Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Sprzedawaj kosmetyki z Europy Zachodniej!

Autor: 
Współpraca
15-03-2021
Reklama

Co zrobić, aby przyciągnąć do siebie wielu nowych klientów i spowodować, że zostaną z nami na dłużej? Zaoferować im wysokiej jakości produkty, których nie dostaną w innych sklepach! Do grupy tak działających artykułów można zaliczyć kosmetyki z Europy Zachodniej. Dlaczego akurat one mogą trafić na półki naszego sklepu? Jak dotrzeć do oryginalnych produktów? Odpowiadamy poniżej!

Kosmetyki - dlaczego akurat z Europy Zachodniej?

Czym różnią się kosmetyki zachodnich marek kupowane prosto od producenta od tych, które znajdziemy w supermarketach i drogeriach sieciowych? Główną różnicą jest tutaj skład. Produkty kupowane bezpośrednio od producenta są dedykowane na rynek zachodnia, a one mają bardziej skoncentrowaną formułę niż te, które trafiają do zwykłych sklepów w Europie Wschodniej. Jeśli chcemy skutecznie dbać o swoje ciało, stosujmy do tego zachodnioeuropejskie kosmetyki. Pielęgnacja będzie przy tym jeszcze przyjemniejsza. Nie tylko osiągniemy przez to lepsze efekty, ale i zaoszczędzimy sporo pieniędzy - bardziej skoncentrowany skład to większa wydajność produktów. 

Zaopatrzenie sklepu

Aby mieć pewność, że trafią do nas jedynie oryginalne, wysokiej jakości kosmetyki z Europy Zachodniej, należy wybrać odpowiedniego dystrybutora i hurtownika takich produktów. Świetnym przykładem jest tutaj Europe Distribution Group (EDG) - dystrybutor Felce Azzurra oraz innych znanych zachodnioeuropejskich marek. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu specjaliści doskonale znają się zarówno na rynku zachodnim, jak i polskim. W ten sposób w ich ofercie znajdują się jedynie sprawdzone, starannie wyselekcjonowane produkty - takie, które sprawdziły się na zachodzie Europy, ale i które odpowiadają oczekiwaniom naszych konsumentów. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zamówimy jedynie najwyższej jakości kosmetyki od zachodnich producentów.

Jak ułatwić sobie zarządzanie sklepem z zachodnioeuropejskimi kosmetykami?

Na wiele sposobów możemy ułatwić sobie prowadzenie takiego biznesu. Dzięki temu będziemy mieli więcej czasu na kontakt z klientem oraz bliższe poznanie jego wymagań. Co zrobić, aby prowadzony przez nas sklep działał jeszcze sprawniej?

  • Wybierz dystrybutora, który pozwala na składanie zamówień za pośrednictwem platformy internetowej. W ten sposób uzupełnienie asortymentu sklepu będzie dużo szybsze i łatwiejsze.
  • Postaraj się ograniczyć zbędne koszty. Jednymi z nich jest opłata za magazynowanie i transportowanie produktów z hurtowni do sklepu. Bez problemu znajdziemy pośrednika, który szybko dowiezie produkty prosto do nas.
  • Warto postawić na szeroką ofertę kosmetyków (na EDG jest dostępna na stronie https://b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/kosmetyki), jak i innych produktów: na sklepowych półkach możemy postawić też chemię gospodarczą czy artykuły ułatwiające sprzątanie (rękawiczki, ściereczki, gąbki, worki i inne). W ten sposób trafi do nas jeszcze więcej klientów.

Czy sprzedawanie kosmetyków z Europy Zachodniej się opłaca?

Prowadzenie własnego sklepu z zachodnioeuropejskimi kosmetykami może być naprawdę opłacalne. Przede wszystkim dzięki nam nasi klienci będą mieli dostęp do produktów, których nie kupią w supermarketach czy drogeriach sieciowych. Na własnej skórze - dosłownie! - przekonają się o ich jakości i skuteczności. Nasz sklep będzie miejscem, w którym będą mogli zaopatrywać się w ulubione produkty do pielęgnacji. Prowadzenie biznesu ułatwi nam doświadczony dystrybutor i hurtownik, u którego szybko i łatwo złożymy zamówienie, a asortyment zostanie nam dostarczony pod same sklepowe drzwi. 

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Sprawdź też:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2023 TrafionyZakup.pl