Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Sprawdzone sposoby na wygodne sprzątanie

Autor: 
Współpraca
21-07-2020
Reklama

Czysty dom to podstawa dobrego samopoczucia. Jednakże sam proces sprzątania bywa długotrwały i żmudny. Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej nowoczesnych urządzeń, które zdecydowanie ułatwią utrzymanie czystości i sprawią, że nie będzie wymagało tyle czasu.

Bezprzewodowy odkurzacz

Krępujący ruchy kabel, który plącze się pod nogami, potrafi wyprowadzić z równowagi nawet największego entuzjastę sprzątania. Dlatego, jeżeli chcesz tego uniknąć i bez żmudnego przełączania urządzenia do gniazdek w różnych częściach mieszkania zadbać o czystość podłogi, zdecyduj się na odkurzacz bezprzewodowy. Akumulator pozwoli Ci na odkurzenie całego domu bez konieczności ładowania. Świetnie nada się do różnych rodzajów podłoża. Dodatkowo modele bezprzewodowe najczęściej zajmują mało miejsca, dlatego sprawdzą się nawet na bardzo małych przestrzeniach.

Szczotka mechaniczna

Nie wiesz, jak szybko i sprawnie usunąć kurz i zabrudzenia z podłogi bez konieczności korzystania z odkurzacza? Szczotka mechaniczna pozwoli Ci na precyzyjne czyszczenie bez konieczności podłączania jej do prądu – dzięki temu jest bardzo ekonomiczna i wygodna w użyciu ze względu na brak utrudniającego sprzątanie kabla. Z powodzeniem poradzi sobie z listwami przypodłogowymi, nogami krzeseł i stołów, a także dywanami z różną długością włosia. Firma Leifheit w swojej ofercie posiada szczotki, które dzięki odpowiedniej budowie dotrą do każdego zakamarka w Twoim domu.

Mop parowy

To urządzenie nie tylko sprawi, że podłoga będzie widocznie czysta, ale również usunie większość bakterii i zarazków, ponieważ podczas mycia używa gorącej pary wodnej – jest to szczególnie ważne, gdy w domu są małe dzieci lub osoby z silnymi reakcjami alergicznymi i o obniżonej odporności. Na wszystkich powierzchniach sprawdzi się równie dobrze – może być używany do podłóg kamiennych, parkietu oraz płytek. Kolejnym plusem mopa parowego jest fakt, że do czyszczenia nie musisz używać środków chemicznych, które mają negatywny wpływ na Twój organizm.

Dzięki nowym technologiom możesz jeszcze szybciej i z większą skutecznością walczyć z brudem w Twoim domu. W ten sposób zaoszczędzisz wiele cennego czasu, który wcześniej upływał Ci na niekończącym się szorowaniu i walce z niezbyt skutecznymi urządzeniami.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl