Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Podziękowania dla świadkowej - personalizowane upominki 2022

Autor: 
Współpraca
26-05-2022
Reklama

Z całą pewnością podziękowania dla świadkowej to konieczność – bo kto inny, jeśli nie ona, służy wsparciem na każdym etapie przygotowań do ślubu? Kto ratuje sytuację, kiedy wydaje się, że już nic nie jest w stanie powstrzymać nadciągającej katastrofy? Tak, świadkowa jest bezcenne – i warto jej o tym przypomnieć.

Świadkowa to osoba, której zdecydowanie należą się podziękowania. Jak o nie zadbać?

Ślub i wesele to dla każdej pary bardzo ważne wydarzenie, dla wielu najważniejsze w życiu (jedni rewidują ten pogląd z chwilą narodzin pierwszego dziecka, inni twardo przy nim obstają). To wspaniała okazja do świętowania – ale też okoliczność skłaniająca do refleksji. Jeden etap życia właśnie się zamyka, drugi otwiera. Jeden kończy, drugi zaczyna.

Warto więc podziękować swoim najbliższym, którzy byli, są i będą. Którzy towarzyszyli na dotychczasowych etapach życiowej drogi i tym, którzy będą na niej dalej – choć od tej pory już być może w nieco inny sposób czy w nieco innym zakresie. Bez wątpienia wskazane będzie podziękowanie złożone rodzicom, jak też podziękowania dla świadkowej. Pierwsze często jest dość oficjalne, co wynika z podniosłości chwili. Drugie natomiast… może być całkowicie humorystyczne, absolutnie nic nie stoi w tym względzie na przeszkodzie!

Jaki prezent dla druhny w podziękowaniu?

Ponieważ okazja jest wyjątkowa, warto postarać się, aby również podarunek miał w sobie coś wyjątkowego. Co istotne, prezent wcale nie musi być duży czy kosztowny, absolutnie nie o to chodzi, tym bardziej że przy okazji ślubu i wesela wydatków różnego rodzaju nigdy nie brakuje. Niech więc będzie to prezent personalizowany – taki, na którym umieścić można samodzielnie wybrany napis lub zdjęcie czy grafikę bądź ilustrację. To znakomity sposób na to, aby zadbać, żeby prezent wyróżniał się czymś szczególnym.

Za przykład może posłużyć kubek DLA DRUHNY. Jest to doskonałe połączenie upominku praktycznego, a jednocześnie dekoracyjnego i efektownego. Bez dwóch zdań osobistego – a to dzięki spersonalizowanej dedykacji, jaka się na nim znajdzie. Jeżeli więc szukasz ciekawego i sympatycznego drobiazgu dla świadkowej, kubek własnego projektu będzie idealny.

Reklama

Inną propozycję na prezent stanowić będzie szkatułka drewniana z dedykacją PREZENT DLA ŚWIADKOWEJ. To jedna z tych rzeczy, które zdecydowanie zachwycają nie tylko wyglądem, ale i przesłaniem. W szkatułce zaś zgromadzić można różne drobiazgi – od biżuterii po pamiątki (wliczając w to pamiątki ze ślubu, na którym obdarowana pełniła rolę druhny).

Jak pokazują wyżej wymienione przykłady, wystarczy odrobina kreatywności i dobry pomysł, aby stworzyć coś niezwykłego. I po raz kolejny potwierdza się to, o czym wiele osób wspomina przy różnych okazjach. To, że nie liczy się to, ile ktoś zapłacił za prezent dla drugiej osoby – ale to, z jakimi intencjami go wręczał. Nawet niedrogi upominek może tym samym łatwo stać się absolutnie bezcennym i pamiątkowym.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl