Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Prezent na Wielkanoc - 7 pomysłów na upominek

Autor: 
Współpraca
28-03-2023
Reklama

Każde święto, również Wielkanoc, kojarzy się z wręczaniem upominków. Czekają na nie przede wszystkim dzieci. Warto zadbać o to, by prezenty dla nich przynosiły zarówno rozrywkę, jak i wspierały rozwój najmłodszych. Zastanawiając się, jaki prezent na Wielkanoc dla dzieci będzie najlepszy, warto wziąć pod uwagę zestawy klocków LEGO®. Nie trzeba ich przedstawiać chyba nikomu. Zagwarantują doskonały sposób na spędzenie czasu nie tylko dzieciom, ale również całym rodzinom. Jeśli w najbliższym czasie planujesz zakupić prezent na Wielkanoc, zapoznaj się z poniższą listą z propozycjami.

Zestaw LEGO® Friends Sklep wnętrzarski i kwiaciarnia na śródmieściu

Sklep wnętrzarski i kwiaciarnia na śródmieściu to zestaw z serii LEGO® Friends, który zachęca dzieci do rozwijania zainteresowań i poznawania świata. Wyobraźnia najmłodszych miłośników urządzania wnętrz zostanie pobudzona – mają oni szansę na zbudowanie i ozdobienie mieszkań oraz sklepów, a następnie postawienie ich na półce. Zestaw ten przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 12 lat i starszych. Daje możliwość odkrycia w sobie umiejętności dekoratorskich podczas budowania i ozdabiania wnętrz. Modułowy budynek jest podzielony na 3 części, co pozwala na aranżowanie go na różne sposoby. Dzieci wybierają meble do pustego mieszkania zgodnie z własnym uznaniem. W każdym zestawie znajduje się dziewięć postaci, dwa zwierzątka, trzy style mebli i wiele akcesoriów do tworzenia różnych historii. Jest to świetny prezent na Wielkanoc dla dzieci, które przejawiają zainteresowanie aranżacją wnętrz!

Zestaw LEGO® Friends Przyczepa na wystawę koni

Przyczepa na wystawę koni to kolejny zestaw z serii LEGO® Friends. To przede wszystkim świetny prezent wielkanocny dla młodych miłośników koni. Znajduje się tu wszystko, co niezbędne do opiekowania się zwierzętami i zabawy – narzędzia do czesania czy wystawowe kotyliony. W przyczepie mogą spać również mini laleczki! Zmieszczą się w niej dwie figurki koni. SUV pomieści natomiast trzy mini laleczki oraz psa przewodnika. Z tyłu przyczepy da się podziwiać wyeksponowane puchary. Co więcej, SUV można odczepić i bawić się nim osobno – najmłodsi mają duże pole do manewru. Wyposażony w zawiasy dach gwarantuje więcej miejsca na zabawę. To idealny prezent dla dzieci w wieku powyżej 8 lat. Rozwija wyobraźnię i umożliwia odgrywanie realistycznych scen z życia.

Zestaw LEGO® DUPLO® Traktor z warzywami i owocami

Traktor z warzywami i owocamiz serii LEGO® DUPLO® to natomiast propozycja na prezent na Wielkanoc dla najmłodszych dzieci. Maluchy zyskują szansę na rozwinięcie swojej wiedzy. Mogą np. dołączyć do rolnika zbierającego owoce i warzywa. Doskonalą swoje umiejętności motoryczne, uczą się, jak kwitną owoce i warzywa oraz samodzielnie układają klocki w taki sposób, by rośliny „rosły”. Ten zestaw gwarantuje też dzieciom od 18. miesiąca życia wiele zabawy związanej z sortowaniem kolorów. Roślinę można dopasować do przyczepy, bądź postawić na swoją wyobraźnię i mieszać kolory, a nawet zmieniać twarze! To zestaw pełen zabawnych historii, jaskrawych kolorów, intrygujących postaci oraz dopracowanych szczegółów. Jest on kompatybilny z innymi zestawami z serii Pierwsze klocki oraz wszystkimi innymi zestawami LEGO® DUPLO®.

Zestaw LEGO® DUPLO® Zygzak McQueen i Złomek – myjnia

Ten zestaw to propozycja od LEGO® DUPLO®, która obejmuje budowanie z klocków w myjni. Mogą go wybrać rodzice, którzy zastanawiają się, jaki prezent na Wielkanoc dla fanów filmu „Auta” kupić. Jest odpowiedni dla dzieci powyżej 2. roku życia. Młodzi budowniczowie spędzą czas z ulubionymi postaciami i umyją je na myjni. Te klocki, tak samo jak inne od LEGO®, to oryginalny pomysł na prezent, którego składanie zapewnia chwilę relaksu i umożliwia rodzicom oraz dzieciom wspólne spędzenie czasu. Zabawki dopasowane są do małych rączek i rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową. W zestawie znajduje się m.in. ruchome ramię myjące i obrotowy stół tuningowy do przeprowadzania napraw kluczem.

Zestaw LEGO® City Wyzwanie kaskaderskie – rampa z kołem do przeskakiwania

Wyzwanie kaskaderskie – rampa z kołem do przeskakiwania z serii LEGO® City to zestaw zawierający rampę z kołem do przeskakiwania. Podczas zabawy, na najmłodszych czekają godziny niesamowitych pokazów kaskaderskich i konkurencji. Koło do skakania ustawia się w pozycji pionowej lub poziomej, a następnie trzeba rozpędzić motocykl kaskaderski i wyskoczyć z rampy, by wykonać akrobacje. Dla lepszego efektu zabawkę można połączyć z innymi zestawami z serii LEGO® City.

Zestaw LEGO® City Wyzwanie kaskaderskie – ciężarówka i ogniste obręcze

Ten zestaw z serii LEGO® City umożliwia najmłodszym zorganizowanie pokazu w mieście. Obejmuje ciężarówkę z płonącymi rurami wydechowymi oraz przyczepę z platformą i składaną rampą startową, a także trzema regulowanymi ognistymi obręczami. Wraz z motocyklem kaskaderskim napędzanym kołem zamachowym, kierowcą ciężarówki i dwiema minifigurkami kaskaderów gwarantuje dzieciom powyżej 6. roku życia wiele godzin zabawy.

Zestaw LEGO® Ptasie gniazdo

Reklama

Ten prezent jest wręcz stworzony na Wielkanoc. To idealny na sezon wiosenny zestaw dla dziewięciolatków i starszych dzieci. Znajdują się tu 232 elementy z gniazdem, kwitnącą gałązką oraz miejscem dla ptasiej mamy, dwóch piskląt i trzech pisanek. Ptaki i pisanki da się wyjmować. Ptaszki posiadają ruchome skrzydła, co pozwala na zabawę na różne sposoby. Zabawka umożliwia też zmianę kompozycji kwiatów na gnieździe i gałązce. Takie prezenty na Wielkanoc dla dzieci warto postawić na stole lub półce.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2023 TrafionyZakup.pl