in

Wibrator dla par – przegląd popularnych produktów

Reklama

Wibrator dla par to produkt, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jego rosnąca popularność wynika z dużej skuteczności i możliwości stymulowania danej pary równocześnie. Wpływa to na poprawę doznań zarówno kobiety, jak i mężczyzny oraz przekłada się na ich lepsze relacje poza sypialną.

Gdzie można kupić wibrator dla par?

Wibratory dla par dostępne są zarówno w sprzedaży stacjonarnej, jak i internetowej. Niezależnie jednak od formy zakupu zawsze należy wybierać godne polecenia oraz sprawdzone podmioty, które oferują wysokogatunkowe wyroby oraz fachową pomoc. W sklepie stacjonarnym można zapoznać się z szeroką ofertą dostępnych produktów, natomiast sklep internetowy gwarantuje większą dyskrecję.

Czy warto kupić wibrator dla par?  

Zakup wibratora dla par umożliwia poprawę życia intymnego oraz zacieśnienie relacji w związku. Pozwala on bowiem zadbać o potrzeby kobiety oraz mężczyzny w tym samym czasie. Ich udane życie intymne przekłada się zwykle na większą zgodę w życiu codziennym.  

Jakie produkty dostępne są w sprzedaży?

W sprzedaży dostępna jest bardzo szeroka oferta produktów, które są zróżnicowane pod względem koloru, kształtu oraz posiadanych funkcji. Może to być na przykład wibrator wykonany z silikonu lub tworzywa ABS, który posiada wiele trybów wibracji. W sprzedaży dostępne są również wibratory o wyprofilowanym kształcie, który sprawia, że wibrator dobrze przylega do kobiecego ciała. Pozwala on na stymulację zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych stref erogennych kobiety, a także stymulację mężczyzny. Na rynku gadżetów erotycznych dostępne są również produkty sterowane zdalnie, a ich zasięg działania sięga nawet ponad dziesięciu metrów. Pary mogą wybierać produkty posiadające elementy ozdobne, na przykład wykonane z polerowanego tworzywa ABS. Ciekawym rozwiązaniem jest wibrator w formie dwóch kulistych elementów, których moc wibracji można regulować. Gadżet wykonany jest z  jedwabistego i przyjemnego w dotyku silikonu. Ponadto, jest on wodoodporny, a więc może być stosowany na przykład pod prysznicem. Wibratory dla par mogą mieć postać pierścienia. Ponadto, wibracje urządzenia mogą być zsynchronizowane z muzyką. 

Bezpieczeństwo

Podczas wyboru oraz zakupu wibratora dla pary należy zawsze zwracać uwagę nie tylko na jego wygląd oraz ilość dostępnych funkcji, ale również na jego bezpieczeństwo. Zawsze musi być to produkt, który nie powoduje reakcji alergicznych, otarć skóry i śluzówki oraz infekcji intymnych. Wśród wielu surowców polecany jest zatem silikon medyczny, który jest hipoalergiczny oraz przyjemny w dotyku. Może on być z powodzeniem ogrzewany w ciepłej wodzie, co wpływa na większy komfort użytkowników. Aby zminimalizować ryzyko powstania zmian skórnych lub wystąpienia dolegliwości bólowych wibratory dla par zawsze powinny być stosowane wraz z odpowiednimi lubrykantami. Preparaty te muszą być zawsze wybierane zgodnie z typem danego wibratora. Nie mogą bowiem spowodować jego uszkodzenia lub zmniejszenia trwałości. W tym przypadku zawsze należy korzystać z wskazówek podanych przez producenta.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Warte przeczytania?

Reklama

Odkurzasz pod meblami bez schylania się z elastycznym Tefal X-Force Flex Animal Care TY9958

Co kupić na prezent żeglarzowi?