Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Prezenty dla nauczycieli na koniec roku - zobacz najlepsze pomysły!

Autor: 
Współpraca
24-03-2022
Reklama

Koniec roku szkolnego to doskonała okazja, by podziękować nauczycielom za trud włożony w przekazywanie wiedzy, niezliczone pokłady cierpliwości i dobre słowo. Zobacz, jakie prezenty dla nauczycieli na koniec roku zrobią największe wrażenie!

Jaki prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego?

Wręczanie nauczycielom upominków na zakończenie roku szkolnego to już tradycja. Tylko co podarować, by przypominało im o ich ulubionych uczniach? Prawda jest taka, że choć bukiety są piękne, to kwiaty zwiędną bardzo szybko. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest wyjątkowy prezent dla nauczyciela z tekstem podziękowania. Mnóstwo oryginalnych upominków znajdziesz w sklepach. Postaw na odpowiednią personalizację, a zrobisz wielkie wrażenie na obdarowanych. Prezenty dla nauczycieli na koniec roku ozdobione nadrukiem lub grawerem staną się pamiątkami, do których będą wracać ze wzruszeniem!

Wyjątkowy prezent dla wychowawcy na koniec roku - filiżanka z nadrukiem

Jednym z nauczycieli, któremu należy podziękować w szczególny sposób, jest wychowawca. Podaruj mu upominek, który będzie przypominać, jak ważną rolę pełni. Dla osób, które nie wyobrażają sobie rozpoczęcia dnia bez aromatycznej kawy, idealnie sprawdzi się filiżanka z nadrukiem. Ozdobi ją starannie wykonany nadruk z dedykacją. Niech Twoja wychowawczyni wie, że jest najlepsza pod Słońcem!

Filiżanka z nadrukiem na prezent na zakończenie roku szkolnego

Personalizowany prezent dla nauczyciela na koniec roku - obraz na płótnie w ramce

Dobry nauczyciel to prawdziwy skarb. Warto więc podarować mu coś naprawdę wyjątkowego. Zapomnij o nudnych pomysłach! Na zakończenie roku szkolnego podaruj pedagogowi obraz na płótnie w ramce. Plakat przypomina świadectwo szkolne w nieco zmienionej formie. Pojawi się na nim imię i nazwisko obdarowanej osoby i oceny celujące, które uzyskała między innymi z wyrozumiałości, sprawiedliwości i cierpliwości. Oczywiście na świadectwie nie mogło zabraknąć czerwonego paska! Ten oryginalny prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego z pewnością zapadnie w pamięć i zajmie honorowe miejsce w jego domu.

Obraz na płótnie w ramce na prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

Prezenty dla nauczycieli na koniec roku szkolnego - dyplom i długopis z dedykacją

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje podziękowanie dla nauczyciela było jedyne w swoim rodzaju, weź pod uwagę dyplom i długopis z dedykacją. Obdarowany takim zestawem pedagog bez wątpienia poczuje się doceniony. Dyplom z nadrukiem wykonano na drewnianej podstawie, więc jest solidny i świetnie się prezentuje, a jego pełen wdzięczności tekst wywoła uśmiech na twarzy nauczyciela. Długopis z grawerem w personalizowanym pudełku to elegancka pamiątka, która przez długi czas będzie służyć obdarowanemu. Zestaw jako prezent praktyczny, ale i pamiątkowy świetnie sprawdzi się na zakończenie roku szkolnego lub Dzień Nauczyciela.

Dyplom i długopis z dedykacją dla nauczyciela na koniec roku szkolnego

Najlepszy prezent na koniec roku - zestaw upominkowy z personalizacją

Warto, by prezenty dla nauczycieli na koniec roku były dopasowane do tego, co lubią konkretni pedagodzy. Świetnym rozwiązaniem jest podarunek od całej klasy. Możecie wówczas wręczyć nauczycielce zestaw upominkowy z personalizacją. Znajdą się w nim drobne prezenty, takie jak:

  • notatnik z dedykacją,
  • herbata Owocowy Raj EKO,
  • czekolada różowa RUBY z migdałami i żurawiną,
  • syrop żurawinowy Żurawinowa Poezja.

Całość zapakowana w ozdobny bawełniany worek z dedykacją to znacznie lepsze rozwiązanie niż tradycyjny kosz prezentowy. Ten wyjątkowy prezent dla nauczyciela to strzał w dziesiątkę na zakończenie trzeciej klasy i nie tylko!

Zestaw upominkowy z personalizacją na prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

Prezenty na zakończenie roku szkolnego - znajdź idealny prezent dla nauczyciela!

Reklama

Zakończenie szkoły to moment wręczania prezentów w ramach podziękowania dla nauczyciela za serce, które wkłada każdego dnia w pracę z dziećmi. Wiele osób stawia na praktyczne prezenty, jak zestaw herbat w ozdobnym pudełku, inni wybierają drobne upominki w formie tabliczki czekolady lub innych słodkości. Pamiętaj, że każdemu nauczycielowi ogromną przyjemność sprawi symboliczny prezent z personalizacją. Tego typu upominki są przepełnione wdzięcznością uczniów i mogą wzruszyć do łez!

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl