Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Zalety witryn chłodniczych renomowanego producenta Stalgast

Autor: 
Współpraca
29-03-2022
Reklama

Wyposażenie punktu gastronomicznego lub sklepu, serwującego produkty wymagające chłodzenia, musi być przemyślane. Podjęcie decyzji co do wyboru odpowiednich witryn chłodniczych nie jest łatwe i sprawie wielokrotnie problemy osobom za to odpowiedzialnym. Aby uniknąć wpadki, najlepiej zdecydować się na urządzenie renomowanego producenta.

Stalgast to polska firma, która powstała na początku przemian ustrojowych w naszym kraju. Jak wiele innych ma swój początek w roku 1990, ale w odróżnieniu od mniej wytrwałych graczy, trwa na rynku, dominując go w kraju i powoli zdobywając Europę. Dlaczego jej produkty są aż tak chętnie wybierane?

Rodzaje witryn chłodniczych firmy Stalgast

Jedną z podstawowych zalet, jakie posiada witryna chłodnicza Stalgast, jest mnogość opcji, w jakich jest ten produkt dostępny. Witryna to nie lodówka, ma za zadanie schłodzenie towaru i utrzymanie go w prawidłowej temperaturze, ale przy jednoczesnym wyeksponowaniu go. Klient musi widzieć co kupuje. Firma Stalgast produkuje różnego rodzaju witryny ekspozycyjne. Są okrągłe, obrotowe, które sprawdzą się w cukierniach, są wersje poziome i pionowe, otwierane z dwóch stron lub tylko z jednej. Istotna jest też pojemność, w zależności od potrzeb można zdecydować się na wielkość od 78 do 360 litrów. Witryna chłodnicza powinna być dobrana do rodzaju działalności, jaką prowadzisz. 

Dlaczego sprzęt tej firmy to dobry wybór?

Lata doświadczenia, tysiące zadowolonych klientów i kolejni pozyskiwani na światowych rynkach to jedna z przyczyn, dla których witryny chłodnicze tej marki cieszą się taką popularnością. Nie bez znaczenia jest jakość wykonania urządzeń. Najlepsze materiały, których jakość zapewnia trwałość urządzenia, odpowiednio zadbane, będą służyć przez wiele lat. Ich podstawowym zadaniem jest eksponowanie produktów. Klient, który w kawiarni spogląda głodnym okiem na ciasto czekoladowe, tkwiące na wystawie, chętniej je kupi niż ten, który ma jedynie możliwość przeczytania o nim w karcie. Duża zaleta witryn Stalgast to ich ponadczasowa elegancja połączona z prostotą. Dzięki niej, lada stanowi ramę do zawartości, a sama w sobie nie przyciąga wzroku.

Posiadacze cukierni, kawiarni, oraz innych punktów gastronomicznych, takich jak bary kanapkowe i sałatkowe, powinni zainwestować w witryny chłodnicze najwyższej jakości. Poprawią się ich wyniki sprzedaży i wzrośnie zadowolenie klientów. Sięgając po produkty marki Stalgast masz pewność, że ich jakość i wykonanie jest na najwyższym poziomie. Wspierasz też polską firmę, która odnosi sukcesy na całym świecie.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Sprawdź też:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2023 TrafionyZakup.pl