Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Wybieramy manekiny do butiku: manekin tors damski

Autor: 
Współpraca
09-06-2022
Reklama

Choć nie wszyscy je zauważamy, manekiny pełnią ważną funkcję w każdym sklepie odzieżowym. Po pierwsze przyciągają uwagę i dają mały przedsmak tego, co znajdziemy w butiku. Mogą informować o aktualnych promocjach czy nowej dostawie. Dla klientów są ogromną pomocą. Nie muszą oni przymierzać każdego ubrania, by wiedzieć, jak mniej więcej wyglądałoby na ich sylwetce. Dla właścicieli butików są korzystnym rozwiązaniem, ponieważ pomagają w sprzedaży asortymentu. Nie każde ubranie wygląda bowiem dobrze na wieszaku czy sklepowej półce. Przyjrzyjmy się więc dostępnym modelom manekinów.

​Manekiny – jakie mamy do wyboru?

Jak widać, manekiny to niezwykle przydatne rozwiązanie. Powstało wiele modeli manekinów, aby każdy właściciel butiku mógł dobrać najlepsze rozwiązanie do swoich potrzeb. Na rynku znajdziemy modele całopostaciowe, torsy i ekspozytory. Ale to nie wszystko! Do dyspozycji mamy również manekiny abstrakcyjne i realistyczne. Wszystkie dostępne są w wariantach: męskim, damskim oraz unisex. Niektórzy producenci oferują także manekiny specjalne, takie jak plus size czy ciążowe. Dzięki temu nie powinno być problemu z dopasowaniem wariantu do asortymentu. Zacznijmy od omówienia manekinów torsów, ponieważ to właśnie one ostatnio cieszą się sporym zainteresowaniem.

​Manekin tors damski – rozwiązanie warte uwagi

Manekin tors, w przeciwieństwie do modelu całopostaciowego, bez problemu zmieści się w każdym butiku. Na szczególną uwagę zasługuje manekin tors damski, który sprawdza się w wielu miejscach. Świetnie nadaje się do ekspozycji sukienek, dlatego znajdziemy go w zwykłych sieciówkach, jak i salonach mody ślubnej. To doskonały wybór do sklepów z bielizną i strojami kąpielowymi. Możesz przekonać się o tym, na przykład wchodząc na stronę https://sklep.moremannequins.pl/pozostale-manekiny-torsy-100-basic-damskie.78. Kiedy zobaczysz, jak różnorodne są manekiny torsy damskie, zrozumiesz, dlaczego właściciele butików tak chętnie je wykorzystują w swoich sklepach. I to nie tylko właściciele butików z bielizną, ale także lumpeksów.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Sprawdź też:
wróć
do góry
Copyright © 2023 TrafionyZakup.pl