Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Bawełniane torby na zakupy - poznaj ich zalety!

Autor: 
Współpraca
11-01-2021
Reklama

Materiałowe torby powoli zaczynają zastępować foliówki. Wielu z nas na pewno już przyzwyczaiło się do noszenia ich ze sobą na zakupy. Dlaczego warto zdecydować się na taką zmianę? Jakie zalety mają bawełniane torby na zakupy? Przedstawiamy w artykule!

Wygoda 

Producenci toreb bawełnianych szukają kolejnych sposobów na to, by przekonać do swoich produktów jeszcze więcej osób. Stąd kolejne propozycje materiałowych toreb na zakupy, które w jak największym stopniu spełnią nasze oczekiwania. Torba ma być zatem wykonana z solidnego materiału, który nie podrze się przy pierwszym użyciu jak większość kiepskich foliówek. Do tego dobrze, jeśli będzie można zarzucić ją na ramię - dla wielu osób to dużo wygodniejsze niż trzymanie zakupów nisko przy ziemi. Doskonałym dodatkiem będzie również zapięcie, na przykład na zatrzask lub zamek, dzięki czemu uchronimy zakupy przed deszczem lub po prostu zabezpieczymy się przed kradzieżą, a także dodatkowa kieszeń, do której wsadzimy to, co chcemy mieć zawsze pod ręką. Niektóre modele mają wzmocnione dno lub poszerzone boki, przez co zmieszczą jeszcze więcej.

Torba przyjazna środowisku

Statystyczny Polak zużywa w ciągu roku aż 490 toreb plastikowych, a rozkład jednej reklamówki trwa od 100 do nawet 400 lat. Naszym obowiązkiem jest troska o środowisko naturalne - szczególnie w obecnych czasach, gdy tyle słyszymy o zanieczyszczeniach. Możemy je minimalizować także w naszych gospodarstwach domowych. Jednym z pierwszych, najłatwiejszych kroków do podjęcia, jest rezygnacja z plastikowych toreb na zakupy i zastąpienie ich tymi wykonanymi z bawełny. Jej wytworzenie nie przynosi tylu szkód dla środowiska, starczy nam na dużo dłużej oraz wykorzystamy ją w różnych celach. Jednak bawełniana torba bawełnianej torbie nie jest równa. Przy jej wyborze dobrze będzie sprawdzić, z jakiego materiału dokładnie jest wykonana. Najlepszą opcją będzie 100% organiczna bawełna, której jakość potwierdzają certyfikaty OEKO-TEX i GOTS. 

Estetyczna torba na zakupy

Torba bawełniana na zakupy może być świetnym dodatkiem naszej stylizacji. Możemy wybierać spośród różnych wielkości, kolorów, wzorów i nadruków. W ten sposób na spacerze do i ze sklepu będzie wyglądać jeszcze lepiej! Nie musimy być skazani na nieestetyczne reklamówki, często w pstrokatych kolorach czy z logo sklepu. Wystarczy pamiętać o tym, by na każde zakupy zabierać ze sobą torbę bawełnianą lub, po prostu, schować ją do plecaka i mieć zawsze przy sobie.

Modny nośnik reklamowy 

To zaleta, z której skorzystają przede wszystkim przedsiębiorcy, ale nie tylko. Torby bawełniane są doskonałym nośnikiem reklamowym - możemy wydrukować na niej logo naszej firmy, chwytliwe hasło lub coś, co kojarzy się z naszą ofertą. W ten sposób ci, którzy otrzymają od nas taki gadżet, będą reklamować nas zawsze wtedy, gdy użyją torby bawełnianej. 

Torba do zadań specjalnych

Czy torba bawełniana nadaje się tylko na zakupy? Jasne, że nie! Sprawdzi się też w wielu innych sytuacjach:

  • przeniesiemy w niej lunch do pracy lub drugie śniadanie do szkoły;
  • zmieścimy w niej książki na uczelnię;
  • torba pochowa ubranie na zajęcia sportowe;
  • bezpiecznie przetransportujemy w niej rośliny;
  • te z ciekawymi wzorami mogą służyć nam jako wygodna torba na co dzień, na przykład podczas urlopu.

Dobrej jakości torba bawełniana jest świetną alternatywą dla foliówek, doskonałym prezentem oraz gadżetem, bez którego nie wyobrażamy już sobie wyjścia na zakupy!

Reklama

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2023 TrafionyZakup.pl