in , ,

Cicho odkurza, kiedy Ty smacznie śpisz. RoboJet X-Style

Reklama

Nowy odkurzacz automatyczny z mopem RoboJet X-Style
RoboJet X-Style

Co powiesz na odkurzanie, kiedy cała Twoja rodzina odpoczywa na kanapie, albo robi sobie drzemkę?

Odkurzanie jest ciche i dyskretne z robotem sprzątającym RoboJet X-Style. Kiedy sprząta, Ty bez obaw czytasz książkę, oglądasz serial, albo pracujesz. Odkurzacz generuje dźwięk na poziomie 55 dB. To odgłos podobny do szumów na spokojnej ulicy.

Odkurza drobny kurz i duże okruchy ze wszystkich podłóg. Radzi sobie z panelami, kafelkami, dywanami i szczelinami w podłodze dzięki mocy ssania 2500 Pa.

Sprząta szybko i skutecznie dzięki precyzyjnym mapom Twojego domu. Skanuje przestrzeń laserem 360° aż 2000 razy na sekundę. Mapy, które rysuje w czasie rzeczywistym, są dokładne i pomagają mu w sprawnym poruszaniu się po domu.

Odkurza, kiedy Ty wychodzisz na zakupy, albo na spacer z dziećmi. O bezpieczne sprzątanie dbają czujniki odległości, przeszkód i schodów. Pomagają robotowi omijać przedmioty na podłodze (meble, kwiaty) i uskoki.

Jest wielofunkcyjny. Odkurza i myje podłogę za jednym razem. Nawet delikatne drewniane podłogi są bezpieczne, bo regulujesz poziom nawilżenia mopa.

Do wyboru masz 3 ustawienia. Decydujesz, czy czas na delikatne przetarcie podłogi, czy intensywne mycie silnych zabrudzeń. Robot automatycznie dozuje wodę na ściereczkę, więc równomiernie ją nawilża.

Sprząta cały dom za jednym razem. Po naładowaniu działa przez 120 minut, a według producenta w tym czasie odkurza i mopuje do 150 m² powierzchni.

Rozładowała się bateria? Robot sam wraca do stacji dokującej i uzupełnia energię. Kiedy skończy, wraca w miejsce, w którym przerwał sprzątanie i kontynuuje. Każdy fragment podłogi jest wysprzątany.

Sterujesz aplikacją. Ustawiasz harmonogram pracy, tryb czyszczenia i mopowania oraz moc ssania.

Wybierasz strefy zakazane i wirtualne ściany, czyli miejsca, które robot ma ominąć (np. miski zwierzaków, rozrzucone zabawki dzieci). Nie musisz wcześniej przygotowywać podłogi do sprzątania.

Dopasuj odkurzacz do swojego wnętrza. Dostępny jest w 2 kolorach – białym i czarnym.

Zobacz aktualne ceny odkurzacza w sklepach na Ceneo.

Warte przeczytania?

Reklama

Zapomnij o wyrzucaniu śmieci na 30 dni z Ecovacs Deebot Ozmo N8+

Najlepszy robot sprzątający i odkurzacz

Robot sprzątający pod choinkę. Czy to dobry pomysł na święta?