic stanowi tajemnicy, że handel w znacznej części przeniósł się do internetu, a liczba sklepów stacjonarnych maleje. Ma to swoje złe strony, jednak w przypadku tego asortymentu – już niekoniecznie. Wystarczy bowiem ledwie kilka kliknięć myszką, by znaleźć się w świecie akcesoriów i gadżetów, do którego normalnie wiele osób wstydziłoby się wejść, nie mówiąc o wybieraniu, dopytywaniu, pytaniu o zasady działania. Internetowy sklep erotyczny erotino pozwala robić to wszystko zdalnie, bez skrępowania. W dodatku daje do dyspozycji setki przeróżnych możliwości, z któregoś chyba każdy może wybrać coś dla siebie. I otrzymać to w sposób dyskretny, bez informowania osób postronnych czy nawet tych, które później z prezentu będą korzystać.

Prezent dla niej

Zaznaczmy na wstępie, że dobrą zasadą jest, by prezenty nie były tak zupełnie niespodziewane i nieprzewidywalne. W przypadku gadżetów, których wcześniej nigdy nie używaliście, dobrze najpierw porozmawiać o takiej możliwości. Może niekoniecznie rozmowa ma dotyczyć konkretnego modelu, ale zwykle na pewno dużo lepiej jest zapytać partnerkę, czy ma ochotę spróbować używania np. wibratora, niż wyciągać go niespodziewanie w trakcie łóżkowych igraszek. To właśnie jeden z najczęstszych prezentów, jakie kupowane są dla kobiet. Na czele stoi też bielizna – komplety erotyczne są szalenie popularne, a ich przekrój jest na tyle duży, że coś dla siebie znajdą zarówno panie, preferujące stroje wyzywające i „ostre”, jak i zwolenniczki niewinności i delikatnego uwodzenia.

Prezent dla niego

O ile dla kobiet można znaleźć naprawdę dużo przeróżnych akcesoriów, to w przypadku panów wybór jest dużo mniejszy. Masturbatory męskie mogą być zbyt kontrowersyjne, przeróżne pierścienie czy zaciski sugerować problemy z biegłością w łóżku, czy niedomaganie „w tych sprawach”. Seksowna bielizna dla mężczyzn to też bardzo rzadki gość na sklepowych półkach. Zwykle więc okazuje się, że mężczyźni nie dostają osobnego prezentu i czegoś tylko dla nich. Mają jednak dużo frajdy i przyjemności ze wspólnego używania jakiegoś zakupu albo z tego, że mogą oglądać swoją partnerkę w nowym świetle czy nowym wdzianku.

Prezent dla nich

Co para może kupić dla siebie, by wprowadzić coś nowego i przyjemnego do życia intymnego? Na pewno dobrym pomysłem będą wszelkiego rodzaju gry erotyczne. Bardzo często są one tematyczne, czyli skupiają się tylko na jednym aspekcie intymności – na przykład na praktykach BDSM albo tajnikach gry wstępnej. Można więc wybrać coś, co was ciekawi, kusi, na co macie ochotę, ale nie do końca wiecie, jak się za to zabrać – a gra was poprowadzi. Można też wybrać coś, o czym wiecie, że sprawia wam dużo przyjemności i eksplorować ten temat wielokrotnie i na różne sposoby, podpowiadane np. przez karty poleceń czy rozkazy. Bardzo popularnym prezentem są też dobrej jakości dodatki do gry wstępnej – np. lubrykanty, farby do malowania ciała, świece czy olejki do masażu. Warto tu decydować się na markowe firmy (np. Shunga), których produkty faktycznie wyróżniają się jakością, wrażeniami czy kontrolą dermatologiczną.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl