Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Jak znaleźć miłość w internecie? Randkuj z Kismia.com

Autor: 
Współpraca
23-01-2023
Reklama

Samotność bywa przytłaczająca, a w tych czasach niestety jest powszechnym problemem. Wielu samotnych rodziców nadal nie potrafi stworzyć udanej relacji mimo wielu prób. Czasem jest to braku czasu wynikających z wychowywania dzieci, ale w dużej mierze odpowiadają za to jednak traumy z wcześniejszych relacji lub dzieciństwa, które powodują niechęć do stworzenia stałej relacji. 

W dzisiejszym artykule powiemy o kilku radach, które pomogą samotnym rodzicom na nowo stworzyć wspaniałą relację.

Samotni rodzice – każdy zasługuje na miłość

W społeczeństwie funkcjonuje wiele mitów o rozwodach i samotnym wychowywaniu dzieci. Wielu osobom wmawia się wręcz, że najważniejsze jest dziecko, że tylko jemu muszą poświęcać uwagę, a poznanie kogoś źle na nie wpłynie. Nic bardziej mylnego. Rodzic, który nie cieszy się życiem, jest samotny i pełen traum, wychowa dokładnie takie samo dziecko. Dlatego też, jeśli chcesz zadbać o swoją pociechę, najpierw zadbaj o siebie. Jeśli czujesz się gotów i chcesz kogoś poznać, nic nie powinno stanąć Ci na przeszkodzie do szczęścia.

Gdzie szukać partnera?

Dobrym miejscem do rozpoczęcia przygody z randkowaniem jest internet. Znajdziemy tam wiele portali randkowych, które zrzeszają samotne osoby poszukujące miłości. Istnieją nawet dedykowane portale, na których możesz umawiać się tylko na randki dla samotnych rodziców. Nie musimy obawiać się wtedy o odrzucenie ze względu na dzieci, ponieważ wszyscy użytkownicy są w podobnej sytuacji. Otwiera to drogę do stworzenia relacji opartej na zrozumieniu i wspólnej pomocy w pokonywaniu codziennych wyzwań rodzicielskich.

Jak rozpocząć internetowe randki?

Internetowe randkowanie jest banalnie proste, a wszystko, czego potrzebujemy to telefon lub laptop z dostępem do internetu i trochę chęci. Aby rozpocząć randkowanie należy:

  1. Wybrać odpowiedni portal randkowy – w sieci znajdziemy ich wiele, najlepiej wybrać taki, który posiada najlepsze opinie. Aktualnie jednym z najlepszych jest Kismia.com. Strona zrzesza miliony użytkowników, jest łatwa w obsłudze i posiada zadowolonych użytkowników z całego świata.
  2. Zarejestrować nowe konto – rejestracja na Kismia jest szybka i przebiega w kilku prostych krokach. Aby założyć konto, w pierwszej kolejności musimy: podać swoje imię (bądź nick) i płeć, następnie musimy podać adres e-mail oraz stworzyć hasło. Ostatnim krokiem jest aktywacja konta za pomocą linku wysłanego na pocztę mailową.
  3. Uzupełnienie profilu użytkownika – aby nasz profil był zachęcający, musimy uzupełnić go o zdjęcia i ciekawy opis. Warto się do tego przyłożyć, ponieważ profil ten służy jako nasza wizytówka i to właśnie na jego podstawie inni użytkownicy będą decydować, czy nawiążą z nami pierwszy kontakt.

Podsumowanie

Jak widzisz, randkowanie przez internet może być świetną alternatywą dla klasycznych randek. Zajmuje mniej czasu, którego i tak samotni rodzice mają niewiele i pomaga poznawać osoby, które są w podobnej sytuacji życiowej. Jeśli uważasz, że jest to coś dla Ciebie, to nie czekaj i już dziś wejdź do świata serwisów towarzyskich.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Sprawdź też:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2023 TrafionyZakup.pl