Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Płytki ceramiczne - oryginalne i nowoczesne

Autor: 
Współpraca
10-02-2023
Reklama

Do wykończenia kuchni, łazienki czy salonu idealnie sprawdzą się płytki ceramiczne. Dla najbardziej wymagających klientów, polecane są płytki Ibero.

Historia i marka

Płytki Ibero to płytki produkowane przez hiszpańską firmę. Początki marki sięgają aż 1958 roku. Pierwszymi produktami jakie wtedy oferowano, była kolekcja płytek podłogowych i ściennych.

Po dziś dzień, płytki marki Ibero cieszą się dużą popularnością. Sprzedaje się je w wielu krajach, a oferta jest bardzo szeroka i bogata. Walory estetyczne płytek tej marki zostały docenione przez bardzo duże grono klientów.

Szeroka oferta

Oferta płytek ceramicznych jest bardzo szeroka. Firma wypuściła na rynek wiele linii i kolekcji produktów. Każda z nich ma zróżnicowany charakter - gwarantuje to, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Za zadowoleniem klienta idzie również najwyższa jakość wykonania. Oprócz tego, design płytek jest niepowtarzalny i oryginalny. Hiszpańscy projektanci w każdym projekcie pokazują swoją niezwykłą inwencję i nadają płytkom indywidualny charakter.

Kolekcje płytek

Marka Ibero oferuje wiele kolekcji płytek. Wśród nich znajdują się płytki w wielu stylach, ale także takie o różnych zastosowaniach. W ofercie można znaleźć kafelki mniejszego formatu, nadające się do ułożenia na ścianę. Oprócz tego oferowany jest gres szkliwiony, który będzie nadawał się idealnie do ułożenia na podłogę we wnętrzu, a także na zewnątrz.

Klienci szukający doskonałego wykończenia łazienki czy kuchni, bez problemu znajdą płytki specjalnie do tego przeznaczone. Coraz popularniejsze staje się również używanie płytek do salonu czy przedpokoju. Również w tym przypadku Ibero posiada szeroką ofertę kafli, które idealnie sprawdzą się w tej roli.

Różnorodność płytek i ich typów jest zdecydowanym plusem przy wyborze. Szeroka dostępność kolorów i wzorów pozwala na różnorakie rozwiązania w urządzaniu wnętrz. Wśród wielu kolekcji płytek ceramicznych znajduje się kolekcja Artwood. Płytki te imitują drewno i idealnie sprawdzą się jako jego zamiennik. Oprócz tego, w ofercie Ibero znajdują się również takie kolekcje jak Cromat czy Ruggine.

Reklama

Bogactwo kolorów i kształtów, daje możliwość łączenia i zestawiania ze sobą różnych typów płytek. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego - nie ważne czy klient stawia na minimalizm, a może na eklektyzm. Płytki dają więc wiele możliwości do eksperymentowania z aranżacją wnętrz. Oprócz tego, ich wielkim atutem jest jakość wykonania oraz funkcjonalność - nadają się do wnętrz jak i na zewnątrz.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Sprawdź też:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl