Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

10 unikalnych prezentów na 40. urodziny, które zostaną zapamiętane na zawsze

Autor: 
Współpraca
20-06-2023
Reklama

Idziesz na imprezę z okazji 40. urodzin i zastanawiasz się, czym możesz zaskoczyć solenizanta? Poniższa lista rozwieje twoje wątpliwości i pozwoli ci dokonać właściwego wyboru.

Oto dziesięć unikalnych prezentów, które na zawsze zapiszą się w pamięci obdarowanego:

1. Masaż na cztery ręce

Ten szczególny rodzaj masażu prowadzony jest jednocześnie przez dwie osoby. Dzięki ich harmonijnym ruchom ciało uczestnika odpręża się prawie natychmiastowo. Z mięśni uchodzi wówczas napięcie wywołane stresem i zmęczeniem, a jubilat otrzymuje zastrzyk energii.

2. Spotkanie ze znanym sportowcem

Działalność prowadzona przez portal TwójBohater.pl pozwala miłośnikom sportu odbyć wideorozmowę z uwielbianym zawodnikiem. Spotkanie on-line trwa około 20 minut, a zatem daje szansę na zadanie nurtujących kibica pytań. Będzie to okazja, by poznać tajniki konkretnej dyscypliny lub też zdobycie wskazówek odnośnie indywidualnego treningu. Przede wszystkim jest to jednak moment na rozmowę z osobą podziwianą przez solenizanta.

3. Skok na bungee

Skok na bungee należy już do klasyki, jeśli chodzi o ekstremalne rozrywki. Wziąć udział w atrakcji może każdy amator adrenaliny. O sprzęt i bezpieczeństwo obdarowanego zadba personel obiektu, na który składają się instruktorzy oraz zaplecze techniczne.

4. Jazda porównawcza Audi, Lamborghini i Nissanem

Na jednym z torów wyścigowych entuzjaści motoryzacji mogą odbyć nietuzinkową przygodę, podczas której przetestują trzy niezwykłe samochody światowej klasy. Auta z Niemiec, Włoch i Japonii zmierzą się ze sobą na pętli naszpikowanej ostrymi wirażami. Za ich kierownicą zasiądzie sam obdarowany, który pod opieką instruktora odbędzie deklarowaną liczbę okrążeń.

5. Lot widokowy

Oglądając ziemię z wysokości, łatwo nabrać dystansu do codziennych spraw i problemów. Chwila w przestworzach to świetna okazja do odstresowania się w otoczeniu pięknych widoków. Uczestnik atrakcji wraz z wyszkolonym pilotem zasiądzie w ultralekkim samolocie i wzbije się w przestrzeń, by zebrać niesamowite wspomnienia, którymi potem podzieli się z innymi.

6. Lekcja baletu

Reklama

Aby stać się zawodową baletnicą, należy rozpocząć trening za młodu. Zwykle sukces osiągają jedynie ci, którzy o swojej karierze myśleli jeszcze przed wejściem wiek w nastoletni. Mając czterdziestkę na karku, warto powrócić do dawnych marzeń, ponieważ ten rodzaj tańca stanowi dobry trening dla ciała. Kształtuje postawę i rozciąga mięśnie, a przy tym wspomaga koordynację ruchową.

7. Pływanie wojskową amfibią gąsienicową

Każdy pasjonat militariów powinien spróbować choć raz ekstremalnej przejażdżki wodno-lądową maszyną wyprodukowaną do celów wojskowych. Solidna konstrukcja i pogrubione elementy już z daleka wywołują dreszcz uczestnika. Jeszcze lepiej jest podczas samej jazdy po czołgowisku, kiedy stalowym potworem steruje wykwalifikowany instruktor. Dla fanów filmów wojennych będzie to doskonały prezent na urodziny, który będą wspominać przez kolejne lata.

8. Strzelanie na strzelnicy bojowej

Wizyta na strzelnicy bojowej to wspaniała alternatywa spędzenia czasu wolnego dla miłośników kina akcji. Jeśli nasz solenizant zawsze chciał poczuć się niczym kultowy James Bond celujący do przeciwnika, to teraz zyska po temu niepowtarzalną okazję. Po zapoznaniu się z rodzajami i budową różnorodnych broni oraz zasadami ich użytkowania, obdarowany uda się do boksu, z którego będzie mierzyć do wskazanego celu.

9. Pakiet Black Mud

Atrakcja obejmuje 1,5-godzinną wizytę w salonie SPA, podczas której osoba obdarowana zostanie… obrzucona błotem. Maseczka zawierająca szereg składników odżywczych będzie oblepiała jej skórę podczas relaksującego pobytu w kapsule. Black Mud pochodzi z Morza Czarnego i działa prozdrowotnie na organizm, zwalczając cellulit, rozstępy oraz minimalizując tkankę tłuszczową.

10. Wyjazd szkoleniowy motocyklem

W zależności od posiadanych uprawnień szkolenie można odbyć w Polsce lub Czechach. Podczas emocjonującego weekendu uczestnik poprawi swoją technikę jazdy, ucząc się kolejnych manewrów i technik od prawdziwych ekspertów. Jego błędy będą na bieżąco korygowane dzięki specjalistycznemu systemowi łączności. Dodatkową zaletą przygody jest możliwość poznania innych pasjonatów motocykli.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl