Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Kosmiczne zestawy klocków dla dorosłych i dzieci!

Autor: 
Współpraca
15-12-2022
Reklama

Klocki LEGO® to rozrywka nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych w każdym wieku. Młodsi fani klocków LEGO® dzięki układaniu konstrukcji rozwijają kreatywność. Dla dorosłych to odskocznia od codziennych obowiązków i relaks w zaciszu domowym. Budowanie konkretnych modeli jest ciekawsze, jeśli dana osoba jest fanem serii. Kosmiczne zestawy klocków LEGO® Star Wars to gratka dla fanów kultowej trylogii. W serii LEGO® odnaleźć można elementy nawiązujące do najstarszych filmów mających już kilkadziesiąt lat, jak i nowszych produkcji, które swoją premierę miały całkiem niedawno. Które zestawy będą idealnym wyborem dla fanów serii Gwiezdnych Wojen? Jakie zestawy LEGO® Star Wars™ mogą zainteresować młodszych odbiorców?

Sala tronowa Boby Fetta

Zestaw LEGO® Star Wars™Sala tronowa Boby Fetta z serialu "Star Wars: The Book of Boba Fett" pozwala na samodzielnie zbudowanie sali oraz wykorzystanie potencjału tkwiącego w ruchomym modelu. Centrum projektu, którym jest tron, ma funkcję wyrzucania figurki, schody prowadzące do tronu trzęsą się, dzięki czemu można zapobiec zdobyciu go przez wrogów. Brama może być otwierana, a w tajnym schowku można ukryć broń. Dzięki darmowej aplikacji LEGO® dostępnej na smartfony oraz tablety użytkownik ma dyspozycji interaktywne cyfrowe instrukcje. Dzięki nim można zwizualizować cały model. 

W zestawie znajduje się siedem minifigurek: Boba Fett, Fennec Shard, Bib Fortuna, theelińska tancerka, strażnik Weequay, gamorreański strażnik oraz Quarren. To łącznie aż 732 kolorowych elementów i instrukcja obsługi. Zestaw można łączyć z innymi z serii LEGO® Star Wars™. 

Zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej 9 lat. Rekomendowany nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych fanów sagi. 

Transportowiec łowcy nagród z serialu Mandalorian™

Model kultowego statku kosmicznego zawiera dodatkowo cztery minifigurki (w tym hitowe, którymi są Mandalorianin i Dziecko) oraz figurkę LEGO IG-11. To aż 1023 elementy, które dostarczą mnóstwo zabawy dorosłym fanom serii lub nastolatkom zaczynającym odkrywać kosmiczny świat. Statek jest gotowy do walki dzięki sprężynowym działom. Dołączona jest również odłączana kapsuła ratunkowa, dzięki której można tworzyć alternatywne scenariusze. Otwierany kokpit pomieści dwie minifigurki, a otwierane burty ładowni mogą pełnić funkcję także ramp wejściowych. 

Zestaw pozwala na zbudowanie Brzeszczota, co pozwoli wyobrazić sobie przebieg akcji z serialu „The Mandalorian”, a być może nawet tworzenie własnych scenariuszy. 

Zestaw wprost z serialu „The Mandalorian” jest dostępny dla każdego w wieku od 10 lat.

R2-D2™

Reklama

Ruchomy model R2-D2™ ma mnóstwo funkcji! Po złożeniu osiąga wysokość 31 cm, w zestawie znajduje się również mniejsza kolekcjonerska figurka R2-D2. Zestaw zawiera 2315 elementów i należy do serii kolekcjonerskiej LEGO® Star Wars™ przeznaczonej dla dorosłych. 

To doskonały pomysł na prezent dla miłośnika Star Wars™ oraz fana klocków LEGO®. Figurka droida została wyposażona w dużo realistycznych detali, m.in. obrotową głowę czy ukryty miecz świetlny Luke’a Skywalkera. Funkcje modelu dostępne dla użytkowników to także wysuwana tylna podpora oraz przednie klapy i ruchomy peryskop.

Model R2-D2™ to odwołanie do klasyki. Dostępny dla użytkowników pełnoletnich. Świetnie będzie się prezentował w honorowym miejscu wraz z dołączaną plakietką i figurką droida R2-D2™ oraz klockiem upamiętniającym 50. rocznicę powstania wytwórni Lucasfilm. R2-D2™ kocha cała galaktyka, a za realistyczne elementy i interaktywne funkcje kochają go wszyscy fani LEGO®!

Ahsoka Tano™

Bohaterska wojowniczka z serialu „Gwiezdne Wojny: Wojny klonów” to gratka dla fanów całej serii. W zestawie są również dwa miecze świetlne! Zabawka składa się ze 164  kolorowych elementów. Dodatkowo posiada podstawkę do ekspozycji w wyjątkowym miejscu. Zwraca na siebie uwagę detalami, takimi jak barwny strój. 

Figurka pochodzi z 150. edycji LEGO® BrickHeadz™. Po złożeniu ma ok. 9 cm wysokości, 5 cm szerokości i 7 cm głębokości. 

Zestaw przeznaczony dla dzieci od 10 lat. 

AT-AT™

Zestaw pochodzi z wyczekiwanej kolekcji Ultimate Collector Series. Model ma ruchome nogi, co pozwala na odgrywanie scen z filmu „Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje”. Do haka można zamontować linę Luke’a Skywalkera! W kokpicie zmieści się aż 40 minifigurek, w komplecie dołączane są postacie generała Veersa i Luke'a Skywalkera. 

Po złożeniu AT-AT™ pozwala na odtworzenie akcji dzięki obrotowym działkom i lukowi bombowemu. Do zestawu dołączone są dwa ścigacze, co pozwala na rozgrywanie walki zgodnie z przyjętym scenariuszem. Dodatkowo dołączony blaster E-Web pomoże w pokonaniu rebeliantów. To majestatyczny model kolekcjonerski przeznaczony dla osób mających doświadczenie w składaniu modeli. Składa się z aż 6785 elementów i przeznaczony jest wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników. 

Klocki LEGO® Star Wars™ to doskonały prezent dla fanów serii lub okolicznościowy prezent. Zestawy dostosowane są do różnych przedziałów wiekowych, aby umożliwić zabawę zarówno młodszym, jak i starszym miłośnikom klocków LEGO®. 

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl