Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Net Pocket – odpowiedź na przyspieszony rozwój e-commerce

Autor: 
Współpraca
08-02-2022
Reklama

Nowe trendy w sektorze e-commerce na zawsze odmieniły handel elektroniczny. Wszystko dzieje się szybciej, użytkownicy oczekują wyższej jakości usług i pozytywnych doświadczeń zakupowych. Net Pocket postanowił wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.

Jak to jest z tym cashbackiem?

Prawdziwa eksplozja popularności branży e-commerce poniekąd zmusiła sklepy internetowe do walki o klientów. Pojęcia takie jak współczynnik konwersji czy średnia wartość zamówienia stały się czymś oczywistym, a jednym z elementów mających zachęcić użytkowników internetu do zostawienia pieniędzy w konkretnym miejscu w sieci jest zaoferowanie promocyjnych warunków, np. takich jak cashback.

Na przestrzeni lat z definicją cashbacku zrobił się jednak w Polsce spory bałagan. Termin ten jest bardzo często błędnie używany i mylony z moneybackiem. Żeby być precyzyjnym: cashback to usługa oferowana przez banki, polegająca na (najczęściej gotówkowej) wypłacie środków w sklepie, w którym kupujemy. Moneyback jest z kolei zwrotem części środków wydanych na zakupy, stanowiącym najczęściej określony procent danej transakcji. W powszechnej opinii słowo „cashback” utrwaliło się jednak jako częściowy zwrot wydanej kwoty. W takim znaczeniu używamy go też, pisząc o serwisie Net Pocket.

Net Pocket – korzyści dla użytkowników i twórców

A bez wątpienia pisać jest o czym. Net Pocket to platforma internetowa, na której spotykają się miłośnicy zakupów online i kreatywni twórcy, rozwijający swoje internetowe kanały. Jak to w ogóle możliwe? Cóż, pierwsi kupują, zbierają punkty cashback i wymieniają je na gotówkę lub… przekazują je jako wsparcie tym drugim ?

Sedno działalności Net Pocket polega na oferowaniu w jednym miejscu cashbacku z ponad 1500 sklepów partnerskich z różnych branż (m.in. kosmetycznej, odzieżowej, spożywczej, elektronicznej, edukacyjnej, meblowej czy sportowej) i zachęcaniu do dzielenia się nim z obiecującymi twórcami, którym nie udało się jeszcze przebić w internecie na dużą skalę, umożliwiającą zarabianie na tworzonych treściach.

Przekazanie dowolnej ilości swoich punktów cashback youtuberowi, edukatorowi, blogerowi czy instagramerowi zarejestrowanemu w Net Pocket wpływa na jego pozycję w Rankingu Twórców i pozwala trafić do nowych potencjalnych nowych fanów, subskrybentów czy followersów. Tutaj bardziej niż popularność liczy się jakościowy content, ale wysoka pozycja w takiej klasyfikacji na pewno stanowi miły dodatek i motywuje do dalszej pracy. Dla kogoś, kto zdecydował się oddać swoje punkty cashback, wartością dodaną jest natomiast możliwość realnego wpływu na powstawanie treści godnych polecenia.

Net Pocket – rejestracja zakupowiczów i twórców

Nie ma znaczenia, czy chcemy zarejestrować się w serwisie Net Pocket jako niekwestionowany fan cashbacku, czy twórca niecierpliwie czekający na nowe wyzwania – założenie konta wygląda dokładnie tak samo.

  1. Najpierw wchodzimy na stronę https://net-pocket.com/.
  2. Klikamy napis „Zarejestruj się” doskonale widoczny na górze strony głównej.
  3. Wybieramy sposób rejestracji (z wykorzystaniem adresu e-mail i hasła, danych wykorzystywanych do logowania na Konto Google, Facebooka lub Apple ID).
  4. Czytamy treść regulaminu, po czym zaznaczamy, że się z nią zapoznaliśmy.
  5. Czekamy na potwierdzenie rejestracji.
  6. Jeśli chcemy korzystać z funkcjonalności serwisu z poziomu przeglądarki internetowej, pobieramy wtyczkę Net Pocket dla Google Chrome albo Mozilii Firefox.
  7. Jeżeli zależy nam na możliwości korzystania z ofert cashbacku i głosowania na twórców za pomocą smartfona, pobieramy aplikację mobiliną Net Pocket w Sklepie Google Play bądź App Store.
Reklama

Jako użytkownicy po dokonaniu rejestracji możemy od razu połączyć przyjemne z pożytecznym i wyruszyć na internetowe zakupy, na których oszczędzimy.

Jako twórcy powinniśmy zacząć od połączenia konta na Net Pocket z profilami w mediach społecznościowych, w których działamy, dać się poznać nowym odbiorcom z jak najlepszej strony i pozwolić im się docenić.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl