Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Poznaj sposób na zawsze udany prezent!

Autor: 
Współpraca
02-08-2020
Reklama

Kupowanie prezentów nie jest zadaniem łatwym. Nawet jeżeli znamy kogoś naprawdę dobrze, wybór prezentu nie jest prosty. Zadanie staje się tym trudniejsze, im mniej o kimś wiemy, jest to również wyzwanie w wielu firmach, gdzie prezenty pojawiają się z okazji kolejnego roku spędzonego w niej lub z powodu świąt, urodzin lub innych okazji. Jak sobie z nimi poradzić i wybrać prezent, który na pewno spodoba się obdarowanej osobie?

Idealnym rozwiązaniem okazuje się karta podarunkowa. To rozważanie, które sprawia, że osoba obdarowana sama wybiera, na co przeznaczy otrzymaną kwotę. Okazuje się więc, że pośrednio obdarowujemy daną osobę tym, czego naprawdę potrzebuje, co jest po prostu rozwiązaniem idealnym.

Prezenty, których nie wypada kupować

Jest ich naprawdę wiele i tyczą się nie tylko stosunków służbowych, ale również kontaktów na stopie prywatnej. Są prezenty, zwłaszcza te skrajnie praktyczne, których kupować zazwyczaj nie wypada. Nawet w przypadku, gdy ktoś ich naprawdę potrzebuje. Przykładem niech będzie małe AGD czy sprzęty RTV lub inna elektronika. Mało komu można wręczyć np. blender czy opiekacz do kanapek. Wyjątkiem są tutaj parapetówki, ale z zasady poszukujemy prezentów, które nie będą tak skrajnie praktyczne. Nie zmienia jednak faktu, że są to rzeczy, których ktoś może naprawdę potrzebować.

Tutaj właśnie sprawdzi się karta podarunkowa. Dzięki niej każdy kupi to, czego potrzebuje. Wyjątkiem są jednak sytuacja, w których ogranicza nas ona do zakupu danych rzeczy w konkretnym sklepie.

Karta podarunkowa do jednego sklepu? Nie ograniczajmy się!

Karta podarunkowa danego sklepu czy sieci sklepów to najczęstsze rozwiązanie. Gdy ja otrzymamy, możemy kupić interesujące nas przedmioty w danym salonie. Co, jednak jeżeli osobę obdarowaną bardziej interesuje oferta innych sklepów? Przykładowo, nasza karta zastała zakupiona w sklepie z dekoracjami wnętrz, podczas gdy osoba, której ją wręczyliśmy, bardziej potrzebuje nowych, sportowych butów?

W takim przypadku idealnie sprawdzą się karty podarunkowe oferowane przez liczne galerie handlowe, w tym popularną w Krakowie Galerię Bronowice. W ich przypadku najczęściej możemy wydać otrzymana kwotę w niemal dowolnym sklepie na terenie danego centrum handlowego. To rozwiązanie, które sprawia, że osoba obdarowana nie będzie czuła się ograniczona, a jej możliwość wyboru znacząco wzrośnie.

centrum handlowe w Krakowie


Nie może dziwić, że tak wiele osób, zamiast na kartę danej sieci, decyduje się na kartę danego centrum handlowego – tego, w którego pobliżu mieszka osoba obdarowana.

Idealny prezent w każdej firmie i instytucji

Prezenty dla pracowników często są naprawdę dużym problemem. Z jednej strony, warto zdecydować się na takie, które im się spodobają, z drugiej, powinny być podobne, również co do swojej wartości. Sprawia to, że ich wybór bywa zadaniem naprawdę trudnym, przy czym zadanie to oczywiście nie powinno nikomu dodawać zbytnio pracy – w końcu wybranie prezentów dla innych to nie priorytetowy obowiązek zawodowy, a raczej sporadyczne, dodatkowe zadanie, z którym trzeba się szybko uporać. Z tego powodu warto również tutaj zdecydować się właśnie na karty podarunkowe.


Są one zresztą coraz częściej wykorzystywane przez wiele firm i instytucji. To rozwiązanie praktyczne, bezpieczne, zawsze trafione – czyli takie, jakie powinny być prezenty w firmach, wręczane od prezesów czy właścicieli danych przedsiębiorstw.

Nuda w przypadku kart podarunkowych? Trzeba z nią skończyć!

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy karta prezentowa nie jest nudna. Naszym zdaniem – jeżeli prezent jest trafiony – nie powinniśmy zastanawiać się nad tym, czy jest on aż tak spektakularny. Jeżeli jednak chcemy, aby kart podarunkowe wzbudzały więcej emocji, jest to możliwe. Jeżeli kupujemy ich więcej niż jedną, jest na to naprawdę dobry sposób.

Karty podarunkowe doładowujemy różnymi kwotami, niech będzie to przedział np. od 50 do 200 zł. Sprawdzi się to zarówno w przypadku prezentów pod choinkę w gronie bliskich nam osób, jak i w wielu firmach, Następnie naszym bliskim czy współpracownikom wręczamy karty, lecz w sposób losowy. Dzięki temu każdy na początku nie będzie miał pojęcia, jaką kwotę otrzymał na karcie podarunkowej!

Zarówno w przypadku Karty Podarunkowej Galerii Bronowice, jak i w przypadku innych kart, sprawdzenie tej kwoty jest naprawdę proste, jednak nie zapomnijmy poinformować o tym sposobie (lub sposobach), zwłaszcza osoby starsze.

Taka losowość sprawi, że każdy obdarowany będzie podekscytowany faktem, że może otrzymać więcej (lub mniej) niż inni. Oczywiście opcję tę warto wykorzystać wtedy, gdy jesteśmy pewni, że nikt nie poczuje się dotknięty faktem otrzymania karty z niższymi kwotami. Na zabawie tego typu ktoś zyska, jednak będą również osoby, które dostaną tylko symboliczną kwotę i trzeba się z tym liczyć.

Jeżeli poszukujemy karty dla osób z Krakowa lub okolic, zachęcamy do wybrania tej oferowanej przez Galerię Bronowice. Jest ona niezwykle gustowna oraz możemy doładować ją kwotą od 30 do 4000 zł. Więcej o niej można dowiedzieć się na stronie internetowej Galerii Bronowice, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!

Reklama

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2023 TrafionyZakup.pl