Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Planer rodzinny, prosty sposób na lepszą organizację

Autor: 
Współpraca
17-08-2022
Reklama

Życie rodzinne jest pełne niecodziennych zdarzeń i nagłych zmian planów - zwłaszcza gdy jego uczestnikami są dzieci. W natłoku obowiązków łatwo jest stracić kontrolę nad realizacją poszczególnych zadań, a to nieuchronnie prowadzi do chaosu, którego żaden rodzic nie chce w życiu swoim ani swoich pociech. Jak zadbać o lepszą organizację rodzinnego życia, tak aby wszyscy domownicy terminowo realizowali swoje plany, a rodzina miała jak najwięcej czasu dla siebie? Odpowiedzią na te potrzeby są planery tygodniowe i miesięczne, które ułatwiają zarządzanie czasem.

Jakie korzyści zapewniają planery rodzinne?

Powodów, dla których warto korzystać z planerów tygodniowych i miesięcznych, jest całe mnóstwo. Oto tylko niektóre z nich:

  • najważniejsze informacje o planach członków rodziny od teraz znaleźć można w jednym miejscu, więc każdy domownik wie, co ma do zrobienia danego dnia. To bardzo wygodne, ponieważ pozwala na znaczną oszczędność czasu i ograniczenie stresu
  • lepsza komunikacja pomiędzy domownikami - niezwykle istotna kwestia, zwłaszcza wtedy, gdy członkowie rodziny nie mają okazji porozmawiać ze sobą rano. Pozwala to na przekazanie ważnych wiadomości bez ryzyka, że pozostają niezauważone
  • wygoda użytkowania - nowoczesne planery są mocowane na magnesy, dzięki czemu łatwo można przytwierdzić je do lodówki. W ten sposób każdy z domowników będzie miał okazję zerknąć na planer przed wyjściem z domu. W razie potrzeby istnieje też możliwość zamówienia planera na ścianę.

Jaki planer tygodniowy lub miesięczny wybrać?

Zdecydowanie najlepszym wyborem będą planery wielokrotnego użytku, które posiadają ścieralną powierzchnię. Bogatą ofertę takich produktów ma PLANU.pl - planery na lodówkę od Planu posiadają magnetyczny tył, dzięki czemu można je wygodnie przymocować do drzwiczek. Jeśli lodówka jest w zabudowie, istnieje możliwość wyboru planera do zawieszenia na ścianie, który nic nie traci ze swojej funkcjonalności.

Tego rodzaju planery to idealne narzędzie do organizowania czasu dla rodzin żyjących w duchu eko i ceniących sobie wielorazowe gadżety, które mogą służyć w domu przez miesiące, a nawet lata. Planery miesięczne mają zróżnicowane wzornictwo, co sprawia, że łatwo dopasować je do wystroju kuchni lub innego pomieszczenia, w którym zostaną zamocowane.

Planery rodzinne - doskonały gadżet dla zabieganych

Z planera rodzinnego warto korzystać niezależnie od tego, jak liczna jest rodzina. Jest to dobre rozwiązanie nawet dla singli, którzy chcą mieć wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. Dla dużej rodziny to sposób, by zapanować nad terminami spotkań, zajęć dodatkowych i innych zadań - tak aby jak najefektywniej zarządzać czasem. Zalety planera docenią też osoby niesystematyczne i zapominalskie, którym umieszczenie listy zadań w widocznym miejscu ułatwi motywowanie się do ich terminowego wykonania. Warto przetestować tę metodę, ponieważ u wielu osób bardzo poprawia samoorganizację, jednocześnie powoduje, że poranki przed szkołą lub pracą stają się mniej stresujące.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2023 TrafionyZakup.pl