Logo Trafiony ZakupFavicon
Menu
Popularne
Kategoria: 

Akumulator Dyson v11, czyli nowy wymiar sprzątania

Autor: 
Współpraca
03-04-2023
Reklama

Chyba każdy kto spotkał się kiedyś z usługami firm sprzątających, kojarzy nazwę Dyson. Są to wysokiej klasy i przede wszystkim przeznaczone właśnie do użytku filmowego urządzenia sprzątające, z czego znakomita większość to odkurzacze. Poza siłą pracy mają one inne niesamowicie ważne zalety w tym zasilanie bezprzewodowe, na przykład przy pomocy akumulatora Dyson v11.

Akumulator Dyson v11 i historia firmy

Dyson to brytyjska firma założona w 1991 roku przez Jamesa Dysona, który jest znanym wynalazcą i projektantem przemysłowym. Firma jest znana z produkcji innowacyjnych odkurzaczy, ostatnio głównie tych wykorzystujących akumulator Dyson v11, a także zastosowania technologii próżniowej, co pozwala na lepsze zbieranie zanieczyszczeń z różnych powierzchni.

Dyson cieszy się uznaniem wśród konsumentów, zdobywając liczne nagrody za innowacyjność i jakość swoich produktów. Jest również zaangażowany w działania na rzecz ochrony środowiska, promując energooszczędne rozwiązania i minimalizację odpadów.

Dyson posiada swoje centra badawczo-rozwojowe oraz inwestuje w edukację, wspierając młodych naukowców i inżynierów.

Odkurzacze z akumulatorem Dyson v11

Dyson v11 to jeden z najnowszych modeli odkurzaczy bezprzewodowych tej firmy, wprowadzony na rynek w 2019 roku. Odkurzacz jest wyposażony w silnik, który zapewnia wysoką moc ssania. Posiada 3 tryby pracy: Eco, Auto i Boost, które umożliwiają dostosowanie siły ssania do rodzaju powierzchni i stopnia zabrudzenia. Jest to sprzęt wyposażony w zaawansowany system filtracji, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powietrza.

Jednym z innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w odkurzaczach v11 jest inteligentny system zarządzania akumulatorem Dyson v11, który informuje użytkownika o pozostałym czasie pracy oraz automatycznie dostosowuje moc ssania, aby wydłużyć czas pracy baterii.

Same odkurzacze to również akcesoria, takie jak szczotka do tapicerki czy usuwania kurzu.

Akumulator Dyson v11 – najważniejsze informacje

Reklama

Akumulator Dyson v11 to bateria litowo-jonowa o napięciu 25,2 V i pojemności 3,6 Ah. Jest to wysokiej jakości akumulator, który zapewnia długi czas pracy odkurzacza oraz szybkie ładowanie. Jest on też wymienny, co oznacza, że w przypadku zużycia baterii można ją łatwo wymienić na nową. Wymiana akumulatora jest prosta i może być przeprowadzona samodzielnie, bez konieczności wizyty w serwisie.

Ponadto Dyson zapewnia 2-letnią gwarancję na akumulator Dyson v11, co daje użytkownikowi pewność, że bateria będzie działać bez problemów przez długi czas.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Reklama
Reklama
Tagi: 
Reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wróć
do góry
Copyright © 2024 TrafionyZakup.pl